informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Jak reklamować leki zgodnie z prawem? Relacja z konferencji MMS Sp. z o.o. [03.07.2007] MMS Medical Marketing Services 27 czerwca 2007 r. zorganizował konferencję “Reklama produktów leczniczych w świetle zmian prawa farmaceutycznego. Stan prawny i perspektywy”... (info)


Individual’ne soczewki CIBA Vision dla indywidualnych potrzeb konsumentów

Individual’ne soczewki CIBA Vision dla indywidualnych potrzeb konsumentów [03.07.2007] Od czerwca CIBA Vision powiększyła rodzinę oddychających soczewek AIR OPTIX™ o nowe kwartalne AIR OPTIX™ Individual™ dostosowane do najbardziej nietypowych potrzeb konsumentów. Są to pierwsze na rynku indywidualnie dopasowywane soczewki silikonowo-hydrożelowe... (info)


Bezprzewodowe Lato z Wirtualną Polską

Bezprzewodowe Lato z Wirtualną Polską [03.07.2007] Co? Strefy Darmowego Internetu Wirtualnej Polski. Gdzie? W Sopocie, Pucku, Krakowie, Zakopanem, Władysławowie, Helu, Kuźnicy. Kiedy? Przez całe wakacje 2007... (info)

10 lat Custom Publishingu w Polsce! [03.07.2007] Branża wydawnictw firmowych ma już 10 lat! Okazję do świętowania ma tym samym Novimedia Custom Publishing, pierwsza firma, która pioniersko wdrożyła standardy kompleksowych rozwiązań wydawniczych w Polsce... (info)


Appetyczna moc warzyw

Appetyczna moc warzyw [03.07.2007] Przyprawa Appetyczna, nowość w portfolio Appetity, to ulepszona i jeszcze zdrowsza następczyni Warzywnej. Zachowując wszystkie zalety swej poprzedniczki Appetyczna stanowi staranną kompozycję warzyw w atrakcyjnym i wygodnym opakowaniu... (info)

Zmiany personalne w Infinity Interactive [03.07.2007] Mariusz Bednarko, pełniący dotychczas obowiązki Kierownika Marketingu, objął stanowisko Strategic Director. Do zespołu dołączył także Mateusz Kasprzak, nowy Art Director... (info)

Kaspersky Anti-Virus na liście 100 najlepszych produktów IT 2007 [03.07.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu wyjątkowego wyróżnienia: program Kaspersky Anti-Virus 6.0 znalazł się na liście 100 najlepszych produktów IT 2007 opublikowanej przez amerykańską edycję magazynu PC World... (info)

Kaspersky Lab na konferencji "Bezpieczeństwo transakcji internetowych" [03.07.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, będzie obecny na konferencji "Bezpieczeństwo transakcji internetowych - międzynarodowa konferencja i warsztat strategiczny" organizowanej przez firmę ABG Centrum Promocji Biznesu Sp. z o.o... (info)

Oracle przedstawia system Oracle Business Intelligence Standard Edition One [03.07.2007] Firma Oracle wprowadziła do sprzedaży oprogramowanie Oracle Business Intelligence Standard Edition One — kompletny, zintegrowany system będący jednocześnie hurtownią danych i narzędziem do analizy danych biznesowych... (info)

Deutsche Telekom wkracza na TelArenę [03.07.2007] Deutsche Telekom (DT) jest kolejnym operatorem, który od kliku dni walczy o połączenia użytkowników FreecoNet. To już piąty operator obecny na TelArenie... (info)


Sezon ogórkowy z Appetitą

Sezon ogórkowy z Appetitą [03.07.2007] Wraz z rozpoczynającym się w lipcu sezonem ogórkowym Appetita proponuje wszystkim smakoszom przetworów Mieszankę do ogórków konserwowych oraz Mieszankę do ogórków kwaszonych... (info)


Wrocław zdobyty

Wrocław zdobyty [03.07.2007] Edyta Ropek i Tomasz Oleksy (oboje BERGSON Team, MKS Tarnovia) zdominowali rozgrywane na wrocławskim Rynku zawody z cyklu Pucharu Polski we wspinaczce sportowej... (info)


Bioptron-światłoterapia w weterynarii

Bioptron-światłoterapia w weterynarii [03.07.2007] Światłoterapia może być równie skutecznie wykorzystana w zakresie leczenia wielu dolegliwości nie tylko ludzi ale równiez zwierząt zarówno domowych jak i pozostałych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...