informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 40


GeIL - 22 nowe zestawy Triple Channel

GeIL - 22 nowe zestawy Triple Channel [03.12.2008] Do oferty firmy GeIL dołączyły 22 trzykanałowe zestawy pamięci DDR3, dedykowane platformie Intel Core i7. Nowe układy należą do serii Value oraz Ultra... (info)

Mikołajki w Parku Handlowym Auchan Bielany! [03.12.2008] Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza dzieci i ich rodziców na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie chętne maluchy będą mogły sfotografować się z Mikołajem, a w prezencie otrzymają kolorowe zdjęcie... (info)


FedEx Express rozszerza zasięg geograficzny usługi Next-Business-Day

FedEx Express rozszerza zasięg geograficzny usługi Next-Business-Day [03.12.2008] Klienci w Polsce skorzystają na szybszym transporcie i wydłużeniu godzin odbioru przesyłek na czołowe rynki Wschodniego Wybrzeża U.S.A. Warszawa, 20 listopada 2008 r. – FedEx Express, spółka zależna FedEx Corp. (NYSE: FDX).. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 03.12.2008 [03.12.2008] GPW: Przeważyły słabe dane makro. Przez większą część dzisiejszej sesji parkiet nie mógł obrać kierunku. Wczorajsze zwyżki na Wall Street uspokoiły nieco inwestorów, ale nie wystarczyło to do utrzymania dobrych nastrojów przez całą sesję... (info)


Bezpieczni w pracy

Bezpieczni w pracy [03.12.2008] Na terenie Unii Eropejskiej co 4,5 sekundy dochodzi do wypadku w miejscu pracy, a co 3,5 minuty jest to wypadek śmiertelny. Na szczęście w Polsce istnieją zakłady, w których od co najmniej 3 lat nie doszło do poważnych wypadków... (info)


Wola dobra do zamieszkania i pod wynajem

Wola dobra do zamieszkania i pod wynajem [03.12.2008] W ciągu najbliższych kilku lat na Woli planowana jest realizacja inwestycji na imponującą skalę. Analitycy wskazują, że wynajem mieszkania w tej dzielnicy zapewnia największą stopę kapitalizacji w Warszawie... (info)


„Meblux” – wnętrza z klasą w nowym studio Kolekcji Mebli Klose.

„Meblux” – wnętrza z klasą w nowym studio Kolekcji Mebli Klose. [03.12.2008] Gwarantowana jakość, zróżnicowane wzornictwo, inspirujące rozwiązania dla wnętrz – wszystko to znajdziemy w nowym studio firmy Klose - Salonie Meblux w Łomży... (info)


Wnętrze „ocieplone” meblem

Wnętrze „ocieplone” meblem [03.12.2008] Nowoczesne wnętrze nie musi być zimne i sterylne. Zastosowanie drewna w meblach czy detalach doda mieszkaniu elegancji, a jednocześnie nada mu przytulny klimat... (info)


Wonderbox Bowling Cup 2008–poczuj emocje i walcz o atrakcyjne nagrody.

Wonderbox Bowling Cup 2008–poczuj emocje i walcz o atrakcyjne nagrody. [03.12.2008] Firma Wonderbox we współpracy z Atomica Bowling Center w Galerii Mokotów w Warszawie przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich miłośników i amatorów gry w kręgle. Już dziś 3 grudnia 2008r. rusza pełen emocji turniej Wonderbox Bowling Cup... (info)

Jazz Bistro z Teatrem Współczesnym [03.12.2008] Teatr Współczesny w połowie listopada br. podpisał partnerską umowę z siecią restauracji Jazz Bistro Group. Tytuł „przyjaciela i partnera” jest przyznawany osobom lub podmiotom gospodarczym za wspieranie Teatru w kształtowaniu i rozwijaniu kultury Warszawy... (info)


Ego PR wspiera utalentowanych artystów

Ego PR wspiera utalentowanych artystów [03.12.2008] Ego Public Relations rozpoczęło współpracę ze znanym wrocławskim artystą - Tomaszem Jakubem Sysło. Umowa dotyczy opieki managerskiej, obsługi medialnej oraz promowania jego twórczości... (info)


Otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wołominie

Otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wołominie [03.12.2008] Każdego roku przybywa pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek, których życie ratują zabiegi dializy. Dlatego tak istotne są inwestycje w polską dializoterapię i w jakość leczenia nerkozastępczego... (info)


Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień?

Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień? [03.12.2008] To możliwe. NetSprint.pl oferuje rozwiązanie wyszukiwacze NetSprint Site przystosowane specjalnie do potrzeb firm z sektora MŚP. Rozwiązanie wyróżnia się bardzo krótkim czasem wdrożenia, zaawansowanymi funkcjonalnościami w standardzie oraz atrakcyjną ceną... (info)


Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe

Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe [03.12.2008] Mini.wp.pl wzbogaca swoją zawartość o kolejne serwisy rozrywkowe. Przez telefon komórkowy można od dziś korzystać z witryn nocoty.pl i niewiarygodne.pl... (info)


Świąteczne inspiracje dla mam

Świąteczne inspiracje dla mam [03.12.2008] Kreatywna Grupa Kobiet „PRO-KREACJA” pragnąc wzbogacić formułę cotygodniowych spotkań „Z dzieckiem w kinie” zaprasza na: kiermasz, prezentacje, zabawy rodzinne dla dużych i małych... (info)


Puszczykowo. Zajęcia dla mam

Puszczykowo. Zajęcia dla mam [03.12.2008] Fundacja Aktywności Lokalnej i Baby-Shower.pl informuje, że już w grudniu 2008 rozpoczyna się rekrutacja do projektów szkoleniowo - doradczych dla kobiet z Puszczykowa (powiat poznański , woj. wielkopolskie)... (info)

Investor Gold FIZ zarobił w listopadzie 11,54% [03.12.2008] Listopad upłynął pod znakiem silnej pozycji złota. Pierwsze dwie dekady kształtowały cenę złota średnio na poziomie 740 dolarów. W trzeciej złoto znów ożywiło się i popyt..... (info)


Kursy językowe w firmach Rosnąca świadomość potrzeby nauki języków obcych

Kursy językowe w firmach Rosnąca świadomość potrzeby nauki języków obcych [03.12.2008] Większość pracodawców zdaje sobie sprawę, że podnoszenie poziomu kwalifikacji swoich pracowników daje im przewagę konkurencyjną. Z podobnego założenia wychodzą pracownicy... (info)


Zestawy narzędziowe Ferm – idealny prezent dla mężczyzny

Zestawy narzędziowe Ferm – idealny prezent dla mężczyzny [03.12.2008] Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Powoli zaczyna ogarniać nas zakupowa gorączka. O ile kobiecie łatwiej kupić prezent, to z panami mamy zawsze większy problem. Idealną propozycją są zestawy narzędziowe Ferm firmy Proma... (info)


Boże Narodzenie we wnętrzu

Boże Narodzenie we wnętrzu [03.12.2008] W ferworze przedświątecznych przygotowań warto pamiętać o odpowiednim wystroju naszych domów i mieszkań. Oto kilka podpowiedzi stylisty firmy Praktiker….. (info)


Expander: Sytuacja na rynku pracy może się pogorszyć, a kredyt trzeba spłacać

Expander: Sytuacja na rynku pracy może się pogorszyć, a kredyt trzeba spłacać [03.12.2008] Osoby spłacające kredyty, bądź planujące je zaciągnąć, powinny przygotować się na oczekiwane spowolnienie polskiej gospodarki w przyszłym roku, aby uniknąć załamania domowych finansów... (info)


Karolina Glazer ze specjalnym koncertem w Sztokholmie

Karolina Glazer ze specjalnym koncertem w Sztokholmie [03.12.2008] Na zaproszenie Konsula Generalnego RP, w dniu 17 listopada br. w TeaterStudio Lederman w Sztokholmie, wystąpiła polska wokalistka jazzowa - Karolina Glazer. Recital zawierał autorskie kompozycje artystki, jak również aranżacje znanych utworów... (info)


LaSer ekspertem w budowaniu lojalności klientów

LaSer ekspertem w budowaniu lojalności klientów [03.12.2008] W dniach 5-6 listopada 2008 roku grupa LaSer była jednym z głównych partnerów konferencji „Budowanie lojalności w sieciach handlowych i usługowych” na temat rozwijania i umacniania relacji pomiędzy firmą a klientem... (info)


CIN&CIN Platinum Bianco Niech Cię uwiedzie!

CIN&CIN Platinum Bianco Niech Cię uwiedzie! [03.12.2008] W grudniu marka CIN&CIN wprowadza na rynek limitowaną serię wina musującego CIN&CIN Platinum Bianco. To niezwykła harmonia wyjątkowego smaku i namiętności. Platynowy blask, który pobudza zmysły i podsyca pożądanie – w ten wyjątkowy wieczór we Dwoje... (info)


Wracają i inwestują

Wracają i inwestują [03.12.2008] Choć jeszcze całkiem niedawno wydawało się to mało prawdopodobne, dziś trudno już mieć wątpliwości - nadeszła fala powrotów z Wysp Brytyjskich do Polski. Wraz z emigrantami napływają pieniądze zarobione przez nich na obczyźnie... (info)

Komentarz Expandera: Inwestorzy stają się zmęczeni (3.12.2008) [03.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Na dziś zaplanowana jest publikacja sporej liczby danych makroekonomicznych. Z jednej strony pokazywać będą aktywność w sektorze usług w listopadzie w strefie euro oraz USA..... (info)


Razem czy osobno?

Razem czy osobno? [03.12.2008] Bliski kontakt nowonarodzonego dziecka z rodzicami ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój niemowlaka. Dlatego wspólne spanie rodziców z dzieckiem to idealny sposób na kształtowanie więzi. Jednak czy jest to bezpieczne?.. (info)

Certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla Oracle E-Business Suite [03.12.2008] Stowarzyszenie Księgowych w Polsce rekomenduje Oracle E-Business Suite wersja 12 jako "system umożliwiający prowadzenie księgowości zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi dotyczącymi rachunkowości"... (info)

Spadek sprzedaży wywołuje „naturalną selekcję” w przemyśle motoryzacyjnym [03.12.2008] Spadająca wielkość produkcji w przemyśle motoryzacyjnym spowodowała ogromne straty, walkę o marże i ograniczenie produkcji w zakładach motoryzacyjnych. Do tego dochodzi presja zbliżającego się terminu obowiązywania przepisów o ograniczeniu emisji CO2... (info)

Perła Międzylesia - zamieszkaj komfortowo w Hirny BD S.A. [03.12.2008] W Międzylesiu przy ul. Dworcowej dobiega etap realizacji inwestycji. Kameralny budynek powstaje z pomysłu warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Ta piękna Perła Międzylesia tworzy wspaniałą harmonię z otaczającym ją krajobrazem i sąsiadującą zabudową... (info)

„Kopciuszek: Roztańczona historia” na DVD pod patronatem 4Girls.pl [03.12.2008] „Kopciuszek - Roztańczona historia” to perfekcyjna mieszanka muzyki, porywającego tańca, miłości i wszelkiego rodzaju niespodzianek. Film ukazał się w Polsce na DVD 28 listopada 2008 roku pod patronatem wiodącego Portalu dla dziewczyn www.4Girls.pl... (info)

Ruszyły pierwsze kampanie reklamowe na nośnikach Call2Action. [03.12.2008] Totalizator Sportowy i „Gazeta Bankowa” to pierwsi nadawcy reklam emitowanych na ekranach firmy Call2Action. Dynamicznie rozbudowywana sieć o zasięgu ogólnopolskim liczy już 470 odbiorników w Piotrze i Pawle oraz Gymnasionie... (info)

Kamieniczka przy Polnej – Twoje mieszkanie w zasięgu ręki [03.12.2008] W Pruszkowie dobiega końca budowy inwestycja realizowana przez warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Kamieniczka przy Polnej jest atrakcyjnie usytuowana i znajduje się niedaleko centrum. Obecnie można nabyć ostatnie mieszkania w promocyjnej cenie... (info)

SENTE wdraża system kadrowo – płacowy w firmie Jagram – Pro [03.12.2008] Firma SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. rozpoczęła wdrażanie programu SENTE Personel w firmie Jagram – Pro S.A. To kolejna firma, która wdraża nowoczesne oprogramowanie marki Sente pozwalające zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie... (info)

Premiera programu "Najwspanialsze dzikie wyspy Australii" na Travel Channel [03.12.2008] Zapraszamy naszych widzów przed telewizory 14 grudnia o godzinie 21.00 W grudniu Travel Channel zabierze Państwa na śnieżne stoki do Szwajcarii oraz do białej krainy – Antarktydy. Jednak to nie koniec atrakcji... (info)

Aero Vodochody wybrane do dalszych negocjacji na przejęcie IAR Brasov [03.12.2008] Aero Vodochody, największy czeski producent sprzętu lotniczego, przeszedł do kolejnego etapu prywatyzacji rumuńskiego producenta śmigłowców IAR Brasov (Ghimbav)... (info)


„Świadome piękno” z Q-MED

„Świadome piękno” z Q-MED [03.12.2008] Ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna „Świadome piękno”. Inicjatorem akcji jest Q-MED, szwedzka firma biotechnologiczna. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi konsumentów i lekarzy na jakość oraz bezpieczeństwo preparatów stosowanych w medycynie estetycznej... (info)

Sukces poznańskiej Ewolwenty [03.12.2008] Zespół Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, Ewolwenta, jako jedyny reprezentant uczelni niepublicznych, zdobył miejsce na podium w rozgrywkach GMC EUROMANAGER POLAND... (info)


Brygada Żółtych Mikołajów po raz piąty wyrusza do akcji!

Brygada Żółtych Mikołajów po raz piąty wyrusza do akcji! [03.12.2008] W okresie Świąt Park Handlowy Auchan Bielany myśli o najmłodszych i najbardziej potrzebujących. Już po raz piąty, wraz z Radiem RAM, organizuje świąteczną akcję charytatywną „Kochajmy się we Wrocławiu”... (info)


Miasto smaków i barw według Benjamina Moore’a

Miasto smaków i barw według Benjamina Moore’a [03.12.2008] Eksperci ds. kolorów amerykańskiego producenta farb Benjamin Moore prezentują trend kolorystyczny „Miasto smaków i barw”. Umiejętnie łączy on w sobie nowoczesny design z tradycyjną stylistyką... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...