informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.10.2013 r.



ilość opublikowanych tekstów: 29


„Twój codzienny rytuał piękna” - ruszył program edukacyjny o terapii kolagenowej

„Twój codzienny rytuał piękna” - ruszył program edukacyjny o terapii kolagenowej [03.10.2013] Zwiększona ekspozycja na słońce w sezonie urlopowym, pośpiech w pracy, stres, niedostatek snu, zbyt mało czasu na świeżym powietrzu, dieta uboga w drogocenne proteiny i witaminy, nieubłagane procesy starzenia..... (info)


W drogę do PRL-u z Centrum Handlowym NoVa Park

W drogę do PRL-u z Centrum Handlowym NoVa Park [03.10.2013] Już w dniach 4-17 października centrum handlowe NoVa Park zaprasza w sentymentalną podróż do czasów PRL, w czasie której będzie można podziwiać niezwykłe modele polskich motocykli, produkowanych w latach 1948-1989... (info)


Wspólne bicie rekordu w tańczeniu „hołubca” w Centrum Handlowym NoVa Park

Wspólne bicie rekordu w tańczeniu „hołubca” w Centrum Handlowym NoVa Park [03.10.2013] Centrum handlowe NoVa Park oraz zespół tańca ludowego „Mali Gorzowiacy” zapraszają na ogólnopolskie bicie rekordu w tańczeniu „hołubca”, które odbędzie się w niedzielę 6 października o godzinie 17.00 na placu przed Centrum Handlowym NoVa Park... (info)


Credit Agricole zaprasza posiadaczy 1 Konta do udział w konkursie „Wakacje za transakcje”

Credit Agricole zaprasza posiadaczy 1 Konta do udział w konkursie „Wakacje za transakcje” [03.10.2013] 1 Konto banku Credit Agricole zostało ostatnio uznane przez analityków portalu Total Money za jedno z trzech najatrakcyjniejszych kont osobistych adresowanych do studentów. Jednak, aby je założyć wcale nie trzeba studiować... (info)

Szkolenia dla architektów i projektantów w Galerii Wnętrz Arkada [03.10.2013] Galeria Wnętrz Arkada to miejsce przyjazne indywidualnym klientom, ale także architektom wnętrz. Tutaj można znaleźć produkty najlepszych światowych marek dobrane według najnowszych światowych trendów... (info)

Odwiedź Galerię Arkada na wirtualnych targach [03.10.2013] Jeszcze tylko do 6 października można odwiedzić stoisko Galerii Wnętrz Arkada na Wirtualnych Targach Nieruchomości i Wykańczania Wnętrz... (info)


Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem 4 i 5 października

Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem 4 i 5 października [03.10.2013] Zamiast narzekać na brak dobrej woli dookoła i jesienny chłód, zróbmy coś dobrego! Pomóżmy wspólnie dzieciom w potrzebie.Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem odbędzie się w najbliższy weekend na terenie całej Polski... (info)

Legalne zatrudnienie – na co należy zwrócić uwagę? [03.10.2013] Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, osoby, które wykonują pracę na rzecz pracodawcy, powinny otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie, wynikające z zawartej umowy. Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje legalność zatrudnienia... (info)

Nadciąga koniec okien z g>0,35 [03.10.2013] 13 sierpnia br. ukazało się Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej zmieniające istniejące ustalenia w warunkach technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki. Nowe wymagania wejdą w życie już od 1 stycznia 2014 r... (info)


Grupa OEX sponsorem teamu rajdowego NEORaid

Grupa OEX sponsorem teamu rajdowego NEORaid [03.10.2013] Outsourcing Experts – jeden z największych podmiotów na rynku usług outsourcingowych w Polsce – został sponsorem drużyny rajdowej reprezentowanej przez Piotra Beaupre oraz Jacka Lisickiego... (info)

Turystyka i rekreacja – rekrutacja w Grupie Uczelni Vistula nadal trwa! [03.10.2013] Do 15 października br. potrwa rekrutacja na kierunek Turystyka i Rekreacja w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji należącej do Grupy Uczelni Vistula. W ramach kierunku uczelnia prowadzi studia licencjackie oraz magisterskie na aż 9 specjalizacjach... (info)

Adaptacja poddasza z klejem Mamut Glue firmy Den Braven [03.10.2013] Szybkie wykonanie prac to marzenie każdego budowlańca, dekoratora i majsterkowicza. Na drodze do bezproblemowego ukończenia remontu stoją jednak liczne przeszkody... (info)


Klasyka zawsze w modzie – ceramika Loara

Klasyka zawsze w modzie – ceramika Loara [03.10.2013] Ponadczasowe, klasyczne wzornictwo sprawdza się w każdej aranżacji. Ważna jest nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Dlatego stawiając na minimalistyczną elegancję i wysoką jakość, warto zapoznać się z kolekcją łazienkową LOARA Grupy Armatura... (info)


Masaż odpręży i zrelaksuje

Masaż odpręży i zrelaksuje [03.10.2013] Kiedy nasze oczy przez wiele godzin wlepione są w monitory komputerów, a w plecach łupie ból… trudno o dobre samopoczucie i uśmiech. Jesteśmy po prostu zmęczeni i na nic nie mamy ochoty. Warto jednak znaleźć czas i ochotę na masaż... (info)


Komentarz po targach spoga + gafa 2013

Komentarz po targach spoga + gafa 2013 [03.10.2013] Juliusz Pakuński, Project Manager usługi Dachser DIY Logistics w Polsce, podsumowuje tegoroczne targi branży DIY i ogrodniczej - spoga + gafa w Kolonii... (info)

Kod bezpiecznego dostępu: CodeLoxx Standard firmy ABUS [03.10.2013] Inteligentne systemy zabezpieczeń pozwalają stworzyć z niemal każdego budynku obiekt, spełniający najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników... (info)

Kaspersky Lab triumfuje w bitwie prawnej z technologicznym trollem patentowym [03.10.2013] Kaspersky Lab odniósł zwycięstwo w związku z pozwem wniesionym przez Lodsys - firmę, która działa jako tzw. troll patentowy i zakłada sprawy sądowe przeciwko innym firmom o naruszenie patentów... (info)

Silence! zaprasza na swój blog [03.10.2013] Interesują Cię zagadnienia z zakresu marketingu internetowego? Chcesz wiedzieć więcej na temat pozycji stron w wyszukiwarkach? Szukasz informacji na temat sposobów promocji marki w mediach społecznościowych?.. (info)


Jogurt – dla każdego coś zdrowego

Jogurt – dla każdego coś zdrowego [03.10.2013] Na początku XX wieku jogurt ze względu na swoje prozdrowotne właściwości uchodził za lekarstwo i sprzedawany był w aptekach. Dziś dostępny w niemal każdym sklepie spożywczym zyskuje coraz większe grono zwolenników... (info)

Video Rich Media – nowy produkt w ofercie Biura Reklamy Wirtualnej Polski [03.10.2013] Reklama wideo w internecie dynamicznie się rozwija. W pierwszym kwartale tego roku wydatki na nią wrosły o 49%*. Biuro Reklamy Wirtualnej Polski w reakcji na ten trend wprowadziło do oferty nowy produkt – Video Rich Media... (info)


JTC (Join the Club): nowa kolekcja marki Xerjoff w Perfumeriach Quality Missala

JTC (Join the Club): nowa kolekcja marki Xerjoff w Perfumeriach Quality Missala [03.10.2013] Na półkach Perfumerii Quality pojawiły się nowe zapachy Xerjoff. JTC to najnowsza, siódma już kolekcja tej marki, słynącej nie tylko z doskonałych kompozycji, ale także nietuzinkowych flakonów i opakowań... (info)

Gruntowanie płyt stropowych w budynku GREEN POWER [03.10.2013] Stropodach Domu Zeroenergetycznego GREEN POWER wykonany jest w lekkim szkielecie stalowym. Jako pokrycie zastosowane zostały tu płyty mfp®, które są w dużym stopniu odporne na wilgoć... (info)


Epson: Krzysztof Modrzewski został szefem sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich

Epson: Krzysztof Modrzewski został szefem sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich [03.10.2013] Krzysztof Modrzewski jest od września br. National Sales Managerem dla Polski i krajów bałtyckich (Estonia, Litwa i Łotwa) i jest odpowiedzialny za całość działalności firmy Epson na tym obszarze... (info)


Bezpłatne konsultacje z ekspertami w Szkole Rodzenia „Nowe życie” - 11-12 października 2013

Bezpłatne konsultacje z ekspertami w Szkole Rodzenia „Nowe życie” - 11-12 października 2013 [03.10.2013] Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne konsultacje z położną, doulą, ratownikiem medycznym, doradcą laktacyjnym organizowane w ramach DNI OTWARTYCH w TYGODNIU BLISKOŚCI... (info)

Rozwiązania Polycom zaworem bezpieczeństwa dla 42 mln mieszkańców Liaoning w Chinach [03.10.2013] Katastrofalna powódź, która niedawno nawiedziła Fushun w chińskiej prowincji Liaoning, poważnie dotknęła ponad 316 000 osób mieszkających na drodze fali powodziowej i spowodowała straty w wysokości ponad 1,1 mld dol... (info)

DNI OTWARTE w Szkole Rodzenia „Nowe życie” - 11-12 października 2013 [03.10.2013] Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne konsultacje z położną, doulą, ratownikiem medycznym, doradcą laktacyjnym... (info)

Altkom Akademia Partnerem Roku 2013 Microsoft [03.10.2013] Na corocznym spotkaniu partnerów Microsoft, firma Altkom Akademia została wyróżniona tytułem Partnera Roku 2013 w kategorii Learning Center... (info)


Boskie proporcje - kolekcja sztućców Apollo marki Gerpol

Boskie proporcje - kolekcja sztućców Apollo marki Gerpol [03.10.2013] Czy możliwy jest idealny kompromis pomiędzy subtelnością i siłą, eterycznym wyglądem i zdecydowaną linią? Znalezienie najlepszych cech obu tych sprzeczności, a następnie ich synergiczne połączenie, daje zaskakujące rezultaty... (info)


Spotkajmy się z okazji… Wystartowała promocja konsumencka Goplany i Solidarności

Spotkajmy się z okazji… Wystartowała promocja konsumencka Goplany i Solidarności [03.10.2013] Goplanę i Solidarność połączyła wspólna promocja konsumencka. Ogólnopolski konkurs Spotkajmy się z okazji… trwa od 1 października do 30 listopada br. Na laureatów czekają kuferki oraz zestawy czekoladowych słodkości... (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...