informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 53


Holle: gluten w diecie niemowlaka

Holle: gluten w diecie niemowlaka [03.12.2013] Gluten jest to białko roślinne, które występuje w niektórych zbożach i produktach zbożowych, a także w kaszach, wielu ciastach i makaronach. Określa się go jako silny alergen, który powoduje różne stopnie nietolerancji pokarmowej, w tym do celiakii... (info)


elfa – garderoba na miarę gwiazdy wieczoru

elfa – garderoba na miarę gwiazdy wieczoru [03.12.2013] Szykując kreacje na karnawałowe bale, przyjęcia i prywatki, nie zapominajmy o dodatkach, które będą w kolejnych tygodniach grać pierwsze skrzypce. Co zrobić, by były zawsze pod ręką? Wystarczy elfa - kreatywne i kompleksowe systemy do przechowywania... (info)


Panattoni Park Łódź East z nagrodą Prime Property Prize województwa łódzkiego

Panattoni Park Łódź East z nagrodą Prime Property Prize województwa łódzkiego [03.12.2013] Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych zdobył łódzką Prime Property Prize dla Panattoni Park Łódź East. Nowoczesny kompleks dystrybucyjny został doceniony za szeroki wachlarz rozwiązań w ramach magazynowania, logistyki i dystrybucji... (info)


Nowy NICORETTE® Spray – skuteczny w walce z nałogiem

Nowy NICORETTE® Spray – skuteczny w walce z nałogiem [03.12.2013] Nowy Rok to idealny moment na rzucenie palenia! Potrzebujesz pomocy, aby tego dokonać? Sięgnij po innowacyjny NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach!.. (info)


Książki-pistolety po raz pierwszy w Polsce na Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Książki-pistolety po raz pierwszy w Polsce na Wrocławskich Targach Dobrych Książek [03.12.2013] Wkrótce na dworcu Wrocław Główny ruszą 22. Wrocławskie Targi Dobrych Książek (5-8 grudnia). W ciągu 4 dni odbędzie się szereg wydarzeń specjalnych, w tym 1. w Polsce wystawa fotografii prac Roberta The i Nicholasa Jonesa, którzy rzeźbią w książkach... (info)


„TUSIEDA” wspólnie zbudować rodzinne domy dziecka

„TUSIEDA” wspólnie zbudować rodzinne domy dziecka [03.12.2013] Fundacja Happy Kids, która zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem rodzinnych domów dziecka, rusza z realizowanym w województwie łódzkim projektem „TUSIEDA”. Jest to akcja networkingowa skupiająca lokalną społeczność oraz przedsiębiorców z regionu... (info)


Grupa Passus dołączyła do stowarzyszenia ISSA Polska

Grupa Passus dołączyła do stowarzyszenia ISSA Polska [03.12.2013] Grupa Passus została członkiem wspierającym stowarzyszeniem ISSA Polska (Information Systems Security Association), które działa m.in. na rzecz zwiększenia świadomości zagrożeń i niebezpieczeństw w cyberprzestrzeni... (info)


GTF wydaje swój Kurier

GTF wydaje swój Kurier [03.12.2013] Coraz więcej firm wydaje swoje publikacje – miesięczniki, które informują o najważniejszych wydarzeniach związanych z działalnością danej firmy. Są to najczęściej kilkunastostronicowe, wydawane na papierze kredowym, bogato zdobione magazyny... (info)


BenQ W1300 – kino domowe 3D Full HD z Lens Shift

BenQ W1300 – kino domowe 3D Full HD z Lens Shift [03.12.2013] Full HD - rozdzielczość 1080p, HDMI 3D (jedna para okularów w komplecie),jasność 2000 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 10000:1. funkcja Lens Shift w pionie,1,5x zoom optyczny. Wbudowany głośnik 10W.Obraz o przekątnej 165cm (65”) z odległości 2 m.. (info)


Pierwsza w Polsce usługa łącząca przepisy 
i codzienne zakupy od bdsklep.pl i WrzacaKuchnia.pl

Pierwsza w Polsce usługa łącząca przepisy 
i codzienne zakupy od bdsklep.pl i WrzacaKuchnia.pl [03.12.2013] Z początkiem grudnia 2013 r. wiodący e-sklep z produktami codziennego użytku - bdsklep.pl wspólnie z portalem o gotowaniu WrzacaKuchnia.pl, jako pierwsi w Polsce wprowadzają na rynek rewolucyjną aplikację „+składniki"... (info)

Nowa Riviera nad polskim morzem! [03.12.2013] Rozpoczęta w październiku 2011 roku rozbudowa CH Riviera w Gdyni dobiegła końca. Współpraca kilku podmiotów z sektora budowlanego, w tym Generalnego Wykonawcy - firmy RD bud - pozwoliła urzeczywistnić stawiane przed inwestycją oczekiwania... (info)


EB-X18 i EB-W18 – projektory 3LCD dla biznesu i edukacji

EB-X18 i EB-W18 – projektory 3LCD dla biznesu i edukacji [03.12.2013] Technologia 3LCD, jednakowa jasność 3000 lumenów światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP... (info)

Prognozy Frost & Sullivan dla globalnego rynku energii i ochrony środowiska [03.12.2013] Wyniki raportu Frost & Sullivan „2013 Search for Growth” wskazują nowe obszary rozwoju rynku energii na świecie.. (info)

Nowy serwis NordGlass we Wrocławiu już otwarty! [03.12.2013] Do rozrastającej się sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – 2 grudnia 2013 roku dołączył serwis we Wrocławiu, mieszczący się przy ul. Braterskiej 6... (info)


Co wybrać na gwiazdkowy prezent?

Co wybrać na gwiazdkowy prezent? [03.12.2013] Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i pomimo fantastycznego nastroju, przepięknych dekoracji i gadżetów,stajemy po raz kolejny przed dylematem, co wybrać na gwiazdkowe prezenty dla najbliższych... (info)


Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę

Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę [03.12.2013] W najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędą się świąteczne warsztaty artystyczne. Podczas bezpłatnych zajęć zarówno dzieci jak i dorośli własnoręcznie przygotują wyjątkowe świąteczne dekoracje... (info)

Jak chronić swoje karty bankowe? [03.12.2013] Według danych NBP aż 66% Polaków posiada karty bankowe. Rozwój elektronicznych produktów bankowych niesie za sobą wiele korzyści, ale też powoduje wzrost przestępstw dziedzinie. Jak się przed nimi uchronić?.. (info)


Transformer Book Trio, Zenbook UX301 – prezentacja najnowszych urządzeń ASUSa w Warszawie

Transformer Book Trio, Zenbook UX301 – prezentacja najnowszych urządzeń ASUSa w Warszawie [03.12.2013] 28 listopada w warszawskim Studio Las odbyła się prezentacja najnowszych urządzeń ASUSa. Zgromadzeni goście mieli okazję jako pierwsi obejrzeć dwa najnowsze innowacyjne notebooki – modele Transformer Book Trio oraz Zenbook UX301... (info)


Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę

Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę [03.12.2013] W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Płock odbędą się świąteczne warsztaty artystyczne. Podczas bezpłatnych zajęć zarówno dzieci, jak i dorośli własnoręcznie przygotują wyjątkowe świąteczne dekoracje... (info)


Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę

Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę [03.12.2013] W najbliższy weekend w dwóch galeriach handlowych Auchan w Białymstoku odbędą się warsztaty artystyczne. Podczas bezpłatnych zajęć dzieci i dorośli własnoręcznie przygotują wyjątkowe świąteczne dekoracje – bombki, łańcuchy, stroiki oraz świeczniki... (info)


Wygraj wycieczkę do Disneyland’u - bajkowe mikołajki w Porcie Rumia

Wygraj wycieczkę do Disneyland’u - bajkowe mikołajki w Porcie Rumia [03.12.2013] Ozdabianie świątecznych pierników, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych czy przygotowywanie bożonarodzeniowych pocztówek – te i wiele innych atrakcji czeka małych i dużych gości Portu Rumia w najbliższy weekend... (info)


Bajkowe opowieści św. Mikołaja

Bajkowe opowieści św. Mikołaja [03.12.2013] Wszystkie dzieci wiedzą, że w świątecznym worku Mikołaj kryje wspaniałe prezenty. Jednak gwiazdkowe upominki to nie wszystko, co można w nim znaleźć. Przekonają się o tym maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą CH Auchan Komorniki... (info)


Spotkaj Mikołaja w Poczesnej

Spotkaj Mikołaja w Poczesnej [03.12.2013] Pełen słodkości warsztat, konkursy i zabawy ze śnieżynkami, a także pamiątkowe zdjęcia z poczciwym brodaczem – te i wiele innych atrakcji czeka najmłodszych gości CH Auchan Częstochowa już w najbliższą niedzielę... (info)


Podwójny sukces marki Laurastar

Podwójny sukces marki Laurastar [03.12.2013] Laurastar Pulse Silver został nagrodzony w konkursie Dobry Design 2014 otrzymując tytuł Dobry Design 2014 i Nagrodę Konsumenta... (info)


Mikołajki pełne serca

Mikołajki pełne serca [03.12.2013] Mikołajkowe warsztaty tworzenia oryginalnych ozdób świątecznych czekają na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Krasne w dwa pierwsze weekendy grudnia. Spotkaniom towarzyszyć będzie specjalna wystawa prac rzeszowskich artystów... (info)

Kardiowerter - wszczepialny defibrylator [03.12.2013] Metoda wszczepiania kardiowerterów sięga lat 80 XX wieku. Dawniej trzeba było przeprowadzić zabieg otwarcia klatki piersiowej, w dzisiejszych czasach możliwe jest wprowadzanie elektrod poprzez żyły, a kardiowerter pod mięśnie klatki piersiowej... (info)


Pluszaki IKEA pomagają dzieciom – audiobook z bajkami gwiazd

Pluszaki IKEA pomagają dzieciom – audiobook z bajkami gwiazd [03.12.2013] Nie za górami, nie za lasami i całkiem nie tak dawno temu Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, zespół Myslovitz i blisko trzydzieści polskich gwiazd filmu, muzyki i sportu napisało oraz nagrało bajki o niezwykłych bohaterach... (info)

KiK już z drugim sklepem w Brzegu [03.12.2013] Koncept, iż modna odzież i tekstylia codziennego użytku wcale nie muszą być drogie to idea, która przyświeca firmie KiK. Kierując się tymi standardami firma z sukcesem realizuje strategię biznesową i otwiera sklepy w kolejnych miastach Polski... (info)
"Nasz Kurczak" z torebką do pieczenia "Jan Niezbędny" gratis! [03.12.2013] Specjalnie z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia i pysznych wigilijnych potrawach, Nasz Kurczak wraz z marką Jan Niezbędny przygotowały dla swoich Klientów miłą akcję promocyjną!.. (info)

Nowe drogowe wyzwanie [03.12.2013] Po budowie nowego mostu drogowego przed Toruniem kolejne drogowe wyzwanie. Rozpoczynają się prace przy projektowaniu odcinka Trasy Wschodniej od pl. Daszyńskiego do ul. Grudziądzkiej... (info)

Tysiące Mikołajów na nowym moście [03.12.2013] Morze czerwonych czapek z białym futrem i wielkie wory z prezentami – w weekend 7-8 grudnia 2013 r. w Toruniu pojawi się chyba największa na święcie armia Świętych Mikołajów... (info)

"Nasz Kurcza" z torebką do pieczenia "Jan Niezbędny" gratis! [03.12.2013] Specjalnie z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia i pysznych wigilijnych potrawach, Nasz Kurczak wraz z marką Jan Niezbędny przygotowały dla swoich Klientów miłą akcję promocyjną!.. (info)


Kongres Bezpieczeństwa Sieci w Krakowie

Kongres Bezpieczeństwa Sieci w Krakowie [03.12.2013] 4 grudnia br. w Krakowie odbędzie się Kongres Bezpieczeństwa Sieci.To już 11. edycja prestiżowej konferencji gromadzącej szerokie grono specjalistów i ekspertów z zakresu Network Security, Firewall & VPN i Secure Mail... (info)


Bajkowa wykładzina Coniveo w nowym sklepie Smyk

Bajkowa wykładzina Coniveo w nowym sklepie Smyk [03.12.2013] Firma Coniveo dostarczyła i zamontowała wykładzinę na specjalnych stoiskach zabawek Barbie, Fisher Price, Monster High oraz Princess w nowym sklepie Smyk w Warszawie przy ulicy Chmielnej... (info)


Niepokojący wzrost liczby zagrożeń dla danych w III kwartale 2013 r.

Niepokojący wzrost liczby zagrożeń dla danych w III kwartale 2013 r. [03.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali najnowszy przegląd krajobrazu cyberzagrożeń. Trzeci kwartał 2013 r. stanowił punkt zwrotny dla twórców szkodliwego oprogramowania specjalizujących się w platformach mobilnych... (info)


W poszukiwaniu idealnego prezentu dla aktywnych

W poszukiwaniu idealnego prezentu dla aktywnych [03.12.2013] Święta nadchodzą wielkimi krokami. Najwyższy czas wyruszyć na poszukiwania prezentów.Szeroka oferta prezentowana przez różnego rodzaju sklepy powoduje, że wybór najodpowiedniejszego prezentu nie jest wcale taki prosty... (info)


PREZENT, KTÓRY NIE TRAFI DO KOSZA

PREZENT, KTÓRY NIE TRAFI DO KOSZA [03.12.2013] Bożonarodzeniowa gorączka, szał zakupów, pośpiech, milowe kolejki do kasy. Wszystko to zwieńczone nietrafionymi prezentami, które później potajemnie trafiają do kosza. Teraz można tego uniknąć. Niczym gwiazdka z nieba spada DEKO EKO. Dlaczego?.. (info)

Oszczędność dla firm? Elektroniczny PIT [03.12.2013] Rozwiązaniem corocznego problemu firm jest automatyczne generowanie oraz elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych. Informatyzacja całego procesu może zmniejszyć jego koszty nawet o 50 procent... (info)


Wybierając produkty NASZ KURCZAK pomagasz wspierając Stowarzyszenie Apetyt na Życie.

Wybierając produkty NASZ KURCZAK pomagasz wspierając Stowarzyszenie Apetyt na Życie. [03.12.2013] WIPASZ S.A., właściciel marki mięsa drobiowego NASZ KURCZAK, nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Apetyt na Życie, wspierającym oraz podnoszącym jakość życia osób leczonych żywieniowo... (info)


Uczniowie poznają górnicze tradycje

Uczniowie poznają górnicze tradycje [03.12.2013] Ponad stu uczniów lubińskich szkół wraz z opiekunami zgłosiło uczestnictwo w Drzwiach Otwartych - specjalnej akcji edukacyjnej zorganizowanej w ramach obchodów Barbórki... (info)


Dotyk ekranu na klawiaturze

Dotyk ekranu na klawiaturze [03.12.2013] Tablet coraz częściej staje się narzędziem pracy: służy do pisania tekstów, tworzenia wykresów i analiz, a nawet obróbki dźwięku i wideo... (info)


Prologis Wynajmuje 15 000 Metrów Kwadratowych na Węgrzech

Prologis Wynajmuje 15 000 Metrów Kwadratowych na Węgrzech [03.12.2013] BUDAPESZT – 3 grudnia 2013 r. – Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych poinformował dzisiaj o podpisaniu trzech umów najmu 15 000 m² powierzchni w Prologis Park Budapest-Sziget na Węgrzech... (info)


Prologis Leases 15,000 Square Metres in Hungary

Prologis Leases 15,000 Square Metres in Hungary [03.12.2013] BUDAPEST – 3 December 2013 – Prologis, Inc., the leading global owner, operator and developer of industrial real estate, today announced three lease agreements totalling 15,000 square metres at Prologis Park Budapest-Sziget, Hungary... (info)


Nieskończona możliwość zastosowań sieciowego Multievo™

Nieskończona możliwość zastosowań sieciowego Multievo™ [03.12.2013] Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję elektronarzędzia Multievo™ z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo™ jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych... (info)


Interferie będą miały swoją ulicę w Świnoujściu.

Interferie będą miały swoją ulicę w Świnoujściu. [03.12.2013] Miejscy radni zdecydowali, że Ulica Plażowa zmieni nazwę na Aleja Interferie. Arteria łącząca plażę z jedną z głównych ulic spacerowych miasta została wybudowana przez spółkę razem z hotelem Interferie Medical SPA... (info)

Acxiom na XV Forum Administratorów Danych Osobowych i Administratorów Bezpieczeństwa Informacji [03.12.2013] W dniu 27 listopada 2013 roku w Warszawie odbyło się już XV Forum Administratorów Danych Osobowych i Administratorów Bezpieczeństwa Informacji... (info)


EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA [03.12.2013] 13-15 listopada 2013 w Exhibition Center w Hong Kongu Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody COSMOPROF ASIA 2013. Tegoroczna, 18-ta edycja przyciągnęła wystawców z ponad 43 krajów... (info)


Zimowe wydanie katalogu

Zimowe wydanie katalogu "Domy Które Kochacie” [03.12.2013] Najnowszy katalog "Domy Które Kochacie" prezentuje 200 najciekawszych projektów małych domów Biura Projektów ARCHON+. Jest to kolekcja, która cieszy się największym powodzeniem wśród Klientów planujących budowę własnego domu... (info)


Alma pierwszym i głównym najemcą Placu Vogla w Wilanowie

Alma pierwszym i głównym najemcą Placu Vogla w Wilanowie [03.12.2013] Plac Vogla, obiekt handlowo-usługowy Ghelamco mający powstać na Warszawskim Wilanowie, właśnie pozyskał pierwszego najemcę – Alma Market S.A. Umowa została zawarta na okres 10 lat. Delikatesy zajmą ponad 1 500 m2 powierzchni na terenie obiektu... (info)

Pokaż mi płytkę, a powiem Ci, jakim klejem ją przymocować [03.12.2013] Rodzaj i wielkość płytek ceramicznych, stan podłoża, jak również miejsce układania glazury warunkują wybór odpowiedniego kleju, który nie tylko ułatwi płytkarzowi pracę, ale przede wszystkim zagwarantuje doskonały efekt końcowy... (info)

Edukacja na Kępie Bazarowej [03.12.2013] Kolejny etap prac na Kępie Bazarowej w Toruniu zakończony. W pobliżu punktu widokowego na panoramę starówki powstała ścieżka edukacyjna... (info)

Edukacja na Kępie Bazarowej [03.12.2013] Kolejny etap prac na Kępie Bazarowej w Toruniu zakończony. W pobliżu punktu widokowego na panoramę starówki powstała ścieżka edukacyjna... (info)

Toruń w świątecznej szacie [03.12.2013] W Toruniu wieczorem coraz piękniej. Na starówce od kilku dni sukcesywnie rozbłyskują iluminacje świąteczne. W tym sezonie będzie ich łącznie ok. 400. Dodatkowo na drzewach będą migotać ponad 3 tysiące metrów łańcuchów świetlnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...