informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.03.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

10.000 zł za pomysł [04.03.2005] POOL-SPA, producent wanien z hydromasażem, paneli masażowych, kabin parowo-masażowych oraz wanien SPA, ogłosiła konkurs SPA ART 2005. To kolejna już edycja konkursu na projekt najciekawszego urządzenia z hydromasażem. SPA ART 2005 to wyzwanie dla wizjonerów i osób otwarcie patrzących w przyszłość... (info)

Roca najpopularniejszą marką [04.03.2005] Według badań rynkowych Roca jest najpopularniejszą marką armatury łazienkowej w Polsce. Na potwierdzenie tego faktu Roca w trakcie Międzynarodowych Targów Budma zdobyła I miejsce w konkursie "Najpopularniejsze marki budowlane"... (info)

Ciepło na miarę [04.03.2005] Ciepło w domu jest niezbędne, podobnie jak woda, czy światło. Trudno bowiem przecenić komfort przebywania we właściwie ogrzanym pomieszczeniu. Za komfort ten jednak co miesiąc płacimy rachunki... (info)

Atrakcyjne kształty [04.03.2005] "Elegancki budynek", "oryginalna architektura", "przytulne wnętrze" - wszystkie te określenia nasuwają się na widok konstrukcji z oknami o nietypowych kształtach. Jeśli pragniemy by tak reagowano na widok naszego domu wystarczy zdecydować się na projekt z oknami o niestandardowym wyglądzie. Według szacunków firmy OKNOPLAST-Kraków, w ciągu ostatnich pięciu lat liczba zamówień okien innych niż prostokątne podwoiła się... (info)

Firma NICE POLSKA nagrodzona [04.03.2005] W dniu 2 marca w Ministerstwie Nauki w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia Certyfikatów Solidnej Firmy. Firma Nice Polska Sp. z o.o. - lider w automatyce do bram, otrzymała prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Certyfikat Solidnej Firmy... (info)

Moda na płytki ceramiczne [04.03.2005] Płytki ceramiczne to najczęściej wykorzystywany materiał do wykończenia wnętrz. Choć jego ogromna popularność rozpoczęła się w ubiegłym stuleciu, rzadko kto wie, że był wykorzystywany już przed wiekami. Najnowsze trendy w ceramice wskazują na powrót do korzeni... (info)

ROBUS - nowe siłowniki do bram przesuwnych [04.03.2005] Firma Nice Polska - lider w automatyce do bram - powiększa rodzinę ROBUS, siłowników do bram przesuwnych. Nowe siłowniki przeznaczone są do bram o ciężarze do 200 kg, 600 kg i 1000 kg. Trzy modele ROBUS zostały wprowadzone z myślą o potrzebach użytkowników, posiadających bramy m.in. o różnym ciężarze. Nowe ROBUS mają teraz szersze zastosowanie zarówno u indywidualnych użytkowników, jak i w przedsiębiorstwach... (info)

Dachówkowe barwy nocy [04.03.2005] Coraz częściej na dachach polskich domów pojawiają się oryginalne kolory. Ostatnio popularność zdobywają barwy ciemne - antracyt i ciemny brąz. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzą bardzo ciekawy efekt. Takie kolory dachówek wymagają jednak doskonałej jakości materiału - kolor nie powinien blaknąć, a ewentualne zarysowania nie mogą "straszyć" prześwitującą jasną barwą gliny... (info)

Kamienie szlachetne na dachu [04.03.2005] Opale to minerały, których piękno doceniali już starożytni Rzymianie. Najbardziej pożądane są odmiany szlachetne. W ich wnętrzu znajdują się drobinki krzemionki, które rozszczepiają światło. Tworzy to efekt fantastycznych rozbłysków całej palety barw, jakby z wnętrza kamienia - minerał "opalizuje". Co wiąże jednak kamień szlachetny z pokryciem dachowym? Otóż nazwę tego pięknego minerału nosi jeden z najatrakcyjniejszych modeli dachówek marki RuppCeramika... (info)

Dach w limitowenej edycji [04.03.2005] Coraz częściej chcemy, aby nasz dom był nie tylko piękny, ale także odzwierciedlał osobowość i gust właścicieli. Jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie wyjątkowego charakteru domu jest dach... (info)

Nowe oblicze dachówki Podwójne-S [04.03.2005] W ofercie Braas pojawiła się kolejna dachówka pokryta nowoczesną powłoką polimerowo- akrylową Lumino. W nowej wersji dostępne będą trzy kolory dachówek z popularnej linii Podwójne-S - czarny, brązowy i czerwony. Jest to już trzeci model Braas z powłoką Lumino... (info)

Dachowa awangarda [04.03.2005] Na awangardową stylistykę decydują się nie tylko ludzie młodzi i odważni - coraz więcej osób śmiało zaznacza swoje upodobania we wszystkim, czym się otaczają. Jak jednak nadać pożądany charakter naszemu domowi, podczas gdy dowolność w wyborze materiałów jest ograniczona wymogami technologicznymi? Odpowiedzią może być niebanalne pokrycie dachowe, na przykład dachówka Tegalit marki Braas... (info)

Rynna na każdy deszcz [04.03.2005] Trwały i wytrzymały system rynnowy spełnia jedną z najważniejszych funkcji ochronnych budynku. Przejmując wodę z połaci dachowych, chroni ściany budynku przed zawilgoceniem a odprowadzając nadmiar wody poza obręb działki zapobiega osłabieniu fundamentów budynku. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę przy jego wyborze? Specjaliści twierdzą, że bardzo ważne są parametry materiału, z jakiego system jest wykonany, ale nie tylko... (info)

Partner na dachu (2) [04.03.2005] Zabieram się za budowę domu. Mam już projekt budynku i obecnie chciałbym dokonać kosztorysu dachu. Do kogo powinienem się udać i na co zwrócić uwagę?.. (info)

Partner na dachu (1) [04.03.2005] Jestem prywatnym inwestorem i chciałbym się dowiedzieć, czy mogę zmienić pokrycie dachowe na inne niż zostało zapisane w projekcie. Jeśli tak, to na jakich warunkach?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...