informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 12


Miesiąc Informatyki w WSKiZ

Miesiąc Informatyki w WSKiZ [04.04.2007] Jak co roku kwiecień w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania upłynie pod znakiem informatyki. W dniach 12 – 24 kwietnia odbędą się liczne wykłady, warsztaty i prezentacje o szeroko zakrojonej tematyce... (info)


Wspólna kampania outdoor Loftów 'Stara Przędzalnia' z Gold Finance - Doradcy Finansowi

Wspólna kampania outdoor Loftów 'Stara Przędzalnia' z Gold Finance - Doradcy Finansowi [04.04.2007] 2 kwietnia 2007 roku ruszyła kampania Lofty "Stara Przędzalnia" przy współpracy Gold Finance... (info)

Marketplace w WSKiZ [04.04.2007] Studiowanie nie musi wiązać się jedynie z ciężką pracą, obowiązkami i ciągłą nauką. „Ewolwenta” - Koło Naukowe Zarządzania Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania zaprasza ..... (info)


Nagrody w konkursie Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej

Nagrody w konkursie Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej [04.04.2007] W tym roku nagroda w najważniejszej kategorii konkursowej: Najlepszy Autor Festiwalu - jest szczególna: przygotowanie i publikacja autorskiego albumu fotograficznego w wydawnictwie "Pascal"... (info)


System kolcowy KJG

System kolcowy KJG [04.04.2007] System kolcowy - przeciw ptakowy stanowi skuteczną ochronę dachu w przypadku obciążenia niektórych części pokrycia przez ptaki... (info)

Ogólnopolski Festiwal Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej - Konkurs fotograficzny [04.04.2007] Rozpoczęły się eliminacje do części konkursowej IV Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej Krynica-Zdrój 2007... (info)

"Zielony" wtorek na parkietach giełdowych [04.04.2007] Wtorek był dobrym dniem dla posiadaczy akcji właściwie pod każdą długością i szerokością geograficzną... (info)

Inter Partner Assistance wspiera 7 Rajd Mazowiecki [04.04.2007] IPA specjalizująca się w assistance samochodowym po raz kolejny zapewniła wsparcie rajdowi organizowanemu przez Automobilklub Polski... (info)

Nadeszła prawdziwa wiosna - czas t-shirtów [04.04.2007] Wiosna to czas kiedy zdejmujemy ciężkie ubrania wierzchnie, to czas kiedy warto mieć na sobie coś niebanalnego, co pozwoli nam wyróżnić się w tłumie... (info)

Giełda szarą strefą? [04.04.2007] Na podstawie badań przeprowadzonych na zlecenie SDCM można stwierdzić, że na działalności giełd motoryzacyjnych traci Skarb Państwa, właściciele sklepów i hurtowni motoryzacyjnych ..... (info)

TBWA promuje długowieczne opony Michelin [04.04.2007] Ruszyła multimedialna kampania opon Michelin autorstwa agencji reklamowej TBWA. W przekazach reklamowych wyeksponowano niespotykaną dotąd długowieczność opon oraz dopasowanie do polskich dróg pozwalające na zmniejszenie zużycia paliwa... (info)


Złocista opalenizna dzięki Summer Beauty NIVEA body

Złocista opalenizna dzięki Summer Beauty NIVEA body [04.04.2007] Rusza nowa kampania balsamów do ciała Summer Beauty z rodziny kosmetyków pielęgnacyjnych NIVEA body... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...