informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Tej wiosny zachwyć się kolorem TAKE AWAY nowa kolekcja wiosna/lato 2008

Tej wiosny zachwyć się kolorem TAKE AWAY nowa kolekcja wiosna/lato 2008 [04.02.2008] Wiosna 2008 wybucha mnogością inten¬sy¬wnych, żywych kolorów budzącej się przy-rody. Kolekcja Take Away została stworzona z myślą o pełnej energii kobiecie, która uwielbiają zabawę kolorami... (info)


Duńskie barwy na rynku kosmetycznym

Duńskie barwy na rynku kosmetycznym [04.02.2008] KaMODUS: PR dla marki GOSH Agencja KaMODUS poprowadzi od lutego 2008 roku działania Public Relations – produktowe i wizerunkowe – dla duńskiej marki kosmetycznej GOSH (www.gosh.pl)... (info)

V edycja PRaktykuj za granicą [04.02.2008] 4.02 zaczyna się V edycja konkursu dla studentów „PRaktykuj za granicą”. Nagrodami dla twórców najlepszych strategii komunikacyjnych dla Fundacji Anny Dymnej są zagraniczne staże w agencjach PR w Londynie i Brukseli... (info)

Kalendarium wydarzeń 4 - 8 lutego 2008 [04.02.2008] W tym tygodniu rynek pozna kilka publikacji makroekonomicznych, które mogą wpłynąć na nastroje na światowych parkietach. Początek tygodnia powinien upłynąć raczej spokojnie... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.02.2008 [04.02.2008] Dzień rozpoczął się bardzo obiecująco, indeks WIG20 zyskał na otwarciu ponad 1,70%. Druga część sesji przyniosła jednak pogorszenie nastrojów, co przyczyniło się do zmniejszenia skali dzisiejszych wzrostów... (info)


Serce Masz Tylko Jedno

Serce Masz Tylko Jedno [04.02.2008] Wspomóż budowę Polskiego Sztucznego Serca! 16 lutego na antenie TVP1 dołącz do akcji SERCE MASZ TYLKO JEDNO! Zwieńczeniem zbiórki funduszy na budowę Polskiego Sztucznego Serca będzie wieczorny koncert w TVP1-„Z miłości”.. (info)

BizTech chroni pocztę Ministerstwa Rolnictwa [04.02.2008] BizTech dostarczył Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi system do zaawansowanej ochrony kilkuset skrzynek e-mailowych pracowników przed zagrożeniami z sieci.. (info)

Oracle udostępnia rozwiązanie JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.97 [04.02.2008] Zaprezentowane rozwiązanie to otwarta platforma, która umożliwia firmom wybór sprzętu, systemów operacyjnych oraz technologii baz danych w oparciu o konkretne wymagania biznesowe i dostosowane do korporacyjnych strategii informatyzacji... (info)

Grupa Selena zmienia polski przemysł [04.02.2008] Grupa Selena - międzynarodowy, oparty na polskim kapitale holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – otrzymała tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł”, przyznawany przez Miesięcznik Gospodarczy „Nowy Przemysł”... (info)


Walentynkowa kolacja - konkurs

Walentynkowa kolacja - konkurs [04.02.2008] Nie masz pomysłu na Walentynki? Stwórz z ukochaną osobą romantyczną kolację! Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj pyszny zestaw produktów marki Ole! w sam raz na walentynkową kolację we dwoje!.. (info)

CeBiK.pl zmienia internetowy wizerunek branży kamieniarskiej [04.02.2008] Centrum Budownictwa i Kamieniarstwa uruchomiło profesjonalny serwis projektowy, stron WWW dedykowanych branży kamieniarskiej. Już dziś, każde przedsiębiorstwo będzie mogło w ciągu kilku dni stworzyć nowoczesną witrynę internetową... (info)

Raport Psz.pl: (S)prawa gejów i lesbijek w Europie [04.02.2008] Portal Spraw Zagranicznych prezentuje raport na temat sytuacji homoseksualistów w państwach Europy Zachodniej i Środkowo- Wschodniej.Celem raportu jest nakreślenie sytuacji prawnej mniejszości seksualnych... (info)

Milion odwiedzin na Say.Expressivo.com [04.02.2008] Say.Expressivo.com – darmowy serwis umożliwiający wypróbowanie syntezatora mowy IVONA - zanotował już ponad 1 milion odwiedzin. Stało się to w ciągu zaledwie 4 miesięcy od uruchomienia serwisu... (info)


Najpopularniejsze wirusy stycznia 2008 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy stycznia 2008 według Kaspersky Lab [04.02.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w styczniu 2008 r... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 styczeń 2008

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 styczeń 2008 [04.02.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w styczniu 2008 roku... (info)


Nowy sklep Vobis Mobile z Nokią w Warszawie

Nowy sklep Vobis Mobile z Nokią w Warszawie [04.02.2008] 26 stycznia 2008 roku w Centrum Handlowym Wola Park został otwarty drugi w Warszawie sklep Vobis Mobile. Innowacją jest to, że na specjalnie wydzielonej powierzchni dostępne będą produkty z oferty Nokia... (info)

Podsumowanie 2007 roku na rynku funduszy [04.02.2008] Rok 2007 przyniósł dużą zmienność na światowych rynkach i pokazał, że każda inwestycja powinna być dobrze przemyślana i zaplanowana, aby uniknąć niepotrzebnych strat i późniejszych rozczarowań... (info)

Profi Plasma Service – pomoc na wyciągnięcie ręki [04.02.2008] Panasonic Polska uruchomił Profi Plasma Service, nową usługę skierowaną do użytkowników telewizorów plazmowych marki Panasonic. Pracownicy serwisów, wyposażeni w specjalne walizki serwisowe, będą dojeżdżać do klienta i dokonywać napraw w miejscu zamieszkania... (info)

Avaya i Wola Info razem w stronę efektywnej komunikacji [04.02.2008] Avaya, czołowy dostawca oprogramowania i usług do komunikacji biznesowej oraz Wola Info, wiodący dostawca rozwiązań do wsparcia procesów biznesowych, podpisały umowę partnerską w zakresie dostarczania i wdrażania oprogramowania telefonii IP i Contact Center... (info)


Systemy izolacji: zabudowa na poziomie gruntu, hydroizolacja lekka

Systemy izolacji: zabudowa na poziomie gruntu, hydroizolacja lekka [04.02.2008] Papy zgrzewalne wierzchniego krycia z Izolacji Jarocin to znakomite i ekonomiczne rozwiązanie w systemach izolacji na różnych poziomach zabudowy. Decydują o tym zarówno wysoka jakość jak i przystępna cena... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...