informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Turniej Kode5 Global Gaming Revolution [03.04.2008] W dniach 5-6 kwietnia w CH Blue City spotkają się miłośnicy gier komputerowych podczas finału polskiej edycji turnieju Kode5 Global Gaming Revolution organizowanego przez AdAction. Jednym ze sponsorów imprezy i fundatorem nagród jest firma Plantronics... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 03.04.2008 [03.04.2008] Dzisiejszą sesję główne indeksy rozpoczęły nieznacznie poniżej wczorajszego zamknięcia, co było związane z negatywnym zakończeniem środowych notowań na Wall Street. Stronie popytowej udało się jednak dosyć szybko wyprowadzić indeksy na niewielki plus... (info)

Kwietniowy cykl konferencji w ATA-INT. LTD [03.04.2008] Firma ATA-INT. LTD zaprasza na bezpłatne konferencje z zakresu funkcjonowania oraz obsługi elektronicznych systemów archiwizacji i obiegu dokumentów. Szkolenia odbędą się 8, 9 i 15 kwietnia w siedzibie firmy ATA-INT. LTD w Warszawie... (info)

Udane tenisowe tournee Kasi Piter w Egipcie [03.04.2008] BEST Tennis informuje: Katarzyna Piter pokonując w finale Belgijkę Bibiane Schoofs 6/3 6/1 zwyciężyła w minionym tygodniu w turnieju o puli nagród 10 tys. USD w Kairze. Tym sukcesem Piter ukoronowała udane występy w turniejach rangi ITF w Egipcie... (info)

Przybywa przetargów budowlanych na Śląsku i Mazowszu – raport TAI [03.04.2008] TAI Sp. z o.o. przeanalizowała i podsumowała przetargi dotyczące branży budowlanej ogłoszone w Polsce, w pierwszym kwartale 2008 r. Wynika z niego, iż w porównaniu do I kwartału roku 2007 – wzrasta liczba przetargów budowlanych... (info)


Koktail kulinarnych wrażeń

Koktail kulinarnych wrażeń [03.04.2008] Krewetki są jednymi z najpopularniejszych na świecie owoców morza. Ze względów smakowych i odżywczych warto włączyć je do codziennego menu. Aby nasze menu zdrowo i oryginalnie urozmaicić wystarczy sięgnąć po Krewetki koktajlowe Marinare... (info)


Porozmawiajmy o zdrowiu, żeby zdążyć przed chorobą.

Porozmawiajmy o zdrowiu, żeby zdążyć przed chorobą. [03.04.2008] Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie, zapominamy o ruchu, źle się odżywiamy. Nadal pokutuje u nas opinia, że zdrowie to brak choroby i jeśli nic nas nie boli, to wszystko jest porządku, a do lekarza przychodzimy często dopiero w ostatniej fazie choroby….. (info)


Tytuł Olimpijczyka Zdrowia roku 2008 przyznany!

Tytuł Olimpijczyka Zdrowia roku 2008 przyznany! [03.04.2008] 28 marca br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się Wielki Finał II ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia – akcji promującej zdrowe nawyki żywieniowe wśród gimnazjalistów... (info)

E.C.H.O. Communications dla Lubawa S.A. [03.04.2008] Agencja E.C.H.O. Communications rozpoczęła współpracę z firmą Lubawa S.A., producentem konfekcji technicznej dla służb mundurowych notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych... (info)


sacla - saclamencko pyszne danie

sacla - saclamencko pyszne danie [03.04.2008] Passione – pasta - perfetto – nie trzeba znać włoskiego, by zrozumieć, że mowa tu o doskonałej włoskiej kuchni. Perfekcyjne włoskie danie nie koniecznie zawiera makaron. Jest jednak jedna rzecz, która musi się w nim pojawić - sos... (info)


Quadri Foglio otwiera swój drugi outlet

Quadri Foglio otwiera swój drugi outlet [03.04.2008] Znana i ceniona marka odzieży dziecięcej Quadri Foglio otworzyła swój drugi outlet. Zgodnie z ideą outletu w sklepie sprzedawane są nadwyżki produkcyjne oraz końcówki serii, w cenach nawet do kilkudziesięciu procent niższych od cen w salonach firmowych... (info)


Zalotne rzęsy

Zalotne rzęsy [03.04.2008] Czy piękna oprawa oczu to kwestia dobrej woli Matki Natury? Może istnieją jakieś współczesne spsoby, które wspomagają nie zawsze hojnie obdarowującą nas naturę?.. (info)

Cena emisyjna certyfikatów Investor FIZ [03.04.2008] Ustalona została cena emisyjna nowej serii certyfikatów Investor FIZ. Certyfikaty będzie można kupić po 2.688,04 zł za sztukę. Zapisy przyjmowane są w placówkach Banku BGŻ do 22 kwietnia br... (info)


Nowy numer „GolfManii”

Nowy numer „GolfManii” [03.04.2008] Od 2 kwietnia, dostępny jest już nowy numer magazynu golfowego Golfmania! Tematem numeru jest - przygotowany po raz pierwszy w historii - ranking "25 najbardziej wpływowych ludzi w polskim golfie"... (info)

WyPRomuj siebie z Superbrands [03.04.2008] Organizacja Superbrands włączyła się w projekt „imPRove it” – program pomagający młodym ludziom w odkrywaniu własnego potencjału i ułatwiający pogłębianie własnych zainteresowań... (info)

IMPULS-LEASING Polska analizuje dane dzięki Oracle BI [03.04.2008] Oracle Polska informuje, że w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. zakończyła się pierwsza faza instalacji systemu analitycznego Oracle Business Intelligence Standard Edition One... (info)


7milowy po raz trzeci wdroży Microsoft Dynamics AX

7milowy po raz trzeci wdroży Microsoft Dynamics AX [03.04.2008] 7milowy, dostawca rozwiązań ERP dla średnich firm, wdroży system Microsoft Dynamics AX po raz trzeci. Nabywcą usług wdrożeniowych została firma Georg Utz specjalizująca się w produkcji nowoczesnych systemów z tworzyw sztucznych do transportu i magazynowania... (info)

Marketing wirusowy w oczach Temidy na spotkaniu Kraków PR [03.04.2008] To będzie już 12. spotkanie środowiska krakowskich PRowców. Rozpocznie się o godz. 18.45 kwadransem ćwiczeń z networkingu – powitanie, integracja, wymiana wizytówek, informacji... (info)


Zrealizuj swoje pomysły

Zrealizuj swoje pomysły [03.04.2008] Na stronie www firmy Armstrong konsekwentnie pojawiają się wciąż nowe, wzajemnie uzupełniające się narzędzia on-line dla architektów, projektantów i wykonawców. A także dla zainteresowanych sufitami podwieszanym inwestorów.. (info)


Domy pełne uroku

Domy pełne uroku [03.04.2008] Jest wiele wyjątkowych i uroczych miejsc, które mogą stać się tłem do marzeń o własnym domu. Z pewnością jednym z nich jest gmina Winsum, położona jedynie 15 km od Morza Północnego... (info)


W zgodzie z naturą, z sobą samą

W zgodzie z naturą, z sobą samą [03.04.2008] Kryzysowa sytuacja jaką jest menopauza, to naturalny okres w życiu kobiety. Po prostu trzeba zaakceptować ten fakt, ale niekoniecznie dokuczliwe objawy wywołane niedoborem estrogenów, jak uderzenia gorąca czy kłopoty ze snem. Natura sama znalazła rozwiązanie... (info)

Wola Info partnerem BasWare [03.04.2008] Wola Info nawiązała współpracę partnerską z fińską firmą BasWare, dostarczającą oprogramowanie biznesowe wspomagające kluczowe procesy finansowe w przedsiębiorstwach... (info)

Firma FAKRO dołączyła do Z-Wave Alliance [03.04.2008] 15 marca firma FAKRO dołączyła do imponującej listy producentów, takich firm jak: Cooper Wiring Devices, Danfoss, Intel, Intermatic, Leviton, Logitech, Universal Electronics, Wayne-Dalton i Zensys... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...