informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


II Forum Nauczycielskie Wyższej Szkoły Logistyki

II Forum Nauczycielskie Wyższej Szkoły Logistyki [04.03.2008] Blisko 150 nauczycieli przybyło z całej Polski na II Forum Nauczycielskie WSL zorganizowane przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Uczelnia rozwija program pomocy nauczycielom kształcącym w zawodach technik logistyk i technik spedytor... (info)

W Dzień Kobiet dla kobiet [04.03.2008] 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. W natłoku codziennych obowiązków znalezienie niebanalnego upominku nie jest łatwe. Najczęściej kończy się więc na standardowych kwiatach czy czekoladkach... (info)

Pierwszy sukces Planety FM [04.03.2008] Światowe, nowoczesne brzmienie na antenie Planety FM słuchać zaledwie od 1 marca, a już słuchacze chwalą wprowadzone zmiany programowe.Nowy weekendowy program ’PLANETA IN THE MIX’, grający muzykę klubową, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.03.2008 [04.03.2008] Dzisiejsza sesja upłynęła pod znakiem dalszej kontynuacji spadków. Indeksy rozpoczęły wtorek neutralnie, ale dosyć szybko znalazły się pod kreską i w ciągu dnia pogłębiały zniżki. Dużej przecenie uległy akcje BRE Banku... (info)


Finngard Nanoprimer – nowe standardy w przyczepności gruntów

Finngard Nanoprimer – nowe standardy w przyczepności gruntów [04.03.2008] Głównym zadaniem gruntów malarskich jest odpowiednia penetracja w podłoże budowlane. Właściwość ta decyduje o prawidłowym zakotwiczaniu warstwy gruntującej we wszystkich zagłębieniach powierzchni oraz o doskonałej przyczepności końcowego wymalowania... (info)


Finngard Nanoclear – efekt czystej elewacji

Finngard Nanoclear – efekt czystej elewacji [04.03.2008] W efekcie wieloletnich badań poligonowych i laboratoryjnych oraz wykorzystania najnowszych osiągnięć nanotechnologii, proces brudzenia elewacji został zredukowany do minimum... (info)

TelForceOne podjęła współpracę z wirtualnym operatorem MobilKing [04.03.2008] TelForceOne SA, lider na polskim rynku akcesoriów do komunikacji mobilnej podpisał umowę dystrybucyjną z Mobile Entertainment Company S.A. - nowym, piątym wirtualnym operatorem komórkowym – MobilKing... (info)


Inter IKEA w wiosennej kampanii

Inter IKEA w wiosennej kampanii [04.03.2008] Ruszyła intensywna kampania promocyjna firmy Inter IKEA „Wielki. Wiosenny. Wybór” realizowana przez CAM Media. Kampanię typu transit advertising będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy do połowy marca... (info)


Rośnie sfera gier WWW Wirtualnej Polski

Rośnie sfera gier WWW Wirtualnej Polski [04.03.2008] Wirtualna Polska systematycznie rozwija Strefę Gier MMO. Do czterech atrakcyjnych gier fabularnych, dostępnych z poziomu przeglądarki, dołączyła kolejna – Inwazja... (info)


Na psie kupki - WC Bag

Na psie kupki - WC Bag [04.03.2008] Problem psich kupek „zdobiących” ulice i podwórka naszych miast jest trudny do zignorowania. Tym bardziej, iż taka próba może skończyć się… wdepnięciem, o którego przykrych konsekwencjach nikogo nie trzeba przekonywać... (info)


Netizens rozpoczyna współpracę z Lexus Polska

Netizens rozpoczyna współpracę z Lexus Polska [04.03.2008] Agencja interaktywna Netizens opracowała konfigurator samochodów marki Lexus skierowany do internautów. Na stronie http://konfigurator.lexus-polska.pl/ klienci mogą samodzielnie dobrać i porównać parametry wybranego przez siebie samochodu... (info)


Port Rumia rozdaje słodkie prezenty na Dzień Kobiet

Port Rumia rozdaje słodkie prezenty na Dzień Kobiet [04.03.2008] Już w najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Kobiet. Wszystkie panie, które tego dnia przyjdą na zakupy do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, mogą liczyć na słodki podarunek. Ponadto w galerii będą obowiązywać promocje przygotowane przez poszczególne butiki... (info)


Kanapa wiecznie nowa! Eksperci Mebelplast radzą jak dbać o meble tapicerowane.

Kanapa wiecznie nowa! Eksperci Mebelplast radzą jak dbać o meble tapicerowane. [04.03.2008] Salon to centrum życia towarzyskiego każdego domu. Tam na kanapie zasiadają rodziny, przyjaciele, zakochani. Wygodna kanapa sprzyja długim rozmowom, którym towarzyszy lampka wina czy filiżanka aromatycznej kawy. Co robić gdy na naszym meblu pojawi się plama?.. (info)


Podłoga drewniana Royal Floor Jatoba – egzotyczna gra barw

Podłoga drewniana Royal Floor Jatoba – egzotyczna gra barw [04.03.2008] Podłoga drewniana Royal Floor Jatoba to niepowtarzalna mozaika barw rodem z Ameryki Południowej. Czerwono-brązowa kolorystyka drewna Jatoba ożywi wnętrze każdego mieszkania, wprowadzając jednocześnie klimat egzotyki i tajemniczości... (info)


Zwilżaj, nawilżaj i odświeżaj oczy dzięki DAILIES® AquaComfort™ Plus

Zwilżaj, nawilżaj i odświeżaj oczy dzięki DAILIES® AquaComfort™ Plus [04.03.2008] Lider w produkcji soczewek kontaktowych, firma CIBA VISION z początkiem roku wprowadziła soczewki DAILIES® AquaComfort Plus™ - innowacyjne i pierwsze na rynku jednodniowe soczewki kontaktowe z Systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu... (info)

Szkolenia Avnet w II kwartale 2008 r. [04.03.2008] Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD) i Partner IBM o statusie Premier, przedstawił harmonogram szkoleń na II kwartał 2008 r... (info)


Wizualizery Samsunga w Veracomp

Wizualizery Samsunga w Veracomp [04.03.2008] Veracomp poszerzył ofertę systemów do prezentacji o wizualizery firmy Samsung. Te dedykowane do multimedialnych prezentacji urządzenia, pozwalają wyświetlić w wysokiej rozdzielczości zarówno płaskie, jak i przestrzenne przedmioty... (info)

Car Audio Panasonic - z muzyką będzie Ci po drodze [04.03.2008] Panasonic rozszerza ofertę odtwarzaczy samochodowych. Wiosną br. na polski rynek trafi sześć modeli wyposażonych w szereg funkcji m.in. integrację z odtwarzaczami iPod, Bluetooth, port USB oraz obsługę wielu formatów zapisu... (info)


Zapoluj bezkrwawo na 200 gatunków ptaków z nowym atlasem Pascala

Zapoluj bezkrwawo na 200 gatunków ptaków z nowym atlasem Pascala [04.03.2008] Miłośnicy ptaków na wiosenne punkty obserwacyjne już mogą wybrać się z nowym „Atlasem ptaków” przygotowanym przez Wydawnictwo Pascal. Lektura nowości Pascala sprawi, obserwowane ptaki nie będą miały przed nami tajemnic... (info)

Dom przyjazny dla alergika. Część III : Bezpieczna łazienka [04.03.2008] Dla wielu osób łazienka to zaciszne miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Zanurzenie ciała w głębokiej wannie wypełnionej gorącą wodą z odrobiną piany jest wspaniałym sposobem na udane zakończenie dnia... (info)


Diamenty – najlepszy przyjaciel Inwestora

Diamenty – najlepszy przyjaciel Inwestora [04.03.2008] Spadające kursy akcji, wycofywanie oszczędności z Funduszy Inwestycyjnych, prognozy spadku cen nieruchomości w 2008 nawet o 10%. W co zatem zainwestować pieniądze? Czy w tak niepewnych czasach można zaufać tradycyjnym inwestycjom?.. (info)


Jas-Fbg w Sławkowie

Jas-Fbg w Sławkowie [04.03.2008] Od połowy lutego 2008 r. funkcjonuje Agencja Celna JAS-FBG S.A. zlokalizowana na terenie terminalu Sławków. Nowa lokalizacja pozwala na optymalizację obsługi celnej ładunków transportowych do Europy koleją z Dalekiego Wschodu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...