informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Praca.pl partnerem HAYS Poland w Candidate Attraction Solutions [03.09.2008] Portal Praca.pl rozpoczął współpracę z HAYS Poland, światowym liderem rekrutacji specjalistycznej. Co to oznacza w praktyce? Więcej ofert na Praca.pl dla specjalistów i menadżerów w najlepiej rozwijających się branżach... (info)


Pierwszy polski cashback Tortura.pl w nowej odsłonie.

Pierwszy polski cashback Tortura.pl w nowej odsłonie. [03.09.2008] Tortura.pl - pierwszy polski system Cashback zaprezentował nową szatę graficzną i funkcjonalności. Główny nacisk został położony na rozwiązanie problemów użytkownika, aby ułatwić korzystanie z zakupów... (info)


WorldHotel 2008, czyli hotelowy świat w jednym miejscu.

WorldHotel 2008, czyli hotelowy świat w jednym miejscu. [03.09.2008] W dniach 5-7 listopada sektor hotelarski spotka się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, aby zaprezentować swoją ofertę, poznać najnowsze rozwiązania stosowane w hotelarstwie, a także aby wymienić się wiedzą i dotychczasowymi doświadczeniami... (info)


Biznes, przyszłość, sukces... Nowicki namierzony!

Biznes, przyszłość, sukces... Nowicki namierzony! [03.09.2008] "Gdzie jest Nowicki" – plotkowała branża interaktywna, gdy ten oznajmił wszystkim, że "trawa po drugiej stronie rzeki jest bardziej zielona" i… odszedł z Digital One… Dziś wiadomo już, że skusił go błękit, a nie zieleń… Zbyszek jest w Bluerank... (info)


Otwarcie ECCO Kids Shop w Arkadii

Otwarcie ECCO Kids Shop w Arkadii [03.09.2008] Już w najbliższą sobotę, 6 września 2008 roku, w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia, zostanie otwarty czwarty ECCO Kids Shop w Polsce. Gwiazdą wydarzenia będzie Igor Falecki, wybitny sześcioletni perkusista... (info)


Nanotechnologia w służbie czystości – zlewozmywaki SCHOCK OPUS

Nanotechnologia w służbie czystości – zlewozmywaki SCHOCK OPUS [03.09.2008] Zlewozmywak to jeden z najważniejszych elementów każdej kuchni. W jej wnętrzu zajmuje miejsce strategiczne – pomiędzy lodówką i szafką z produktami a kuchenką, na której potrawy przybierają ostateczny smak i kształt... (info)


Docieplenie na miarę

Docieplenie na miarę [03.09.2008] Pękające tynki, zbierająca brud elewacja lub zawilgocenie budynku to najczęstsze problemy wynikające ze złego doboru materiałów dociepleniowych. Naprawa takich „usterek” może okazać się bardzo kosztowna, a czasem wręcz niemożliwa... (info)


Domy w dwóch stylach

Domy w dwóch stylach [03.09.2008] Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o budowie domu powinniśmy sprecyzować swoje potrzeby, ocenić możliwości finansowe, dokonać analizy warunków działki... (info)


Polskie gwiazdy na duńskim ECCO Walkathonie!

Polskie gwiazdy na duńskim ECCO Walkathonie! [03.09.2008] Michał Piróg i Matylda Damięcka wzięli udział w międzynarodowej imprezie charytatywnej ECCO Walkathon w Kopenhadze.W ostatnią niedzielę, wraz z ponad 16 tysiącami uczestników kopenhaskiego ECCO Walkathonu..... (info)


Bregović na 370-lecie Swarzędza

Bregović na 370-lecie Swarzędza [03.09.2008] W dniach 12-14 września odbędą się uroczyste obchody 370-lecia lokacji Swarzędza. Władze miasta postanowiły dosyć hucznie uczcić to wydarzenie. Imprezę uświetniać będą takie gwiazdy jak Habakuk, Małgorzata Ostrowska, ale przede wszystkim Goran Bregović... (info)


Nowość jesień-zima 2008! HOT’N SWEET LOOK

Nowość jesień-zima 2008! HOT’N SWEET LOOK [03.09.2008] Kolekcja Hot’n Sweet została stworzona z myślą o zmysłowej kobiecie, która uwielbia uwodzić, odważnie podkreśla swoją osobowość i fascynującym, pełnym ciekawych kolorów makijażem pokazuje całemu światu swój gorący temperament... (info)


ABC Data Gold Partnerem DrayTek

ABC Data Gold Partnerem DrayTek [03.09.2008] Firma Brinet, będąca wyłącznym dystrybutorem sprzętu DrayTek w Polsce, nawiązała współpracę z firmą ABC Data nadając jej tytuł Gold Partner DrayTek. Tym samym firma ABC Data dołączyła do grona najlepszych kontrahentów Brinetu... (info)

Paliwo z foliówki [03.09.2008] Foliowa jednorazówka może pomóc w rozwiązaniu naszych kłopotów energetycznych. Stanowi doskonałe, wysokokaloryczne paliwo, wartością opałową równe ropie naftowej... (info)


Papa Galaxy firmy Tegola – pokrycie dachowe na każdą pogodę

Papa Galaxy firmy Tegola – pokrycie dachowe na każdą pogodę [03.09.2008] Papy to jeden z najczęściej stosowanych materiałów do pokryć dachowych. Dekarze używają go od ponad 200 lat. Nic dziwnego, gdyż ten lekki, wytrzymały oraz stosunkowo tani budulec sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych... (info)


Krzesła Traffico – funkcjonalność i nowoczesny styl

Krzesła Traffico – funkcjonalność i nowoczesny styl [03.09.2008] W najnowszym katalogu mebli biurowych firma Dziedzic oferuje nowoczesne i zgodne z obecnymi trendami meble biurowe. Krzesła Traffico z kolekcji „24h at work”, dzięki funkcjonalności i ergonomii, znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych... (info)


MapaMap for Blaupunkt Nowe cyfrowe mapy Polski w nawigacji Blaupunkta

MapaMap for Blaupunkt Nowe cyfrowe mapy Polski w nawigacji Blaupunkta [03.09.2008] Pod koniec sierpnia na polskim rynku pojawiło się nowe oprogramowanie MapaMap for Blaupunkt - specjalny pakiet cyfrowych map Polski współpracujących z przenośnymi urządzeniami GPS spod znaku niebieskiej kropki... (info)


Miniaturowy dysk Freecoma

Miniaturowy dysk Freecoma [03.09.2008] Freecom, za pośrednictwem dystrybutora Veracomp, zaoferował najmniejszy i najlżejszy spośród dostępnych na rynku 2,5-calowy zewnętrzny dysk twardy - Freecom Mobile Drive XXS. Dysk jest dostępny w Polsce w pojemności do 320 GB i kosztuje już od 284 zł brutto... (info)


Lakier Stays Clear, czyli szybkie, łatwe i przyjemnie lakierowanie

Lakier Stays Clear, czyli szybkie, łatwe i przyjemnie lakierowanie [03.09.2008] Szybkoschnący, bezzapachowy, trwały – to tylko niektóre zalety nowego lakieru Stays Clear amerykańskiej firmy Benjamin Moore, który służy do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych... (info)


Szlachetne drewno, nikt się nie dowie…

Szlachetne drewno, nikt się nie dowie… [03.09.2008] Lakierobejca MAGNAT to wysokiej jakości produkt przeznaczony do ochronno-dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewno-pochodnych, użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń... (info)


Golf z Leo Beenhakkerem

Golf z Leo Beenhakkerem [03.09.2008] Niecodziennych zawodników gościł finał turnieju Polish Club Championship. 31 sierpnia na polu Toya Golf & Country Club Wrocław nie zabrakło m.in. Leo Beenhakkera, Mirosława Drzewieckiego, Tadusza Drozdy i Krzysztofa Materny... (info)

Oracle w polu liderów w Magicznym Kwadrancie dotyczącym produktów MDM [03.09.2008] W ostatnim raporcie „Magic Quadrant for Master Data Management for Customer Data” firma Gartner umieściła produkt Oracle — Siebel Universal Customer Master (UCM) — w polu liderów... (info)


WPtv na You Tube

WPtv na You Tube [03.09.2008] Telewizja internetowa portalu Wirtualna Polska, WPtv (wptv.wp.pl), podjęła stałą współpracę z największym na świecie internetowym serwisem wideo – YouTube... (info)


Masło?! Prawda czy fałsz

Masło?! Prawda czy fałsz [03.09.2008] Póki mamy do czynienia z miksami, miksełkami i mieszankami wszystko jest w porządku. Znacznie gorzej, gdy pod nazwą masło kryje się nieokreślona mieszanka różnych tłuszczy z większym lub mniejszym udziałem oleju palmowego... (info)


Zarah - rozważna i romantyczna

Zarah - rozważna i romantyczna [03.09.2008] Zarah, nowa kolekcja ceramiki stołowej firmy Ter Steege, to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i harmonijny styl. Charakterystyczny motyw róży, delikatne kolory naczyń przenoszą nas w klimat angielskich podwieczorków przy herbacie... (info)

Komentarz Expandera: Test siły warszawskiej giełdy (03.09.2008) [03.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Po mocnej wtorkowej sesji apetyty inwestorów zapewne wyraźnie się zwiększyły. Trzeba jednak spokojnie podejść do sprawy... (info)

Avid udoskonala internetowy serwis obsługi technicznej [03.09.2008] Nowe narzędzia internetowe oferują solidne wsparcie techniczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Serwis skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się produkcją materiałów wideo... (info)

Koniec liberalizmu banków? [03.09.2008] Jeszcze rok temu kredytobiorcy chętnie brali, a banki chętnie udzielały im kredytów, nawet za kwotę przewyższającą wartość kupowanej nieruchomości (100 – 130%). Chociaż skala zadłużenia nadal rośnie, to już nie z tak dużą intensywnością... (info)


Mikrokomfort w Twojej kuchni

Mikrokomfort w Twojej kuchni [03.09.2008] W dzisiejszych czasach, kiedy każda chwila jest dla nas niezmiernie cenna, staramy się w maksymalny sposób udogadniać sobie życie. Gdy chcemy zaoszczędzić czas przygotowywania potraw niezastąpione są kuchenki mikrofalowe... (info)

Hewitt Associates zakończył kompleksowe Badanie Płac na Podkarpaciu [03.09.2008] Hewitt Associates, firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym oraz rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zakończyła trzecią edycję Badania Płac na Podkarpaciu... (info)


Minął termin zakładania euroskrzynek.

Minął termin zakładania euroskrzynek. [03.09.2008] 24 sierpnia upłynął ustawowy termin, wyznaczony przez Ministra Infrastruktury, wymiany skrzynek pocztowych należących do Poczty Polskiej na dostępne dla wszystkich operatorów euroskrzynki... (info)


Golf dla juniorów

Golf dla juniorów [03.09.2008] Przy braku pomysłów na zajęcia sportowe dla dziecka, golf może okazać się zarówno nową pasją dla całej rodziny, jak i inwestycją w przyszłość. Myślisz, że golf to gra dla dojrzałych dżentelmenów? Nic bardziej mylnego!.. (info)


Osiedle Toya Golf – dom z idealnym trawnikiem

Osiedle Toya Golf – dom z idealnym trawnikiem [03.09.2008] Kto nie marzy o pięknym domu i idealnie przystrzyżonym trawniku, którego… nie trzeba pielęgnować? A że idealną trawę można znaleźć tylko na polu golfowym, najprościej zamieszkać właśnie tam... (info)


Manewry Śląskich Przedsiębiorców on-line i przez GPS

Manewry Śląskich Przedsiębiorców on-line i przez GPS [03.09.2008] Tym razem "Manewry" będą relacjonowane on-line na żywo nie tylko przez internet i dla telefonów komórkowych, ale również, po raz pierwszy w Polsce, za pomocą systemu satelitarnej nawigacji GPS i map Google... (info)


Szpachla do fundamentów

Szpachla do fundamentów [03.09.2008] Grubowarstwowa masa szpachlowa to kolejna nowość z izolacji Jarocin. Wysokiej jakości asfalty rozpuszczalniki wraz z syntetycznym kauczukiem i specjalnymi włóknami wzmacniającymi daje masie szeroki zakres zastosowań oraz doskonałe parametry użytkowe.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...