informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

E-KSIĄŻKI SĄ NA CZASIE! - akcja Dziennika Internautów i Złotych Myśli [04.02.2006] Dziennik Internautów (DI) i wydawnictwo Złote Myśli rozpoczynają wspólną akcję pod hasłem: "E-Książki są na czasie!"... (info)

Komunikat Biura Prasowego KEP [04.02.2006] W związku ze znanymi wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas spotkań z dziennikarzami przy okazji zawarcia paktu stabilizacyjnego, informuje się, że uczestniczące w nich media wiązane z Kościołem nie działały w jego imieniu... (info)

Firma na dopingu 231% zwrotu z inwestycji [04.02.2006] Bezpłatne seminarium na temat inteligentnych narzędzi do analiz wielowymiarowych.. (info)

Nowy Wiceprezes oraz Członek Zarządu Lumeny [04.02.2006] W dniu 20.01.2006 Zgromadzenie Wspólników Spółki podjęło uchwałę powołującą Tadeusza Bieniaka na Wiceprezesa Zarządu Spółki oraz Artura Smółko na Członka Zarządu Spółki... (info)

Zabawy z Nemo [04.02.2006] Komfort, największa sieć sklepów z materiałami na podłogi, wprowadził do swojej oferty nową kolekcję dywanów dziecięcych KIDS... (info)

Wirusy stycznia [04.02.2006] Według bezpłatnego skanera online Panda ActiveScan najczęściej wykrywanym wirusem stycznia okazał się Sdbot.ftp... (info)

Promocja dla małych i średnich przedsiębiorstw w PZU SA [04.02.2006] Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA sprzedaje na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Promocja dotyczy pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych... (info)

Koncepcyjny model Hyundai Genus na targach w Genewie [04.02.2006] Morskie fale i pustynne wydmy zainspirowały zespół stylistów Hyundaia, który stworzył koncepcyjny model crossover o nazwie Genus... (info)

Salon Kontraktacji Next Season [04.02.2006] Salon Kontraktacji Next Season to z pewnością "Targi plus" - profesjonalnie zorganizowane zaplecze biznesowe, catering, zeszyt tendencji, katalog wystawców oraz biuletyn nowości... (info)

6 lutego rusza nowa kampania przygotowana przez Euro RSCG Warsaw dla CYFRY+ [04.02.2006] Agencja EURO RSCG Warsaw przygotowała dla CYFRY+ kampanię związaną z rozpoczynającą się 10 lutego zimową olimpiadą w Turynie... (info)

Konkurs literacki: Wędrówki po mojej Warszawie - tu jest moje miejsce [04.02.2006] Biuro Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy serdecznie zaprasza wszystkich tych poetów i prozaików, którym Warszawa jest bliska, z którą łączą ich szczególne więzi... (info)

Raport 3razy4 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów [04.02.2006] Od początku 2006 roku firma PRESS-SERVICE rozpoczyna dla Państwa comiesięczny cykl raportów przedstawiających zestawienie 3 najważniejszych wydarzeń i osób w 4 kategoriach... (info)

Kredyt na mieszkanie bezpieczny czy najtańszy?! [04.02.2006] Niewielu z nas w pogoni za spełnieniem marzenia o własnym mieszkaniu zadaje sobie takie pytanie. Biegamy od banku do banku, czytamy rankingi gdzie najniższe oprocentowanie, sprawdzamy w Internecie... (info)

Lepiej nie zmieniać zasad waloryzacji [04.02.2006] Obniżenie progu inflacji umożliwiającego waloryzację rent i emerytur zaproponowane przez posłów SLD jest nieuzasadnione żadnymi racjonalnymi przesłankami ekonomicznymi - ocenia Krajowa Izba Gospodarcza... (info)

KIG popiera preferencje podatkowe dla rodzin [04.02.2006] Krajowa Izba Gospodarcza popiera wprowadzenie rozwiązań podatkowych, które premiowałyby rodziny z dziećmi. Zwraca jednak uwagę na brak środków na wspomniany cel w budżecie państwa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...