informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Microsoft Office 2007 za 199zł!

Microsoft Office 2007 za 199zł! [03.09.2007] Z satysfakcją informujemy, że w ofercie ProLine znajduje się pakiet biurowy Office 2007 w bardzo atrakcyjnej cenie 199 zł. Jest on oferowany w ramach programu Edukacja, z okazji 15-lecia Microsoftu w Polsce... (info)

Wizerunek interaktywnego Madonetu w rękach Q&AConsulting [03.09.2007] Agencja Public Relations Q&AConsulting rozpoczęła współpracę ze spółką Madonet. Umowa podpisana w sierpniu została zawarta na czas nieokreślony. W ramach współpracy Q&AConsulting zajmie się budową wizerunku firmy Madonet w mediach... (info)


Grupa Fresh otwiera market w Poznaniu

Grupa Fresh otwiera market w Poznaniu [03.09.2007] 12 września o godz. 7:00 rano Agencja Reklamowa Fresh, w bliskiej współpracy z Działem Marketingu BILLA, oficjalnie otworzy pierwszy market tej sieci w Poznaniu... (info)


Mobilny Stolik pod laptopa. Pracujesz i odpoczywasz.

Mobilny Stolik pod laptopa. Pracujesz i odpoczywasz. [03.09.2007] Jest wielofunkcyjny, łatwy w użyciu, a co najważniejsze dopasowuje się do wybranego miejsca pracy. Dzięki Mobilnemu Stolikowi możesz korzystać ze swojego notebooka gdzie tylko chcesz, w dowolnej pozycji... (info)


Centrum Dystrybucyjne New Idea Mebel już w Polsce

Centrum Dystrybucyjne New Idea Mebel już w Polsce [03.09.2007] Tegoroczny debiutant, producent mebli New Idea Mebel, prężnie działa rozwijając sieć sprzedaży i dystrybucji swoich produktów na terenie naszego kraju... (info)


Wielka Wieś: Otwarcie hali sportowej w Białym Kościele

Wielka Wieś: Otwarcie hali sportowej w Białym Kościele [03.09.2007] 2 września odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej w Białym Kościele. Obiekt ten doskonale uzupełnia bazę sportową i stwarza szansę rozwoju aktywności wśród mieszkańców.... (info)


Krakowska spółka ASTOR podpisała kontrakt z japońskim gigantem

Krakowska spółka ASTOR podpisała kontrakt z japońskim gigantem [03.09.2007] Warszawa, 27 sierpnia - spółka ASTOR podpisała umowę z japońskim koncernem Kawasaki na dystrybucję robotów przemysłowych. Do Polski na podpisanie kontraktu przyleciał prezes Kawasaki Robotics Europe Takao Suto.. (info)

Wola Info idzie na giełdę [03.09.2007] Rozwój produktów własnych, zwiększenie możliwości wykorzystania technologii światowych partnerów oraz polepszenie konkurencyjności w złożonych projektach informatycznych, to cele publicznej emisji akcji Wola Info rozpoczynającej się 11 września 2007 r... (info)


Zaprojektuj sobie enegrooszczędny dom

Zaprojektuj sobie enegrooszczędny dom [03.09.2007] Kiedy zdecydujemy się na budowę domu jednorodzinnego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego projektu nieruchomości. Coraz więcej inwestorów szuka energooszczędnych rozwiązań... (info)

Wygodna podróż po multimediach z ATEN [03.09.2007] ATEN - wiodący na świecie producent rozwiązań kontroli dostępu i centralnego zarządzania (m.in. przełączników KVM i switchy) - wprowadził na rynek nowy model 4 - portowego switcha VS-481 wyposażonego w aż 4 wejścia HDMI... (info)

Awanse w Mediatak [03.09.2007] Z dniem 31 sierpnia 2007 roku, Jadwiga Hermanowicz objęła stanowisko Key Account Managera oraz p.o. kierownika w sekcji prasy bezpłatnej, zastępując na tym stanowisku Mariusza Czykiera. Key Account Managerem został także Adrian Bartoszewski... (info)

Optymalizacja procesów spawalniczych. [03.09.2007] Dynamicznie rozwijający się przemysł elektroniczny, przemysł nuklearny oraz kosmiczny wpływa na równie szybki wzrost zapotrzebowania na nowe rozwiązania technologiczne w zakresie spajania materiałów... (info)


Nowa odsłona portalu www.kalkulatory.pl

Nowa odsłona portalu www.kalkulatory.pl [03.09.2007] Wraz z początkiem września 2007 roku oficjalnie wystartowała nowa wersja portalu edukacyjnego www.kalkulatory.pl Skierowany do nauczycieli i uczniów portal ma stać się kompendium wiedzy o wykorzystaniu zaawansowanych kalkulatorów w nauczaniu... (info)

Wreszcie nadszedł czas na inwestycje w edukację! [03.09.2007] Biorąc pod uwagę poważną sumę, jaką w latach 2007-2013 Unia Europejska stawia Polsce do dyspozycji skorzysta na tym wielu beneficjentów, w tym również szeroko pojęta oświata... (info)

Prowadzenie robót w pobliżu linii elektroenergetycznych [03.09.2007] Wiele aktów prawnych dotyczy bezpieczeństwa pracy na budowie. Jednym z nich jest Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 roku w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia... (info)


Otmuchów na Międzynarodowych Targach Riga Food 2007

Otmuchów na Międzynarodowych Targach Riga Food 2007 [03.09.2007] W dniach od 5 do 8 września na Łotwie odbędą się XII Międzynarodowe Targi Przemysłu Żywieniowego i Opakowań „Riga Food 2007”. Impreza ta skupia od lat przedsiębiorców z krajów nadbałtyckich oraz Rosji i Ukrainy... (info)


Ponad 30% w 7 miesięcy – wyniki sprzedaży w Auto-Boss

Ponad 30% w 7 miesięcy – wyniki sprzedaży w Auto-Boss [03.09.2007] Auto Boss, wielooddziałowy dealer marki Ford i Volvo, w okresie od stycznia do lipca 2007 odnotował 35% wzrost sprzedaży Forda w porównaniu z analogicznym okresem z roku poprzedniego... (info)

Blue VoIP Telefon – tańsze połączenia i większe korzyści [03.09.2007] Od 1 września 2007 firma AG Telecom wprowadziła zmiany w swojej usłudze Blue VoIP Telefon, obniżając ceny połączeń telefonicznych, dodając nowe strefy numeracyjne i ustalając półroczną ważność konta telefonicznego dla połączeń wychodzących... (info)


Wyposażenie z duszą

Wyposażenie z duszą [03.09.2007] O kimś, kto jest dobry i zawsze chętny do pomocy mówi się często człowiek-dusza. W wielu językach dusza to ANIMO. Taką też nazwę nosi wyposażenie łazienkowe marki Provex dedykowane osobom starszym i niepełnosprawnym... (info)

POCH przeciw narkotykom [03.09.2007] Podejrzewasz, że Twoje dziecko zażywa narkotyki i nie wiesz, jak to sprawdzić? Możesz się tego dowiedzieć oddając do badania kosmyk jego włosów. Spółka POCH S.A. z Gliwic uruchomiła pierwsze w Polsce laboratorium, oznaczające w ten sposób obecność narkotyków... (info)


Pudliszek - zdrowy i smaczny ketchup dla Twojego dziecka

Pudliszek - zdrowy i smaczny ketchup dla Twojego dziecka [03.09.2007] Firma Pudliszki, lider rynku przetwórstwa pomidorowego w Polsce, wprowadziła nowość - 100% naturalny ketchup dla dzieci.Pudliszek, nowy produkt dla dzieci został w całości wyprodukowany z naturalnych składników... (info)

Business Superbrand 2007 dla marki Eniro [03.09.2007] Eniro znalazła się w gronie najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek biznesowych na polskim rynku. Niezależna grupa ekspertów oceniła 1 500 najważniejszych marek i wybrała elitarne grono laureatów - Business Superbrands 2007.. (info)


Dla każdego coś modnego.

Dla każdego coś modnego. [03.09.2007] W czasie wakacji słonecznymi dniami cieszymy się nie tylko podczas urlopów w górach czy nad morzem, ale również w czasie weekendowych wypadów na rower, lub po prostu podczas zwykłego spaceru po parku.. (info)


Nowe Polskie Szlaki

Nowe Polskie Szlaki [03.09.2007] Po blisko dwóch miesiącach pracy nowa wersja serwisu turystycznego Polskie Szlaki weszła do sieci. Wszystkie skrypty zostały napisane od nowa trzymając się najnowszych technologii jak CSS czy AJAX... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...