informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

Planet PR promuje Marsa [03.03.2008] Agencja Planet PR rozpoczęła współpracę z polskim oddziałem stowarzyszenia The Mars Society. Do zadań agencji należy doradztwo w zakresie PR-u wizerunkowego, prowadzenie biura prasowego oraz współpraca z innymi oddziałami stowarzyszenia... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 03.03.2008 [03.03.2008] Poniedziałek na warszawskim parkiecie upłynął pod znakiem dużej przeceny. Mocne spadki podczas piątkowej sesji na Wall Street pociągnęły w dół giełdy na innych kontynentach... (info)


Warsfoll zafoliował nowy Terminal na Okęciu

Warsfoll zafoliował nowy Terminal na Okęciu [03.03.2008] Warsfoll, jeden z czołowych dystrybutorów folii okiennych, wyposażył w swoje produkty Terminal 2 na Okęciu. Firma zamontowała folie okienne na szybach oddzielających halę przylotów od hali odlotów i folie okienne na szybach lotniskowej restauracji... (info)

DivX będzie certyfikować nowy odtwarzacz DVD Blu-ray firmy Panasonic [03.03.2008] Warszawa, 3.03.2008 – Firma DivX, Inc., (NASDAQ: DIVX) ogłosiła dziś, że odtwarzacz Blu-ray (PN: DMP-BD30EG/EE) firmy Panasonic będzie certyfikowany przez DivX... (info)


Kolejne wyróżnienie dla BTL House

Kolejne wyróżnienie dla BTL House [03.03.2008] Agencja BTL House już po raz 4 została laureatem edycji Programu Solidna Firma. Program od pięciu lat wspiera i promuje rzetelne przedsiębiorstwa. Certyfikat "Solidna Firma" zdaniem Andrzeja Ołtarzewskiego,..... (info)


Kotwy chemiczne Rawl Fixings – pewne mocowanie

Kotwy chemiczne Rawl Fixings – pewne mocowanie [03.03.2008] Firma Koelner poszerzyła swój asortyment o kolejne kotwy chemiczne. Pod marką Rawl Fixings wprowadziła na polski rynek kotwy R-KEX, R-KER oraz R-KEM+. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie użycie kotew mechanicznych jest niemożliwe... (info)

Pierwszy na świecie program antywirusowy certyfikowany dla Windows Server 2008 [03.03.2008] Kaspersky Lab informuje, że program Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition jako pierwsze rozwiązanie antywirusowe na świecie otrzymał certyfikat zgodności z systemem Windows Server 2008... (info)


Fruit Juice Grejpfrut - naturalna świeżość owoców

Fruit Juice Grejpfrut - naturalna świeżość owoców [03.03.2008] Orzeźwiający smak cytrusów kojarzy nam się z latem, słońcem, powiewem chłodnej bryzy... A gdyby tak zamknąć tę niepowtarzalną soczystość w butelce i móc sięgać po nią przez cały rok?..... (info)


Wiosna po włosku

Wiosna po włosku [03.03.2008] Z produktami firmy Maina Polacy po raz pierwszy spotkali się w okresie bożonarodzeniowym, kiedy to w sklepach pojawiła się babka Maina Gran Panettone... (info)


Kobiecy czas

Kobiecy czas [03.03.2008] Jak ważny jest wygląd i jak wpływa na samopoczucie kobiet wiedża chyba tylko one same. A stara prawda mówiąca o prawdziwym pięknie w naszym wnętrzu chciałoby się poddać małemju liftingowi... (info)

Rewitalizacja marki według Superbrands i Metaxy [03.03.2008] We wtorek 11 marca, w warszawskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przedstawicielka marki Metaxa wygłosi kolejny wykład z serii spotkań organizowanych przez Superbrands Polska... (info)


Zagraj w pomidora

Zagraj w pomidora [03.03.2008] Czy ktoś pamięta jeszcze zabawę w pomidora? Zasada była prosta – na wszystkie pytania i zaczepki należało odpowiadać „pomidor”, powstrzymując się od ataków śmiechu. Zapraszamy do gry w pomidora, tym razem jednak w naszej kuchni... (info)


Data Solutions wzmacnia struktury

Data Solutions wzmacnia struktury [03.03.2008] Do agencji marketingu relacji DATA SOLUTIONS dołączyły dwie nowe osoby. Magdalena Stachowiak objęła stanowisko Account Executive, Aldona Białas - Direct Marketing Executive... (info)


Chorwacja, Dublin, Tajlandia - nowe przewodniki Wydawnictwa Pascal.

Chorwacja, Dublin, Tajlandia - nowe przewodniki Wydawnictwa Pascal. [03.03.2008] Tym samym seria „Dookoła Świata” liczy już 31 tytułów. Bogactwo ilustracji i zdjęć, różnorodny sposób prezentacji treści, mała waga to tylko kilka spośród ich wielu atutów... (info)

Rusza szósta edycja Elite Model Look - Polska [03.03.2008] Już w marcu nastolatki z całej Polski będą miały szansę wystartować w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Elite Model Look. 15 i 16 marca zainteresowane dziewczyny będą mogly wziąć udział w castingach, które odbędą się w 10 największych miastach Polski... (info)

Wielki apetyt na Święta [03.03.2008] Przed nami Wielkanoc. Czeka na nas suto zastawiony stół i tradycyjne, świąteczne potrawy spożywane w rodzinnym gronie. Czego nie może zabraknąć w naszym wielkanocnym menu?.. (info)

Felco odkrywa kuchnie świata [03.03.2008] Dostępne przez cały rok, ekonomiczne i szybkie w przygotowaniu, a dodatkowo doskonale zachowujące walory smakowe – to cechy mrożonek, które wpływają na ich rosnącą popularność wśród szefów kuchni... (info)

Felietoniści bardzo Kulturalni [03.03.2008] Felietony Grzegorza Gortata i Karola Okrasy w serwisie Kultura Wirtualnej Polski. Karol Okrasa „Kulturalnie i kulinarnie”. „Życie codzienne dwupłciowych u schyłku XX wieku” według Grzegorza Gortata. Serwis Kultura (kultura.wp.pl) otwiera nowy dział – Felietony... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 luty 2008

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 luty 2008 [03.03.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w lutym 2008 roku... (info)


Najpopularniejsze wirusy lutego 2008 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy lutego 2008 według Kaspersky Lab [03.03.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w lutym 2008 r... (info)

IMR advertising by PR i amerykański sojusznik [03.03.2008] Choć nowy rok rozpoczął się dwa miesiące temu, nie jest za późno na nowe noworoczne postanowienia. "Pora wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć" – ile razy powtarzaliśmy to zdanie w duchu. Kończyło się to, niestety, zawsze tak samo... (info)

Rozwiązania Oracle Grid w oparciu o zastosowania platformy sprzętowej HP [03.03.2008] 27 lutego odbyła się konferencja organizowana przez firmy Betacom, HP i Oracle. Spotkanie było okazją do przedstawienia najnowszych i niezawodnych rozwiązań HP i Oracle, oraz możliwości wdrożeniowych Betacom... (info)

RuckZuck już w Tomaszowie Lubelskim [03.03.2008] Do sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg laminowanych, drewnianych i drzwi wewnętrznych, dołączył kolejny salon. Z bogatej oferty sieci mogą teraz korzystać także mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego... (info)


Bawaria szczęśliwa dla polskich zaprzęgów.

Bawaria szczęśliwa dla polskich zaprzęgów. [03.03.2008] W bawarskim Haidmühle na styku trzech granic: niemieckiej, czeskiej i austriackiej śnieg utrzymał się wystarczająco długo żeby w dniach 16-17.02.2008 rozegrać Mistrzostwa Niemiec i Puchar Europy w sporcie psich zaprzęgów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...