informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.01.2007 r.



ilość opublikowanych tekstów: 31


Lekkie i poręczne, nowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Boscha

Lekkie i poręczne, nowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Boscha [04.01.2007] Nowe, akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Boscha są lekkie i poręczne. Są również łatwe w obsłudze gdyż zostały wyposażone w uchwyt, który umożliwia sprawną wymianę wierteł... (info)


Poświąteczne „dietowanie”

Poświąteczne „dietowanie” [04.01.2007] Jeśli znowu w tym roku w czasie Świąt uległaś kulinarnym pokusom i Twoje ubrania zrobiły się za ciasne, to znak, że przyszedł czas na lekką dietę jogurtową. Białe odchudzanie nie tylko pomoże zgubić zbędne kilogramy, ale także poczuć się zdrowo... (info)

Złaknieni chwały [04.01.2007] Ostatnie tygodnie dla resortu Ludwika Dorna nie były sielankowe. Wbrew wystąpieniu wicepremiera z samochwalczą oceną stanu swojego urzędu. Samowola, bezhołowie i w końcu medialna prezentacja poziomu intelektualnego osób z kierownictwa, zarysowały obraz Ludwikowego mocarstwa mało budujący. Na gwałt potrzebny był jakiś sukces. Jakikolwiek. No i się znalazł. Na moment... (info)

Przetarg i wdrożenie na koniu [04.01.2007] Największym błędem wielu menedżerów jest to, że wydaje im się, że projekt konsultingowy to nie ich praca... (info)

Salon z klasą [04.01.2007] Zwykle chętnie prezentujemy serce domu czyli salon. To pomieszczenie, które często spełnia wiele innych funkcji prócz reprezentacyjnej. W salonie odpoczywamy, słuchamy muzyki, jadamy ale także i śpimy w zależności od metrażu całego domu... (info)

Nowe narzędzie dla kupujących na aukcjach internetowych [04.01.2007] W dniu dzisiejszym serwis Aukcjoner.net udostępnił nowe, darmowe narzędzie przeznaczone dla wszystkich osób kupujących na aukcjach internetowych. Jego zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa handlu w internecie, poprzez udostępnienie niezależnego i wiarygodnego forum opinii o aukcyjnych sprzedawcach... (info)


Gosia Baczyńska 2007 z Rémy Martin

Gosia Baczyńska 2007 z Rémy Martin [04.01.2007] Pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej 2007 odbył się w Hotelu Europejskim. To już szósta autorska kolekcja przygotowana przez znakomitą polską projektantkę i czwarta we współpracy z Rémy Martin Fine Champagne Cognac... (info)

Niespodzianki na 15-lecie IT.integro [04.01.2007] Firma IT.integro obchodzi swoje 15- lecie i ma co świętować. Tylko w ostatnim roku bowiem, zdobyła szereg nagród przyznawanych przez Microsoft, w tym: Złoty Certyfikat Partnerski w sieci, wyróżnienie w konkursie na „Partnera Roku 2006” dla najlepszej firmy spośród sprzedających i wdrażających system Dynamics NAV oraz pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą aplikację dla systemu Microsoft Windows Vista za produkt – GARDENS... (info)


„Jak smakuje kolor?”

„Jak smakuje kolor?” [04.01.2007] Przekonaj się, że kolorowe potrawy nie tylko pysznie smakują, ale też pobudzają zmysły i mogą inspirująco wpływać na stylizację wnętrz naszego mieszkania. Kolor nie tylko wygląda, kolor można zjeść!.. (info)


Bezpieczeństwo danych w korzystnej cenie

Bezpieczeństwo danych w korzystnej cenie [04.01.2007] Firma MAXDATA wprowadza na rynek jednoprocesorowy serwer PLATINUM 50 I. Urządzenie to korzysta z technologii dual core, dzięki czemu zapewnia wystarczającą moc obliczeniową przy wykorzystaniu w małym biurze... (info)

Pracodawcy zaktywizują niepełnosprawnych [04.01.2007] Dzięki akcji „Pracodawcy dla aktywizacji”, prowadzonej przez portal www.pracuj.pl, zebrano ponad 20.000 złotych na szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych... (info)

Panasonic Kid Witness News, czyli co kręci młodzież [04.01.2007] W I etapie konkursu 40 szkół gimnazjalnych nadesłało 75 konspektów filmów reportażowych.. (info)

Dzikość mięsa w Gościńcu Kołomyja [04.01.2007] W menu Gościńca Kołomyja zagościły dziki, sarny i gęsi czyli smakowite skarby polskich lasów i wsi od wieków zajmujące honorowe miejsce na szlacheckich stołach potomków Piastów. Tylko w naszym Gościńcu znajdziecie Państwo tak wyjątkową, niezwykle bogatą i różnorodną ofertę dziczyzny... (info)


Auta pod nadzorem

Auta pod nadzorem [04.01.2007] W większości małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce nie ma funkcji fleet managera, czyli osoby, która zarządza autami firmowymi, a o samochody zwykle dbają sami kierowcy. Niewielkie firmy wciąż chętnie kupują auta za gotówkę, coraz większą popularność zyskują za to karty paliwowe... (info)


Dostosuj kolor oczu do siebie…

Dostosuj kolor oczu do siebie… [04.01.2007] Soczewki kontaktowe spełniają wiele ważnych zadań. Pierwszym i najważniejszym z nich jest korekcja wad wzroku. W dzisiejszych czasach praktycznie nie ma wady wzroku, której nie dałoby się skorygować soczewkami kontaktowymi... (info)

Zakończenie negocjacji w sprawie Umowy Społecznej w TP na lata 2007-2009 [04.01.2007] Zarząd Telekomunikacji Polskiej zakończył negocjacje z organizacjami związkowymi działającymi w TP w sprawie warunków Umowy Społecznej na lata 2007- 2009... (info)

100 mln zł na premie w KGHM [04.01.2007] Rekordowy zysk KGHM zostanie pomniejszony o 100 mln zł, które trafią do pracowników. Zarząd też ma powody do zadowolenia... (info)

Buble zdominują dobre rozwiązania [04.01.2007] W 2007 r. firmy doczekają się niewielu korzystnych zmian. W kategorii bubel roku prowadzi pomysł ograniczenia samozatrudnienia... (info)

Kandydat z krótkiej ławki prezydenta Kaczyńskiego [04.01.2007] Prezydent znalazł drugiego kandydata na fotel prezesa NBP. I tak jak w przypadku Jerzego Sulmickiego — zaskoczył rynek... (info)


Wystawa z okazji 60-lecia Grupy Janowskiej

Wystawa z okazji 60-lecia Grupy Janowskiej [04.01.2007] Od wtorku 9 stycznia br. Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na wystawę malarstwa przygotowaną z okazji 60-lecia istnienia Grupy Janowskiej - znanego śląskiego zespołu twórców nieprofesjonalnych. Ekspozycja będzie prezentowana w Galerii Sztuki Pogranicza do 31 stycznia 2007 roku... (info)

W matni procedur [04.01.2007] MSWiA uspokaja, że problemy przetargowe nie zamkną Polsce drogi do strefy Schengen. Ale zniesienie szlabanów może okazać się dużo droższe... (info)


Codec Systems wspomaga controlling w greckim banku

Codec Systems wspomaga controlling w greckim banku [04.01.2007] Konsultanci i informatycy z polskiego oddziału firmy Codec Systems zakończyli wdrożenie systemu MPC w Emporiki Bank, jednym z największych greckich banków. Projekt był realizowany wspólnie z amerykańską firmą informatyczną IPS-Sendero... (info)


Komputery Actina Sierra z certyfikatem Windows Vista!

Komputery Actina Sierra z certyfikatem Windows Vista! [04.01.2007] Sprzęt komputerowy ACTION S.A. uzyskał certyfikat Microsoftu.. (info)

Telewizja, jakiej nie było [04.01.2007] Start WPTV.. (info)

Kupujemy coraz młodsze [04.01.2007] Już od dłuższego czasu zauważalny jest wzrost zainteresowania coraz to nowszymi autami używanymi wśród naszych rodaków. To z pewnością dobry trend, bo w ten sposób z ulic znikają powoli najstarsze modele, których stan techniczny budził spore obawy. Nie inaczej jest i w rankingu serwisu GEpard, gdzie coraz większy udział stanowią właśnie stosunkowo młode modele... (info)


MOXA Thinkcore DA-661 – komputer przemysłowy (16xRS-232/422/485, Linux/WinCE, RACK19”)

MOXA Thinkcore DA-661 – komputer przemysłowy (16xRS-232/422/485, Linux/WinCE, RACK19”) [04.01.2007] ThinkCore DA-661 to seria wbudowanych komputerów przemysłowych opartych na architekturze RISC, przeznaczonych specjalnie do aplikacji przemysłowych... (info)

Kredyt we frankach szwajcarskich coraz droższy [04.01.2007] W związku z dynamicznym wzrostem gospodarczym Narodowy Bank Szwajcarii (SNB) podjął po raz piąty w tym roku decyzję o podniesieniu stóp procentowych - informuje emFinanse... (info)

Resort skarbu gubi się w rachunkach [04.01.2007] MSP samo nie wie, ile zarobiło na prywatyzacji w 2006 r. Pewne jest tylko jedno: wpływy ze sprzedaży firm były dużo niższe od zaplanowanych... (info)

Właściciel Allegro przejmie Ceneo [04.01.2007] Sukces Allegro sprawił, że jego właściciel coraz chętniej inwestuje nad Wisłą. Tym razem jego „łupem” padnie porównywarka cenowa... (info)

Kopalnia Budryk trafi do jastrzębskiej spółki [04.01.2007] Kopalnia Budryk straci samodzielność. Trafi pod skrzydła JSW, ale nie powinna narzekać. Zyska bowiem hojnego wujka... (info)

Informatyczna wpadka [04.01.2007] Konkurs na system Schengen anulowany. Organizując go, policja złamała prawo. Czy wpłynie to na zniesienie granicznych kontroli?.. (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...