informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 34


Srebro z duszą. WFP Hefra S.A. otworzyła salon firmowy we Wrocławiu

Srebro z duszą. WFP Hefra S.A. otworzyła salon firmowy we Wrocławiu [02.12.2013] Pierwszy srebrny śnieg towarzyszył otwarciu jedynego we Wrocławiu salonu WFP Hefra – firmy, która już od 190 lat produkuje ekskluzywne i niezwykle jakościowe sztućce oraz galanterię stołową... (info)

TOP 10 prezentów na gwiazdkę [02.12.2013] Dla osób poszukujących natchnienia na świąteczne prezenty, Święty Mikołaj ze sklepów Sferis przygotował listę ciekawych pomysłów. W najnowszej ofercie znalazły się propozycje dla najmłodszych oraz nowinki technologiczne dla trochę starszych... (info)

Ruszyła czwarta edycja konkursu Go Green in the City organizowanego przez Schneider Electric [02.12.2013] Schneider Electric rozpoczął czwartą edycję Go Green in the City. Jest to międzynarodowy konkurs na najbardziej innowacyjne i opłacalne rozwiązania energetyczne dla miast, który cieszy się olbrzymią popularnością już od trzech lat... (info)


Urządzanie kuchni może być frajdą

Urządzanie kuchni może być frajdą [02.12.2013] Na początku czujemy ogromne podekscytowanie. Snujemy wizje, kreślimy plany, szukamy inspiracji. Gdy emocje zaczynają opadać, pojawiają się pierwsze pytania i wątpliwości. Uczucia te towarzyszą chyba każdemu, kto zabiera się za urządzanie kuchni... (info)


LEGENDARNE PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA Z HEINEKENEM

LEGENDARNE PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA Z HEINEKENEM [02.12.2013] Już dwójka odważnych ruszyła w podróż w nieznane z Heinekenem.Kasper przemierzał bezdroża Nowej Zelandii, a Jakub odkrywał uroki tętniącej życiem Brazylii... (info)


Rewolucja na rynku papierowych materiałów reklamowych

Rewolucja na rynku papierowych materiałów reklamowych [02.12.2013] Na polski rynek wkracza rodzina sprawdzonych na zachodzie i opatentowanych rozwiązań Connect To Web® (Webowe Klucze USB oraz Webowe Karty Lojalnościowe USB) wspierających kanały komunikacji BTL i wysyłkowej. .. (info)


Epson i Api: Dni druku na tekstyliach

Epson i Api: Dni druku na tekstyliach [02.12.2013] Epson i API zapraszają na bezpłatne spotkania szkoleniowe prezentujące jak wykorzystać najnowsze technologie w druku sublimacyjnym, DTG i sitodruku do organizacji ekonomicznej i ekologicznej produkcji wysokiej jakości nadruków na tekstyliach.. (info)

Optocon AG świętuje 20 lat światłowodowego pomiaru temperatur tworząc liczne innowacyjne produkty [02.12.2013] Optocon AG świętuje swoje 20. urodziny. Ten producent światłowodowej techniki pomiaru temperatur spogląda wstecz na dwie dekady systematycznego rozwoju. Nie zawsze było łatwo zadomowić się na międzynarodowym rynku... (info)


Domowe ciasto w świątecznej kampanii Palmy z Murzynkiem

Domowe ciasto w świątecznej kampanii Palmy z Murzynkiem [02.12.2013] Pod hasłem "Upiekłam domowe ciasto" wystartowała tegoroczna odsłona kampanii reklamowej margaryny Palma z Murzynkiem Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”. Komunikacja o charakterze wizerunkowym potrwa do końca grudnia w telewizji, Internecie oraz prasie... (info)


Optocon startuje w kierunku wszechświata

Optocon startuje w kierunku wszechświata [02.12.2013] Rankiem 12.04.2013 wystartowała rakieta TEXUS 50 model VSB-30 z północnoszwedzkiej Kiruny w kierunku wszechświata... (info)


Problemy związane z bezpieczeństwem zniechęcają 1/3 Europejczyków do bankowości mobilnej

Problemy związane z bezpieczeństwem zniechęcają 1/3 Europejczyków do bankowości mobilnej [02.12.2013] Niemal jedna trzecia użytkowników z Europy nie czuje się bezpiecznie, dokonując płatności elektronicznych na swoich smartfonach lub tabletach... (info)


Prognoza ICM Meteo w twojej komórce!

Prognoza ICM Meteo w twojej komórce! [02.12.2013] Warszawski ICM udostępnił swoją superdokładną prognozę przez smartfony. W ciągu pierwszych dwóch tygodni z nowego serwisu skorzystało ponad 70 tys. użytkowników z Polski i Europy!.. (info)


Porozumienie, które zagwarantuje Ci sukces. Skuteczna metoda komunikacji w biznesie i nie tylko.

Porozumienie, które zagwarantuje Ci sukces. Skuteczna metoda komunikacji w biznesie i nie tylko. [02.12.2013] Porozumienie jest podstawowym czynnikiem gwarantującym sukces w biznesie, w polityce, w związkach i w wychowaniu dzieci... (info)


Logistyka produktów dla dzieci

Logistyka produktów dla dzieci [02.12.2013] Innowacyjność produktów, wysoka jakość oraz sprawna dystrybucja to klucz do sukcesu w każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla dzieci, która obecnie przeżywa w Polsce dynamiczny wzrost... (info)

SOS dla cery z trądzikiem [02.12.2013] Trądzik to popularny problem, który nie dotyczy już tylko nastolatków. Za słabą kondycję cery odpowiada przede wszystkim nowoczesny styl życia. Jesień, to idealna pora, by zadbać o skórę twarzy i z początkiem nowego roku cieszyć się piękną cerą... (info)


Pióro Fredry. Znamy nominacje!

Pióro Fredry. Znamy nominacje! [02.12.2013] Ten ogólnopolski konkurs literacki należy do najbardziej liczących się w kraju. W tym roku po raz pierwszy na tydzień przed finałem ujawniono tytuły 6 książek, które zostały nominowane do nagrody... (info)

Rozszerzalny wielokanałowy termometr światłowodowy FotoempMK19" Modular [02.12.2013] Nowy, z łatwością rozszerzalny termometr światłowodowy firmy Optocon AG wyróżnia się nowatorską estetyką oraz wysokimi kryteriami jakościowymi. Jest on zdecydowanie mniejszy niż jego poprzednik i znajduje się w odpornej obudowie 3HE/19"... (info)

Comarch wspiera polski rynek e-commerce [02.12.2013] Poniedziałek, 2 grudnia to idealny czas na zrobienie świątecznych zakupów przez Internet, ponieważ tego dnia tysiące sklepów internetowych oferuje bezpłatną dostawę swoich towarów... (info)


Dyskryminacja przy rekrutacji? – poznaj swoje prawa!

Dyskryminacja przy rekrutacji? – poznaj swoje prawa! [02.12.2013] W trakcie poszukiwania pracy odpowiadamy na wiele ogłoszeń i odbywamy liczne rozmowy w sprawie zatrudnienia... (info)


Dolcan we współpracy z TNS Polska sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków

Dolcan we współpracy z TNS Polska sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków [02.12.2013] Polacy w większości mieszkają w budynkach wielorodzinnych – blokach lub kamienicach, a marzą o własnym domku jednorodzinnym. Co trzeci badany nie posiada własnego mieszkania – żyje w wynajmowanym lub lokatorskim od gminy czy miasta... (info)


Efektywny PR w służbie zdrowia, czyli szkolenia na start!

Efektywny PR w służbie zdrowia, czyli szkolenia na start! [02.12.2013] Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego od grudnia startuje z projektem cyklu kursów i szkoleń – edukacyjnych i językowych, kierowanych dla nauczycieli i dydaktyków, a także przedsiębiorstw i instytucji... (info)


Mollie ma szczęście… do facetów ;-)

Mollie ma szczęście… do facetów ;-) [02.12.2013] Kilka miesięcy temu Mollie, marka do tej pory utożsamiana z biżuterią dla kobiet, stworzyła pierwsze wzory w kolekcji Men by Mollie... (info)

Meritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm [02.12.2013] Meritum Bank jest jednym z trzech banków na polskim rynku, który oferuje darmowe konto dla firm – wynika z rankingu magazynu Pierwszy Milion. Za korzystanie z rachunku Meritum Bez Granic przedsiębiorca nie zapłaci ani grosza... (info)


Spotkanie z Władcą Przestrzeni za nami

Spotkanie z Władcą Przestrzeni za nami [02.12.2013] Przejażdżka nową Škodą Rapid Spaceback, montowanie fotelików na czas oraz warsztaty bezpiecznej przestrzeni to atrakcje niedzielnego spotkania w lubelskim salonie CRH Żagiel Auto... (info)

Adafruit Industries zawarło globalną umowę o dystrybucji oprogramowania CadSoft EAGLE [02.12.2013] CadSoft Computer i Adafruit Industries sformalizowały wspólne przedsięwzięcie, w ramach którego firma Adafruit została globalnym dystrybutorem rozwiązania EAGLE do projektowania obwodów drukowanych... (info)

WZRASTA POPYT NA USŁUGI DORADZTWA DLA DEWELOPERÓW I SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA [02.12.2013] Dział doradztwa deweloperskiego firmy CBRE odnotował w 2013 roku wzrost wartości i ilości transakcji kupna-sprzedaży gruntów.. (info)

BUDYNEK AMBASSADOR WYNAJĘTY W 100% [02.12.2013] Warszawa, 21 listopada 2013 – CBRE, największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, informuje, że ostatnia dostępna powierzchnia biurowa w budynku Ambassador w Warszawie została wynajęta... (info)


Rozświetl swój dom na święta z redcoon.pl

Rozświetl swój dom na święta z redcoon.pl [02.12.2013] Zwyczaj dekorowania drzewka bożonarodzeniowego sięga już XVII wieku, kiedy to choinki przystrajano małymi, woskowymi świeczkami. Miały one symbolizować gwiazdy na niebie, a największa z nich, umieszczana na czubku drzewka- była gwiazdą betlejemską... (info)


Jogurty, to co najlepsze z mleka i więcej.

Jogurty, to co najlepsze z mleka i więcej. [02.12.2013] Jogurt zawiera te same składniki odżywcze co mleko. Jedna szklanka jogurtu naturalnego ma podobną wartość odżywczą, jak szklanka mleka, ale zawiera o 50% więcej potasu, wapnia i magnezu... (info)

Skocz na pocztę… do Bonarki! [02.12.2013] Od dziś i tak bogaty już serwis dodatkowych usług i udogodnień w Bonarce poszerzył się o kolejną pozycję. W krakowskim centrum handlowym działa placówka Poczty Polskiej... (info)


Okna dopasowane do potrzeb

Okna dopasowane do potrzeb [02.12.2013] W siedzibie firmy Roto Frank Okucia Budowlane w Warszawie już po raz trzeci odbyły się specjalne warsztaty przeznaczone dla dziennikarzy z branży budowalnej i okiennej... (info)

Nagrodzona edukacja MZO Ostrów [02.12.2013] Puchar Recyklingu Związku Miast Polskich oraz nagrodę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych ufundowaną przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzymał ZOiGO MZO S.A. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO.. (info)


Konkurs ekologiczny ZOiGO

Konkurs ekologiczny ZOiGO "MZO" S.A. [02.12.2013] Konkursy to doroczny projekt ostrowskiej spółki komunalnej. Ich cel to edukacja ekologiczna, tam gdzie jest najskuteczniejsza. Wśród najmłodszych członków społeczności lokalnej... (info)

W listopadzie w Polsce opublikowano informacje o upadłości 70 przedsiębiorstw [02.12.2013] Euler Hermes Collections, na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego, zbadała sytuację polskich firm w listopadzie w kontekście bankructw. Sądy poinformowały o upadłości 70 firm (wobec 86 w listopadzie 2012 roku)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...