informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Nowy człowiek w E.C.H.O. Communications

Nowy człowiek w E.C.H.O. Communications [03.10.2007] Do zespołu wrocławskiej agencji E.C.H.O. Communications dołączył Tomasz Rut, który wzmocni pion zajmujący się obsługą klientów z branży budowlanej i wnętrzarskiej... (info)


Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck już w Wałczu

Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck już w Wałczu [03.10.2007] W sierpniu w Wałczu otwarto salon sprzedaży podłóg i drzwi Ruck Zuck. Mieszkańcy Wałcza i okolic zyskali dzięki temu dostęp do najszerszej na rynku oferty podłóg laminowanych, drewnianych i skrzydeł drzwiowych... (info)
"Chwilami nierealności" - wystawa Magdy Bielesz w Łodzi [03.10.2007] Absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP w pracowni Leona Tarasewicza, realizuje w Łodzi swój nowy projekt. Po powrocie z artystycznego wyjazdu do Japonii, Magda Bielesz po raz kolejny podejmuje działania "niemalarskie"... (info)

Aladdin widzi w Polsce wielki potencjał [03.10.2007] Konferencja Information Security Solutions Europe (ISSE) jest największym w Europie wydarzeniem poświęconym bezpieczeństwu informatycznemu. Nieprzypadkowo w tym roku międzynarodowe spotkanie odbyło się w Polsce... (info)


Nowe gry w Wirtualnej Polsce

Nowe gry w Wirtualnej Polsce [03.10.2007] Wirtualna Polska udostępnia bezpłatnie atrakcyjną grę WWW – typu Future Reality Online – DELIRIUM. Gra WWW łączy w sobie dwa klasyczne gatunki – strategię i RPG... (info)

Kolejny salon Time Trend w Trójmieście. [03.10.2007] Czas na Trójmiasto. TIME TREND otworzył dzisiaj, kolejny salon swojej sieci w CH Galeria Bałtycka w Gdańsku. Nowo otwarty salon to 57 salon TIME TREND w Polsce... (info)


Nowość: papier biurowy Konica Minolta

Nowość: papier biurowy Konica Minolta [03.10.2007] Wkrótce na polskim rynku pojawi się papier do druku i kopiowania marki Konica Minolta. To efekt współpracy firmy Konica Minolta z największym dystrybutorem papieru w Polsce, firmą Europapier- Impap... (info)

Rusza druga edycja kampanii Ergotest.pl [03.10.2007] Mimo, iż praca biurowa uchodzi za lekką, wykonywana codziennie przez 8 godzin niesie ze sobą spore zagrożenia. Bóle ramion, problemy z krążeniem, zaburzenia wzroku – to skutki nieergonomicznych stanowisk pracy... (info)


MapaMap w kolejnych 3 urządzeniach nawigacyjnych

MapaMap w kolejnych 3 urządzeniach nawigacyjnych [03.10.2007] GoClever MapaMap, MapaMap Tracer, MapaMap for TRAK to trzy nowe implementacje znanego systemu nawigacyjnego MapaMap dedykowanego odpowiednio dla urządzeń GoClever, Tracer i TRAK.. (info)


Niebezpieczne krzesełka dla dzieci

Niebezpieczne krzesełka dla dzieci [03.10.2007] Spośród 16 przebadanych modeli krzeseł dla dzieci tylko siedem można było ocenić jako dobre. Laboratorium wykryło w lakierze niektórych modeli niebezpieczne ftalany... (info)


Meble mogą więcej

Meble mogą więcej [03.10.2007] Meble łazienkowe są nie tylko coraz ładniejsze, ale i coraz bardziej funkcjonalne. Sa w nich np. gniazdka elektryczne, bezpieczne lustra, które po rozbiciu nie rozpadają się na kawałki. Zdarza się nawet miejsce na bizuterię..... (info)


Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych [03.10.2007] Październik to czas ślubowań pierwszych klas. Tak też i było na terenie naszej gminy, a konkretnie w Szkole Podstawowej w Białym Kościele, gdzie w dniu 2 października pierwszoklasiści zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły... (info)

Z IPFON za 1 grosza do co 5 mieszkańca Ziemi! [03.10.2007] W niedzielę, 7 października, kolejny wyścig Formuły 1 w Chinach. Zgodnie z zasadą - gdzie zmagania bolidów z udziałem Roberta Kubicy, tam i promocja IPFON - tego właśnie dnia dzwonimy do Państwa Środka za jedynie 1 grosza!.. (info)

Diners Club sięga po nowoczesne narzędzie komunikacji. [03.10.2007] Polski oddział Diners Club, wydawcy najstarszych kart płatniczych na świecie postanowił uatrakcyjnić sposób oraz formę komunikacji ze swoimi klientami... (info)


Wykop swój hotel

Wykop swój hotel [03.10.2007] Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, strona www.there24.com została wzbogacona o nową funkcjonalność. Od teraz można dowolną podstronę serwisu dodać do jednego z najpopularniejszych systemów zarządzających ulubionymi zakładkami... (info)


Przełącznik kvm ATEN master view cs-74ec

Przełącznik kvm ATEN master view cs-74ec [03.10.2007] Warszawa, 3 października 2007: AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży 4-portowy przełącznik KVM z serii Master View, oznaczony kodem CS-74EC... (info)

Wiertarko – Wkrętarka Modeco Expert – żadna ściana jej się nie oprze [03.10.2007] Masz już powyżej uszu skręcającego kabla plączącego się pod nogami? Irytuje cię szukanie wolnego kontaktu, do którego mógłbyś podłączyć urządzenie? W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla każdego majsterkowicza jest..... (info)

Trzeci kwartał na minusie – raport Telefonicznej Agencji Informacyjnej [03.10.2007] Z raportu przygotowanego przez TAI wynika, że nowelizacja Ustawy o Zamówieniach Publicznych przyczyniła się do spadku liczby ogłaszanych przetargów w trzecim kwartale b.r... (info)

Nowa wersja systemu operacyjnego Blue Coat SGOS [03.10.2007] Veracomp, autoryzowany dystrybutor Blue Coat w Europie Środkowowschodniej, poinformował o udostępnieniu nowej wersji systemu operacyjnego Blue Coat - SGOS 5.2 i wprowadzeniu zmian do urządzeń zabezpieczających z rodziny Blue Coat Proxy SG... (info)

Toskania – Ukryte Pragnienia! [03.10.2007] W dn. 25-29.09 odbyła się impreza „Toskania, ukryte pragnienia” będąca jednym z elementów promocji tego regionu. Grono gości uświetnione było udziałem gwiazd, jak Grażyna Wolszczak, Jarosław Jakimowicz, Aleksandra Kwaśniewska, Marek Kościkiewcz i wilu innych... (info)


Dom na pierwsze urodziny

Dom na pierwsze urodziny [03.10.2007] Jest szansa, że spełni się największe marzenie rodziców pięcioraczków ze Środy Wielkopolskiej, aby pierwsze urodziny maluchów odbyły się we własnym, nowym domu.. (info)


Malowanie światłem

Malowanie światłem [03.10.2007] Człowiek od zawsze lubił otaczać się pięknymi przedmiotami, aranżować swoją przestrzeń tak, aby była nie tylko praktyczna, ale i ładna. Teraz na polskim rynku dostępne są rozwiązania oferujące zupełnie nowe możliwości dekoracyjne.. (info)


BIOPTRON- szybkie i skuteczna leczenie rwy kulszowej !!!

BIOPTRON- szybkie i skuteczna leczenie rwy kulszowej !!! [03.10.2007] Silny przeszywający ból w okolicy lędźwiowej promieniujący przez pośladek w kierunku uda i podudzia a czasem aż do stopy to typowy objaw rwy kulszowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...