informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Prawdziwa szkoła w wirtualnym świecie

Prawdziwa szkoła w wirtualnym świecie [03.10.2008] Firma virtuMedia uruchomiła pilotażowy projekt systemu edukacji on-line w ramach serwisu Timik.pl, wirtualnego świata dedykowanego dla młodzieży.Użytkownicy w wyznaczonych godzinach uczestniczą w wirtualnych lekcjach... (info)


„Apartamenty przy Kościelnej” coraz bliżej

„Apartamenty przy Kościelnej” coraz bliżej [03.10.2008] 3-ego października został wmurowany kamień węgielny na budowie jednej z najbardziej oczekiwanych inwestycji na poznańskich Jeżycach. Apartamenty przy ulicy Kościelnej już wkrótce staną się symbolem odrodzenia jednej z najbardziej „poznańskich” dzielnic Poznania... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 03.10.2008 [03.10.2008] W oczekiwaniu na plan ratunkowy. Ostatnia sesja na GPW w tym tygodniu zakończyła się spadkami. Opublikowane w trakcie dnia informacje wpisywały się w kiepskie nastroje panujące na rynku akcji... (info)


Paklanki woreczki na pieluszki – dziecięcy świat bez brzydkich zapachów

Paklanki woreczki na pieluszki – dziecięcy świat bez brzydkich zapachów [03.10.2008] Młodzi rodzice chcąc poświęcać jak najwięcej uwagi swoim pociechom bardzo cenią sobie swój czas i wygodę.Marka Paclan wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyła produkt pomocny rodzicom.. (info)


Prestiż nie tylko w pałacach – dachówki Metal Line

Prestiż nie tylko w pałacach – dachówki Metal Line [03.10.2008] Dawniej pokrycia dachowe z miedzi spotkać można było jedynie na kościołach, zamkach, pałacach czy bogatych rezydencjach. Wysoka cena tego surowca odstraszała potencjalnych zainteresowanych... (info)

Kalendarium wydarzeń 06-10.10.2008 [03.10.2008] Przyszły tydzień z punktu widzenia publikacji makroekonomicznych prezentuje się bardzo ubogo. W kalendarium znajduje się niewiele istotnych dla zachowania rynków danych... (info)


Propozycje rajstop na jesienne dni i nie tylko…

Propozycje rajstop na jesienne dni i nie tylko… [03.10.2008] Każdy z nas zaczyna odczuwać, że dni stają się coraz zimniejsze, co z pewnością wiąże się ze zmianą ubioru… Kobiety uwielbiają rybaczki, spodnie 3/4 czy 7/8 i spódniczki o różnej długości... (info)


Totalna wyprzedaż kostiumów kąpielowych!!!

Totalna wyprzedaż kostiumów kąpielowych!!! [03.10.2008] Mamy dla Państwa wyjątkowa okazję zakupienia strojów kąpielowych po bardzo atrakcyjnych cenach.Mamy dla Państwa wyjątkowa okazję zakupienia strojów kąpielowych po bardzo atrakcyjnych cenach... (info)

Mobilny Sprzedawca - aplikacja dedykowana agencji NetArch [03.10.2008] Agencja Interaktywna NetArch przygotowała aplikację dedykowaną, umożliwiającą sprzedaż za pomocą mobilnych urządzeń dla krakowskiej hurtowni artykułów spożywczych WIGO... (info)

Inwestować bezpieczniej (3) [03.10.2008] Fundusze aktywów niepublicznych W bliskim sąsiedztwie rynku giełdowego funkcjonują i zarabiają – niektóre całkiem nieźle - fundusze aktywów niepublicznych, określane z angielska mianem private equity. Z każdym rokiem zyskują..... (info)


Kwiaty w modzie i wnętrzu

Kwiaty w modzie i wnętrzu [03.10.2008] Tej zimy w kwiatach, modzie i wnętrzach będą dominować nawiązania do świata baśni. Na własne oczy mogli się o tym przekonać uczestnicy spotkania prasowego zorganizowanego przez Biuro Kwiatowe Holandia oraz AlmiDecor... (info)

Komentarz Expandera: 36 tys. pkt znów zagrożone (03.10.2008) [03.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Brak entuzjazmu odnośnie do ostatnich sesji na naszym parkiecie i w USA okazuje się słusznym podejściem. Zwracaliśmy uwagę, że po poniedziałkowej panice poprawa koniunktury na następnej sesji wynikała.. (info)


Transvizualia 008: Mediascream!

Transvizualia 008: Mediascream! [03.10.2008] Festiwal TRANSVIZUALIA stanowi interaktywny eksperyment wizualno-muzyczny odnoszący się do idei przenikania i współistnienia sztuk. Generuje przestrzeń kumulacji mediów w celu wydobycia ich energetycznego i emocjonalnego potencjału... (info)


A jednak miasto!

A jednak miasto! [03.10.2008] Mija moda na ucieczkę na wieś. Coraz więcej pracujących w miastach osób docenia pożytki wynikające z miejskiej lokalizacji mieszkania, a ich oczekiwania są coraz wyższe... (info)

Większe bezpieczeństwo danych w PROPHIX for SQL Server v. 4.1 [03.10.2008] Firma Solemis Group S.A., wyłączny dostawca oprogramowania PROPHIX, wprowadziła do swojej oferty jego najnowszą odsłonę. Zmiany w wersji 4.1 to m.in. wzmocnienie zabezpieczeń, a także funkcje ułatwiające analizę działań oraz proces przepływu pracy... (info)

Innowacyjny produkt BMS Creative [03.10.2008] Firma BMS Creative udzieliła licencji Wydziałowi Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej na wykorzystanie prototypu kognitywnego systemu wspomagającego tworzenie prognoz w oparciu o technologię sztucznych sieci neuronowych... (info)


7Days jedzie do Hollywood z mobijoy! i G7

7Days jedzie do Hollywood z mobijoy! i G7 [03.10.2008] Ruszyła nowa kampania promocyjna marki 7Days, która potrwa do końca listopada 2008 r. Najnowsza akcja „7 razy do Hollywood” nastawiona jest na wielokanałowe, interaktywne dotarcie do grupy docelowej... (info)


Czujne oko bezpieczeństwa

Czujne oko bezpieczeństwa [03.10.2008] Wybór odpowiednich fotokomórek jest tak samo ważny jak samego siłownika i może mieć kluczowe znaczenie dla działania i bezpiecznego użytkowania bramy... (info)


Getac PS535E - Rugged PDA

Getac PS535E - Rugged PDA [03.10.2008] Firma GETAC do tej pory znana była z produkcji wzmocnionych, przeznaczonych do pracy w ciężkich warunkach laptopów i tabletów. Teraz wprowadza do swojej ofert pierwszy rugged PDA model PS535E... (info)


Duży sukces Zanam–Legmet

Duży sukces Zanam–Legmet [03.10.2008] Zmniejszenie zużycia paliwa i oraz emisji ciepła i spalin to najważniejsze atuty ładowarki kopalnianej, uznanej za najbardziej innowacyjny produkt na Światowej Wystawie Sprzętu i Maszyn dla Górnictwa MINING EXPO 2008.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...