informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Ultraszybkie pamięci Mushkin

Ultraszybkie pamięci Mushkin [03.06.2008] Do sieci salonów Reactor trafią niedługo ultraszybkie pamięci znanej marki Mushkin, które pracują z częstotliwością 2000MHz przy wyjątkowo niskim napięciu 1.9 – 2.0 V. Jako pierwszy do sprzedaży na polskim rynku pojawi się model XP3-16000 o pojemności 2GB... (info)


Kieszonkowy akumulator Kensington

Kieszonkowy akumulator Kensington [03.06.2008] W maju na rynek trafiło wyjątkowe urządzenie marki Kensington - Rechargable Portable Batery Pack with USB, które jest dodatkowym źródłem energii dla telefonów komórkowych, urządzeń typu smartphone, odtwarzaczy iPod® i MP3... (info)

Komentarz Expandera: Branża finansowa znów w kłopotach (03.06.2008) [03.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W poniedziałek, na pierwszej sesji nowego miesiąca, nasza giełda wykonała ruch w stronę niekorzystnego dla posiadaczy akcji rozstrzygnięcia, a amerykański rynek potwierdził zasadność przypuszczeń..... (info)


Sypialnia z duszą – meble RETRO firmy Gawin

Sypialnia z duszą – meble RETRO firmy Gawin [03.06.2008] Jednym z najsilniej lansowanych tendencji w wystroju wnętrz był jeszcze do niedawna trend nowoczesny. Jasne, duże pomieszczenia, industrialne meble, szklane i aluminiowe dodatki tworzyły styl wysmakowany..... (info)


Krzysztof Hołowczyc w barwach AutoMapy w 65. ORLEN Platinum Rajdzie Polski!

Krzysztof Hołowczyc w barwach AutoMapy w 65. ORLEN Platinum Rajdzie Polski! [03.06.2008] Załoga Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wystartuje w barwach systemu nawigacji AutoMapa w 65. ORLEN Platinum Rajdzie Polski. Rajd, będący czwartą eliminacją Mistrzostw Europy odbędzie w dniach 6-8 czerwca w okolicach Mikołajek... (info)

Węgierski kontrakt na 8 mln euro [03.06.2008] VT-Soft, spółka należąca do Grupy Kapitałowej TETA, podpisała umowę z węgierskim Centralnym Urzędem Administracji Państwowej i Usług Elektronicznych na opiekę i administrowanie systemu informatycznego. Łączna wartość 5-letniej umowy wynosi 8 mln euro... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 03.06.2008 [03.06.2008] Umiarkowane wzrosty na GPW. Wtorek na warszawskim parkiecie upłynął pod znakiem umiarkowanych wzrostów głównych indeksów. Indeks WIG20 już na początku sesji powrócił powyżej poziomu 2900 punktów i jak się później okazało było to wszystko, na co go stać... (info)

Znakomite wyniki finansowe Compuware [03.06.2008] Firma Compuware zakończyła rok finansowy i czwarty kwartał znakomitymi wynikami finansowymi oraz ogłosiła inicjatywę Compuware 2.0, która została nazwana nowymi narodzinami firmy... (info)


Diament Meblarstwa dla Dziedzica

Diament Meblarstwa dla Dziedzica [03.06.2008] Firma Dziedzic została doceniona w konkursie „Diament Meblarstwa 2008”, organizowanym przez portal www.meble.pl. Fotel Vegas, nowość w ofercie, zdobył główną nagrodę w kategorii „Fotel biurowy”, a wyróżnieniem został nagrodzony zestaw mebli gabinetowych Lex... (info)


Jak samodzielnie zamontować ościeżnicę?

Jak samodzielnie zamontować ościeżnicę? [03.06.2008] Decydując się na wymianę drzwi wewnętrznych, zazwyczaj wybieramy także nowe ościeżnice. Bogata oferta dostępnych na rynku ościeżnic pozwala nie tylko na wybór wymarzonego koloru, ale także odpowiedniego rodzaju – stałego lub regulowanego... (info)


Energia z odzysku

Energia z odzysku [03.06.2008] Przyglądając się wysypiskom śmieci, na których składowane są hałdy cuchnących odpadów, aż trudno uwierzyć, że mogą być one źródłem tzw. ...zielonej energii... (info)

Hewitt Associates przejmuje LCG LewisCo Group [03.06.2008] Hewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego w związku z planowaną akwizycją LCG LewisCo Group... (info)

Bądź jak Leo, wygraj Mistrzostwa Europy! [03.06.2008] Rusza zabawa „Wygraj Euro” organizowana przez One-2-One Media Solutions oraz Gazetę Wyborczą i Sport.pl. Każdy z fanów piłki nożnej stanie przed szansą sprawdzenia swoich umiejętności, tworząc wirtualną drużynę piłkarską biorącą udział w mistrzostwach Europy... (info)

W serwisie kultura.wp.pl - przedstawienia teatrów ulicznych i felietony [03.06.2008] Od teraz, w serwisie kultura.wp.pl można obejrzeć spektakle europejskich teatrów ulicznych i posłuchać felietonów Grzegorza Gortata. W zakładce „Teatry uliczne” znalazły sdię klipy ze spektakli grup z Niemiec, Czech, Francji, Rosji, Włoch, Norwegii... (info)


Aladdin HASP SRM: ulepszony system sprzedaży dla producentów oprogramowania

Aladdin HASP SRM: ulepszony system sprzedaży dla producentów oprogramowania [03.06.2008] Firma Aladdin wprowadziła na rynek nową wersję rozwiązania HASP SRM, do zarządzania sprzedażą i dystrybucją licencji oraz do ochrony własności intelektualnej... (info)

Archiwizacja dokumentów w firmie z wykorzystaniem Internetu [03.06.2008] ATA-INT.LTD wprowadza od czerwca br. możliwość korzystania za pomocą Internetu z programu WorkingDoc Lite, wspomagającego archiwizację dokumentów oraz zarządzanie procesami biznesowymi w firmie... (info)

Najlepsi partnerzy FEN lecą na mecz Polska-Niemcy [03.06.2008] Liga Mistrzów Linksys dobiegła już końca i znani są zwycięzcy, którzy na żywo zobaczą mecz Polska-Niemcy. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu zapewnili sobie najbardziej aktywni partnerzy Konsorcjum FEN - jednego z największych w Polsce dystrybutorów IT... (info)


Nowe komiksowe czasopismo Zozomix dla najmłodszych

Nowe komiksowe czasopismo Zozomix dla najmłodszych [03.06.2008] Pod koniec maja br. na rynku ukazał się nowy tytuł czasopisma dla dzieci „Zozomix” wydawany przez Egmont Polska dla Mieszko S.A., poświęcony marce ZOZOLE... (info)

Matematyczne warsztaty na konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki [03.06.2008] Na konferencji warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, która odbyła się w ostatnią sobotę, nie zabrakło warsztatów, które w nietypowy sposób omawiały zagadnienia szkolnej matematyki... (info)


Bezhalogenowe kable TRISET

Bezhalogenowe kable TRISET [03.06.2008] Kable są wykonane w technologii HF (halogen free) - nie wydzielają toksycznych gazów podczas spalania. W związku z powyższym obydwa kable mogą być stosowane do instalacji w budynkach użyteczności publicznej (szpitale, szkoły, kina)... (info)

Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie [03.06.2008] Od stycznia tego roku Europ Assistance współpracuje z firmą Renault w zakresie dostarczania usług car assistance dla pojazdów tej marki w Finlandii, Szwecji, Norwegii oraz Danii... (info)

Oględziny pojazdów dla Generali TU [03.06.2008] Europ Assistance Polska rozpoczęła współpracę z Grupą Generali w Polsce w zakresie oględzin pojazdów ubezpieczonych w systemie direct. Współpraca dotyczyć będzie świadczenia usługi przeprowadzenia oględzin pojazdów..... (info)

Wyniki finansowe Grupy Europ Assistance za 2007 rok [03.06.2008] 2007 najlepszym rokiem w historii Grupy Europ Assistance.Claude Tendil, Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Europ Assistance oraz Martin Vial, Prezes Zarządu Grupy zaprezentowali wyniki finansowe Grupy Europ Assistance za 2007 rok... (info)

Usługi assistance dla zamożnych klientów [03.06.2008] Wraz z rozwojem gospodarczym oraz wzrostem kapitalizacji spółek notowanych na giełdzie zwiększa się liczba osób zamożnych. Już blisko 15 tys. Polaków może poszczycić się majątkiem o wartości ponad milion złotych... (info)


Mozaikowy Tynk Dekoracyjny – pomysł na trwałe i oryginalne wykończenie

Mozaikowy Tynk Dekoracyjny – pomysł na trwałe i oryginalne wykończenie [03.06.2008] Tynki mozaikowe od lat cieszą się w Polsce popularnością. Dostępny od zeszłego roku na polskim rynku Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS zdobył uznanie nie tylko dzięki walorom dekoracyjnym, ale przede wszystkim dzięki zapewnianiu trwałość i odporność ścian... (info)


Kwiaty zamiast słów

Kwiaty zamiast słów [03.06.2008] W letniej tendencji „Kwiaty zamiast słów”, czyli „Talking Flowers”, pokazano jak dzięki kwiatom, w zależności od sytuacji, można poczuć się wyjątkowym oraz wyrazić swoje myśli i odczucia bez wypowiadania zbędnych słów... (info)

House of Skills i „Uniwersytet Skanska” [03.06.2008] Skanska podnosi kwalifikacje prawie 2300 swoich pracowników dzięki szkoleniom współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...