informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13


Czesi pierwsi na Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół Lotnictwa

Czesi pierwsi na Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół Lotnictwa [03.08.2007] Czeska załoga jako pierwsza wylądowała na lotnisku Kętrzyn Wilamowo, gdzie od jutra rozpoczyna się dziewiąty już Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa FESTYN LOTNICZY MAZURY 2007... (info)

IFS Applications w firmie Reporter – system w świecie mody [03.08.2007] W 2007 roku w chorzowskiej firmie Reporter zostało wdrożone unikalne rozwiązanie biznesowe dedykowane dla branży odzieżowej oparte na zintegrowanym systemie wspomagającym zarządzanie firmy IFS... (info)

Nowe serwisy internetowe dla Malarzy [03.08.2007] Od początku sierpnia ruszają nowe serwisy internetowe dla profesjonalnych malarzy: www.dekoralprofessional.pl, www.sigmacoatings.com.pl i www.profesjonalnefarby.pl. Serwisy zawierają informacje o farbach, galerię realizacji, adresy punktów dystrybucyjnych itp... (info)


Inwentaryzacja Środków Trwałych ... wskazana

Inwentaryzacja Środków Trwałych ... wskazana [03.08.2007] Odpowiednie wykorzystanie posiadanego majątku trwałego jest dziś kluczowym zagadnieniem ze względu na wysokie koszty pozyskania kapitału. Inwentaryzacja to szereg czynności.. (info)

Wzbogacamy życie Kobiety [03.08.2007] Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City przemieni się w ogromny salon kosmetyczny, w którym klientki będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących urody... (info)

Najwieksze w Europie Centrum rozrywki ekstremalnej [03.08.2007] Już niebawem, w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City zostanie otwarte pierwsze na tę skalę w Europie centrum rozrywki ekstremalnej, a zarazem klub paintballowo-speedbalowy Event Club... (info)

Targi Obuwia [03.08.2007] „Dni Zakupów” odbywające się 27, 28 i 29 sierpnia br. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City będą 64 imprezą organizowaną przez „GARANT OBUWIE + MODA”.Oferta prezentowana podczas tej imprezy to kolekcje obuwia oraz torebek na sezon jesień-zima 2007/2008... (info)

Squash wreszcie w Blue City [03.08.2007] Squash jest znany już w 130 krajach na świecie. Mówi się o nim, że to sport wielkomiejski, wymyślony specjalnie dla tych, którzy potrzebują solidnego wysiłku i lubią ostrą rywalizację... (info)

Finał Polski World Cyber Games 2007 [03.08.2007] Decyzją organizatorów, tegoroczne finały polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w grach komputerowych World Cyber Games 2007 odbędą się w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)

Festiwal Produktów Regionalnych [03.08.2007] Tradycją już stało się, że raz w miesiącu w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City, na poziomie fontanny, klienci mają możliwość spróbowania i kupienia wysokiej jakości przysmaków lokalnych i regionalnych... (info)

Bonair SA dostawcą systemów MES [03.08.2007] Bonair SA podpisał umowę partnerską z firmą GE Fanuc i został członkiem Solution Provider Program. Zgodnie z porozumieniem rozszerzył swoją ofertę handlową i usługową o rozwiązanie MES (Manufacturing Execution System)... (info)


Bergson stawia na rowery

Bergson stawia na rowery [03.08.2007] W firmowych sklepach BERGSON od sierpnia oferowana jest limitowana seria wyczynowych rowerów górskich FITZ ROY i dualowych STONEHENGE oraz linia odzieży rowerowej BIKE TEAM... (info)

Rekrutacja w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania [03.08.2007] Jeszcze do końca września każdy maturzysta ma szansę zostać żakiem Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania. Nie każdy jednak wie, że do 14 sierpnia za wpisowe nie będzie pobierana żadna!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...