informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Jeszcze większy komfort dla Klientów Europ Assistance w Izraelu [03.06.2006] Europ Assistance w Izraelu oferuje swoim Klientom nowe, dodatkowe usługi, mające na celu maksymalne zwiększenie ich komfortu w każdej sytuacji... (info)

Infolinia Medyczna dla Klientów PZU i PKO BP organizowana przez Europ Assistance Polska [03.06.2006] Klienci PZU, będący posiadaczami Programu Inwestycyjno – Ubezpieczeniowego PKO BP, mają do dyspozycji całodobową Infolinię Medyczną organizowaną przez Europ Assistance Polska... (info)

Zarządzanie przez jakość w branży assistance [03.06.2006] Kiedy jakość świadczonych usług jest szczególnie ważna i nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis w tym względzie? Wtedy, gdy zależy od niej ludzkie życie, zdrowie, bezpieczeństwo, komfort i spokój... (info)

Wybór blachodachówki [03.06.2006] Blachodachówki. Cały czas zastanawia mnie ich fenomen na polskim rynku. Ciągle cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Co zatem sprawia, że ciągle się sprzedają?.. (info)

HYUNDAI - oficjalny partner Piłkarskich Mistrzostw Świata Fifa World Cup Germany 2006 [03.06.2006] 14 maja b.r. na stadionie warszawskiej Agrykoli odbył się finał akcji „Hyundai – Piłka Życzeń”... (info)

PRETTY WOMAN - maskara maksymalnie wydłużająca, pogrubiająca i podkręcająca rzęsy [03.06.2006] W połowie maja 2006 r. Vipera Cosmetics wprowadziła na polski rynek nowinkę kosmetyczną - dynamiczną mascarę PRETTY WOMAN o dużej potencji upiększania... (info)

Moje miasto moim światem [03.06.2006] Trwa konkurs plastyczny dla przedszkolaków „Moje miasto moim światem” organizowany przez Dominet Bank na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Torunia i Włocławka... (info)

Naucz swój komputer rozpoznawać swoją twarz! [03.06.2006] Nowość - Inteligentna kamera Snappy z wygaszaczem ekranu i funkcją rozpoznawania twarzy... (info)

Programy Reality TV w czerwcu 2006 [03.06.2006] W czerwcu w Reality TV zobaczymy między innymi programy: Chirurgia urody, Windykatorzy, Wieczór z medycyną... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...