informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 03.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Janmedia podsumowuje rok 2005 [03.01.2006] Agencja interaktywna Janmedia podsumowała rok 2005. Był to pierwszy pełny rok obecności firmy na polskim rynku... (info)

728 klientów sieci Orange zablokowało numery IMEI w skradzionych im telefonach w grudniu 2005 r. [03.01.2006] W ubiegłym roku 12,2 tys. klientów sieci Orange skorzystało z nieodpłatnej usługi blokowania skradzionych im telefonów... (info)

Volkswagen znów na pierwszym miejscu w Europie [03.01.2006] Ofensywa modeli zachwyciła klientów... (info)

Kolejny sylwestrowo-noworoczny rekord SMSowy w Orange [03.01.2006] Noc Sylwestrowa potwierdziła olbrzymią popularność składania życzeń bliskim i znajomym za pomocą SMSów... (info)

www.anyfilms.net - zobacz filmy Samsung ! [03.01.2006] Samsung Electronics ogłosił otwarcie serwisu internetowego AnyFilms.net z ofertą filmów krótkometrażowych dla użytkowników Internetu i telefonów komórkowych... (info)

Codec wdroży system controllingowy w PEKAO S.A. [03.01.2006] Codec Systems poprowadzi wdrożenie platformy controllingowej MPC w PEKAO S.A., drugim z największych banków w Polsce. System MPC jest wykorzystywany przez duże instytucje finansowe w Polsce i Europie... (info)

Blog dyrektora agencji interaktywnej o Web2.0 [03.01.2006] Dyrektor operacyjny agencji interaktywnej Janmedia - Sebastian Kwiecień, uruchomił bloga... (info)

Kontrakt na ponad 400 mln zł [03.01.2006] Grupa LOTOS i zależna od niej w 100% spółka LOTOS Partner zawarły dziś umowę dotyczącą sprzedaży i dostaw paliw dla Shell Polska... (info)

Trzy nowe roamingi Orange w grudniu 2005r [03.01.2006] Już 360 roamingów w 176 krajach na świecie!.. (info)

Uniwersalny pilot dla Windows Media Center [03.01.2006] Pilot i odbiornik podczerwieni - zestaw dla dowolnego komputera i notebooka z portem USB i systemem Windows Media Center - jest prostym rozwiązaniem dla żmudnej konfiguracji i obsługi wielu urządzeń jednocześnie... (info)

BizTech Konsulting i Onet.pl: największe komercyjne wdrożenie Microsoft CRM w Polsce [03.01.2006] BizTech Konsulting S.A. zakończył wdrażanie systemu Microsoft Business Solutions CRM na potrzeby funkcjonowania działu handlowego portalu Onet.pl... (info)

Gilotyny i trymery nominowane - Ludwik XVI byłby dumny [03.01.2006] Nowa grupa produktów firmy ACCO - trymery i gilotyny z serii Accu Cut/Classic Cut została nominowana do europejskiej nagrody OPI w kategorii "Premiera Nowego Produktu"... (info)

Skomplikowane wypełnianie wniosków [03.01.2006] Jedną z podstawowych korzyści członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest możliwość korzystania ze środków funduszy strukturalnych. Minęło już ponad 1,5 roku, od kiedy jesteśmy w strukturach Wspólnoty... (info)

Poznaj szczegółowe warunki umowy faktoringowej [03.01.2006] Podpisując umowę faktoringową, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Wcześniejsze ich uzgodnienie z faktorem sprecyzuje umowę, zapobiegnie niespodziewanym sytuacjom i spowoduje, że współpraca pomiędzy faktorantem a faktorem będzie przebiegała bez komplikacji... (info)

Zawodnicy AK Cieszyńskiego przed Wielkim Meczem [03.01.2006] Wielkimi krokami zbliża się kolejna wielka impreza, a mianowicie 14 finał WOŚP. Jak co roku w całej polsce (i nie tylko) zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy... (info)

Czego szukaliśmy w Internecie w 2005 roku? [03.01.2006] Jan Paweł II został najpopularniejszym Polakiem a Dorota "Doda" Rabczewska najpopularniejszą Polką w zestawieniu podsumowującym poszukiwania Internautów korzystających z wyszukiwarek portalu WP.pl oraz serwisu NetSprint.pl w 2005 roku... (info)

WOŚP na żywo w iTVP [03.01.2006] Już drugi raz iTVP będzie transmitować WOŚP. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz na internetowej antenie iTVP pojawią się relacje z finału WOŚP... (info)

Volvo On Call - pierwszy system SOS o europejskim zasięgu [03.01.2006] Zintegrowany system SOS zapewnia większe bezpieczeństwo i ochronę dla użytkowników samochodu... (info)

Wiele wypadków jest konsekwencją zmęczenia prowadzących [03.01.2006] Przełomowy system Volvo Cars ostrzegający zmęczonych lub rozproszonych kierowców... (info)

Zmiany w Zarządzie Spółki IMC SA [03.01.2006] Firma Iberia Motor Company SA - generalny importer aut marki SEAT w Polsce - informuje, że w związku z niezwykle dynamicznym rozwojem jej działalności w zakresie dystrybucji samochodów, części zamiennych i akcesoriów marki SEAT, jak również produkcji samochodów Grupy VW, usług finansowych i ubezpieczeniowych oraz usług okołobiznesowych na Rynkach Wschodnich, tj.: na Ukrainie, Litwie, Łotwie, Białorusi oraz od kilku miesięcy także w Rosji zmianie ulega skład osobowy Zarządu spółki... (info)

SEZAM MAX - przedłużona promocja [03.01.2006] Sezam MAX to: wypłata gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, oraz oprocentowanie - 4 proc... (info)

Bank BPH przesuwa termin wejścia w życie nowych zasad pobierania opłat za debet [03.01.2006] W związku z tym, że część Klientów mogła nie otrzymać informacji o wprowadzanych zmianach zasad pobierania opłat za posiadanie limitu w saldzie debetowym na kontach osobistych Bank BPH postanowił zwrócić wszystkim Klientom pobraną 2 grudnia 2005 r. opłatę za 12 miesięcy z góry... (info)

Gadu-Gadu: Sie ma! [03.01.2006] Gadu-Gadu zaGGra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.. (info)

Kręciołek dla WOŚP [03.01.2006] W najbliższą niedzielę, 8 stycznia 2006 w całym kraju odbędzie się wiele wydarzeń, koncertów z których dochód będzie przekazywany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy... (info)

Biblioteka szkoleń elektronicznych dostępna już dla uczestników kursów dofinansowanych z EFS [03.01.2006] Altkom Akademia uruchamiła platformę LMS (Learning Management System) z biblioteką szkoleń elektronicznych, które stanowią uzupełnienie oferowanych w ramach unijnych funduszy EFS, kursów tradycyjnych... (info)

Myślałem, że to Kuba Wojewódzki - czyli polscy ministrowie o swoich podobiznach w galerii Wirtualnej Polski [03.01.2006] Serwis Wiadomości Wirtualnej Polski opublikował galerie karykatur polskich ministrów autorstwa Artura Krynickiego. Komentują je żywo nie tylko sami zainteresowani... (info)

Czy niskie oprocentowanie kredytu jest równoznaczne z wysokimi opłatami i prowizjami? [03.01.2006] Przy wyborze najniżej oprocentowanego kredytu warto zwrócić uwagę na prowizje i opłaty jakie mogą towarzyszyć naszemu kredytowi... (info)

Czy współwłaściciele firm mają się czego obawiać? [03.01.2006] Nie, jeżeli..... (info)

Cesja z ubezpieczenia jako zabezpieczenie kredytu? [03.01.2006] Niektóre banki wymagają ubezpieczenia na wypadek utraty pracy. Zwykle rozwiązujemy umowę o pracę na zasadzie porozumienia stron gdyż nie utrudnia to nam szukania nowej posady... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...