informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Kadry Płace enova - szkolenie [03.06.2005] Firma Soneta, producent zintegrowanego systemu do zarządzania enova zaprasza do udziału w zaawansowanym szkoleniu z programu Kadry Płace enova, które odbędzie się w Krakowie 16 czerwca 2005... (info)

Dell celuje w wyższy segment [03.06.2005] Największy na świecie producent „pecetów”, firma Dell, wprowadzi do swojej oferty nową linię komputerów. W jej skład wejdą ekskluzywne modele dla odbiorców indywidualnych... (info)

Spóźniona Manitoba [03.06.2005] Po przeszło dwóch latach od premiery przeznaczonego dla „komórek” chipu Intel Manitoba, na rynek trafi pierwszy produkt wykorzystujący ten układ. Będzie to „muzyczny” telefon komórkowy firmy mmO2... (info)

Indie, królestwo outsourcingu [03.06.2005] Eksport oprogramowania i usług IT z Indii w roku finansowym kończącym się w marcu 2006 wzrośnie o 30-32% - prognozuje organizacja Nasscom, zrzeszająca indyjskie firmy z tej branży. Wartość sprzedanych za granicę programów i usług osiągnie poziom 22,5 mld USD... (info)

Optymizm AMD [03.06.2005] Hector Ruiz, dyrektor generalny i prezes zarządu AMD ujawnił, że w ciągu najbliższych 2-3 lat firma planuje podwoić swój udział w rynku procesorów... (info)

Gry jako dobro narodowe [03.06.2005] Japońska Partia Demokratyczna zapowiedziała utworzenie dwóch federacji, których zadaniem będzie promowanie na świecie m.in. gier wideo z Kraju Kwitnącej Wiśni... (info)

Pierwsi zwycięzcy w akcji Pascala Wygraj wakacje marzeń! [03.06.2005] W ramach największej akcji promocyjnej na rynku wydawniczym w 2005 r. Pascal rozdaje pierwsze nagrody: aparaty fotograficzne, rowery i kupon na wycieczkę... (info)

Długo oczekiwana Wspinaczka skalna [03.06.2005] Na tę książkę czekali zarówno doświadczeni wspinacze i licencjonowani instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu, jak i zainteresowani nauką wspinaczki skałkowej i początkujący adepci... (info)

Pascal jest zawsze widoczny [03.06.2005] Stoisko Pascala na Międzynarodowych Targach Książki przyciągało uwagę zwiedzających. dynamizmem projektu, pięknymi zdjęciami Polski, które nawiązywały do bestsellera "Polska na weekend", plakatem konkursu "Wygraj wakacje marzeń" i wreszcie – dziesiątkami przewodników!.. (info)

Agencja Cumulus rozpoczyna kampanię dla PPH Parys [03.06.2005] W mijający weekend ruszyła kampania promocyjna nowego Plaka - środka do czyszczenia nawiewów w aucie. Kampania została przygotowana przez agencję Cumulus na zlecenie firmy PPH Parys... (info)

Rozpoczął się konkurs fotograficzny City AFTER EIGHT [03.06.2005] To czym żyje miasto po godzinie ósmej wieczorem już niedługo będzie można zobaczyć dzięki konkursowi fotograficznemu City AFTER EIGHT, który rozpoczyna się 1 czerwca 2005 r... (info)

W POPie tylko 1 grosz za SMS-a! [03.06.2005] Teraz SMS w Idea POP wysłany do ponad 8 milionów klientów sieci Idea kosztuje tylko 1 grosz z VAT! .. (info)

Trudności z językiem obcym? To już przeszłość [03.06.2005] Wyszukiwarka www.language-learning.net już w sieci. Portal informacyjny i wyszukiwarka na temat szkół językowych na całym świecie www.language-learning.net, jedyny w swojej klasie portal informacyjny wraz z wyszukiwarką na temat kursów językowych i wyjazdów w celu nauki języka obcego wkracza do sieci... (info)

Wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych TFI PZU SA - 31.05.2005 r. [03.06.2005] 31 maja 2005 roku łączna wartość aktywów netto funduszy zarządzanych przez TFI PZU SA wyniosła ponad 456 mln złotych. W stosunku do końca 2004 roku oznacza to wzrost o 13,48%... (info)

Reader’s Digest dla warszawskich szkół [03.06.2005] Wydawnictwo Reader’s Digest przekazało bilety na koncerty zespołu DoodRock dla studentów warszawskich szkół wyższych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...