informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 40


Pierwsza w Polsce mobilna wyszukiwarka – NetSprint w mobi.kolporter.pl

Pierwsza w Polsce mobilna wyszukiwarka – NetSprint w mobi.kolporter.pl [02.12.2008] NetSprint.pl wdrożył pierwsze w Polsce rozwiązanie wyszukiwawcze w mobilnej wersji sklepu internetowego - NetSprint eCommerce działa teraz w mobi.kolporter.pl.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 02.12.2008 [02.12.2008] Na GPW trwa huśtawka nastrojów. We wtorek inwestorzy na GPW już na początku sesji założyli, że wczorajsze spadki za Oceanem były tylko jednodniowym epizodem i dzisiaj w USA nastąpi odbicie... (info)


Międzynarodowy Turniej Rugby

Międzynarodowy Turniej Rugby [02.12.2008] W dniach 23-25 października 2008 odbył się Turniej Rugby na Wózkach organizowany przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych "SSON" z Raciborza... (info)


Wizytówka łazienki

Wizytówka łazienki [02.12.2008] Kochamy modne rozwiązania. Łazienka – nieodłączny element codzienności, nie musi być czymś zwyczajnym i prozaicznym. Zwykłe mycie rąk może stać się doświadczeniem wizualnym. Teraz ROCA proponuje nowe, oryginalne modele umywalek z kolekcji ORBITA... (info)


Powrót do natury

Powrót do natury [02.12.2008] Wychodząc naprzeciw ekologii i chcąc pozostać w zgodzie z naturą, włoska marka CIRIO stworzyła linie bio produktów. Czystych, naturalnych i nienaruszonych żadną niezdrową zewnętrzną ingerencją... (info)


Gotowanie nie tylko od święta - nowa płyta indukcyjna Mastercook

Gotowanie nie tylko od święta - nowa płyta indukcyjna Mastercook [02.12.2008] Jedzenie to potrzeba nie tylko ciała ale i ducha. Proces gotowania ewoluuje wraz z naszym wiekiem i dobrze, gdy kuchnia odpowiada na te zmieniające się potrzeby. Nowa płyta indukcyjna Mastercook, z funkcją Evolis, elastycznie dostosuje się Twoich wymagań... (info)


Praca.eniro.pl - Eniro dla przyszłych pracowników

Praca.eniro.pl - Eniro dla przyszłych pracowników [02.12.2008] Eniro Polska wdraża aktywności wspierające wizerunek atrakcyjnego pracodawcy. Obok zmian wewnątrz firmy, uruchomiono stronę praca.eniro.pl. Serwis powstał z myślą o kandydatach poszukujących pracy w sprzedaży... (info)


Na polskiej scenie elektronicznej pojawił się nowy projekt- KAMP!

Na polskiej scenie elektronicznej pojawił się nowy projekt- KAMP! [02.12.2008] Zespołu KAMP! na żywo posłuchać będzie można 6 grudnia w Klubie Mandala- w ramach kolejnej już edycji Warsaw Electronic Festival... (info)


iBox Dominator – gryzoń, który daje przewagę w grze

iBox Dominator – gryzoń, który daje przewagę w grze [02.12.2008] Mysz iBOX Dominator została zaprojektowana dla gracza. Ma pomagać wygrywać i można przyjąć, że ma ku temu warunki. Standardowe dwa przyciski są imponujących rozmiarów – długie i szerokie, gwarantują dobre ułożenie palców... (info)


Dwie nowe propozycje od Horteksu

Dwie nowe propozycje od Horteksu [02.12.2008] Grasz w zielone? Gram! Masz zielone? Mam!Hortex proponuje: szpinak liście w sosie śmietanowym oraz szpinak liście w sosie serowym.Dwie nowe propozycje od Horteksu... (info)

Perspektywy Woli [02.12.2008] Planowane na Woli przez władze miasta szlaki komunikacyjne i obiekty oraz przywrócenie przedwojennego wyglądu części ulic i placów, w radykalny sposób wpłyną na obraz dzielnicy... (info)

Dlaczego Ursus? [02.12.2008] Po zawirowaniach na światowych rynkach finansowych, banki podniosły poprzeczkę dla klientów starających się o kredyt hipoteczny. Podwyższono marżę, zwiększono wymagania co do zdolności kredytowej oraz obniżono kwotę kredytu... (info)


Hortex zaprasza do świątecznego stołu

Hortex zaprasza do świątecznego stołu [02.12.2008] Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań. Dla większości pań domu to także okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. Dzięki marce Hortex, świąteczne przygotowania staną się prostsze... (info)

RuckZuck w Głuchołazach już wkrótce zaprosi klientów [02.12.2008] Ogólnopolska sieć salonów RuckZuck ciągle się powiększa. Już na początku grudnia mieszkańcy Głuchołaz i okolic zostaną zaproszeni do nowego sklepu RuckZuck, w którym znajdą szeroki asortyment podłóg i skrzydeł drzwiowych..... (info)


Deutsche Post nagradza Continental

Deutsche Post nagradza Continental [02.12.2008] Niedawno dział zakupów Deutsche Post World Net wręczył nagrody swoim najlepszym dostawcom. Są one elementem wszechstronnego systemu zarządzania dostawcami i stanowią kamień milowy na drodze rozwijania partnerskich stosunków handlowych... (info)


Promocja: skrętka GFlex UTP kat. 5e z nawigacjami GPS NAVIX

Promocja: skrętka GFlex UTP kat. 5e z nawigacjami GPS NAVIX [02.12.2008] W AJM Electronics, wyłącznego dystrybutora produktów GFlex na rynku polskim, w dn. 1 – 31 grudnia 2008r. trwa świąteczna promocja skrętki 4-parowej UTP kat. 5e (kod D135 305M)... (info)

Jak Węgrzy bankrutują – raport o kondycji węgierskich przedsiębiorstw [02.12.2008] Węgrzy, po latach wzrostu finansowanego, uświadomili sobie konieczność oszczędzania i zmniejszenia deficytu publicznego. Ostatnio pojawiły się opinie, że polska gospodarka może doświadczyć problemów na wzór Węgier... (info)

ATON – HT S.A. podpisał umowę gwarantującą min. 6 mln zł przychodu w 2009 r. [02.12.2008] Aton – HT S.A. podpisał umowę ze spółką BESTMON dot. współpracy i realizacji projektu produkcji, wdrożenia i sprzedaży urządzenia do mineralizacji wszelkich odpadów organicznych. Min. przychody z tytułu popisania umowy wyniosą w 2009 roku 6 mln zł... (info)


Lawendowe Ogrody – nowe Domy na Starym Wilanowie

Lawendowe Ogrody – nowe Domy na Starym Wilanowie [02.12.2008] Lawendowe Ogrody – 20 domów bliźniaczych o powierzchni 344 m kw, w cenie 7,5 tys. za m kw, to najnowsza inwestycja AMB Group Polska. Inwestycja jest alternatywą dla masowego budownictwa oraz nieuzasadnionych, wysokich wycen apartamentów w dobrych lokalizacjach... (info)


BizTech – nowy szef produktu Bezpieczeństwo IT

BizTech – nowy szef produktu Bezpieczeństwo IT [02.12.2008] Przemysław Blatkiewicz objął w listopadzie br. stanowisko menadżera produktu bezpieczeństwo IT w BizTech Konsulting SA. Nowy Manager będzie odpowiedzialny za strategię oraz rozwój biznesu w zakresie usług i produktów BizTech Konsulting SA.. (info)


Zimowe szaleństwa w ciepłych kamizelkach WOOL STAR

Zimowe szaleństwa w ciepłych kamizelkach WOOL STAR [02.12.2008] Szaleństwa na sankach, łyżwach, wyjazdy na narty, lepienie bałwana czy bitwy śnieżne to świetny wypoczynek na świeżym powietrzu i okazja do wspólnej zabawy naszych milusińskich... (info)


Dekoral Fashion Show by Eva Minge 2008 – Włoskie Impresje

Dekoral Fashion Show by Eva Minge 2008 – Włoskie Impresje [02.12.2008] - Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Włochy, zakochał się w tym kraju i przywiózł z niego artystyczne inspiracje. Włochy to miejsce, gdzie króluje najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy element sztuki –kolor– powiedziała Eva Minge.... (info)

Komentarz Expandera: Czy wszystko co złe jest zdyskontowane? (1.12.2008) [02.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W nowy tydzień giełdowy wchodzimy w słabych nastrojach. Wynikają nie tylko z tego, że dziś nasze indeksy tracą, ale też z piątkowej słabości rynku... (info)


Urządzenia Datalogic Mobile czytają GS1 Databar

Urządzenia Datalogic Mobile czytają GS1 Databar [02.12.2008] Datalogic Mobile jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw w sektorze, które zapewnia obsługę nowej symboliki dekodowania GS DataBar™ na wszystkich swoich komputerach przenośnych z Microsoft Windows Mobile i Windows CE... (info)

Świat mierzony indeksami [02.12.2008] Dziś zapewne wielu będzie wsłuchiwać się słowa szefa Fedu. Tymczasem zło toczy dalej gospodarki świata. ISM - indeks mierzący aktywność w przemyśle amerykańskim osiągnął..... (info)


Konkurs Clippasafe dla przyszłych mam w portalu Baby-Shower.pl

Konkurs Clippasafe dla przyszłych mam w portalu Baby-Shower.pl [02.12.2008] Adapter do pasów bezpieczeństwa Clippasafe dla kobiet w ciąży nr 1 w UK dostępny już w Polsce! Z myślą o bezpieczeństwie przyszłych mam i ich dzieci powstał specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa... (info)


Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008

Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008 [02.12.2008] Znamy już tegorocznych zwycięzców plebiscytu „Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008”. 28 listopada podczas gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge ogłoszono wyniki głosowania na najbarwniejsze postacie roku 2008..... (info)


Nail Polish Salon Use Pierre Rene

Nail Polish Salon Use Pierre Rene [02.12.2008] NAIL POLISH SALON USE Lakier do paznokci z szybkoschnącą, trwałą emalią zapewnia równomierne, gładkie krycie płytki paznokcia, ochronę, długotrwały makijaż paznokci oraz przystosowanie dla bardzo delikatnych paznokci... (info)


BLUEADVERTpos – ekran reklamowy przesyłający informacje przez Bluetooth®

BLUEADVERTpos – ekran reklamowy przesyłający informacje przez Bluetooth® [02.12.2008] Firma dMP4 wprowadziła do sprzedaży urządzenia BLUEADVERTpos uzupełniające linię produktową BLUEADVERT™ o urządzenia umożliwiające zarówno wysyłanie reklam przez Bluetooth®, jak i wyświetlanie ich na ekranie LCD o przekątnej od 17 do 32 cali... (info)

ULTIAIR - bezprzewodowa transmisja danych [02.12.2008] ULTIAIR to nowa rodzina urządzeń dedykowanych do ULTISYSTEMU. Umożliwia wydajną i bezpieczną transmisję danych za pomocą technologii bezprzewodowej. Pracują jako stacje klienckie lub stacje bazowe, posiadają zainstalowany system Mikrotik... (info)

Interactive Intelligence w rankingu Software 500 [02.12.2008] Interactive Intelligence, międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, wspiął się o 13 pozycji w rankingu największych na świecie dostawców oprogramowania i usług, zajmując 196 miejsce wśród 500 objętych zestawieniem firm... (info)


Conditioning Gel Lash & Brow, Sensitive Mascara

Conditioning Gel Lash & Brow, Sensitive Mascara [02.12.2008] Conditioning Gel Lash & Brow Sensitive Mascara To rodzina rewolucyjnych kosmetyków do makijażu z medyczną formułą gwarantującą komfort oczom, składająca się z dwóch produktów- Conditioning Gel oraz Sensitive Mascara... (info)

Nail Polish Corrector [02.12.2008] NAIL POLISH CORRECTOR - Korektor lakieru do paznokci Korektor do lakieru z cienkim zakończeniem nasączonym delikatnym zmywaczem do paznokci.Gwarantuje wykonanie idealnie wyglądającego manicure... (info)

Cuticle Softener [02.12.2008] CUTICLE SOFTENER Olejek do zmiękczania i usuwania skórek paznokci. Rewelacyjny preparat w formie pisaka służący do zmiękczania i usuwania naskórka wokół płytki paznokcia oraz zapobiegający nadmiernemu jej narastaniu... (info)


NAIL RENEWAL - Mix odżywczych olejków

NAIL RENEWAL - Mix odżywczych olejków [02.12.2008] NAIL RENEWAL - Mix odżywczych olejków Preparat pielęgnacyjny w sztyfcie do skórek i paznokci o innowacyjnej formule bogaty w cenne składniki odżywcze z zawartością witamin A, E i F... (info)


Naturalne wnętrze, zapach lasu i widok na pole golfowe

Naturalne wnętrze, zapach lasu i widok na pole golfowe [02.12.2008] Drewno, marmur, beże, brąz oraz dużo bieli. Naturalny wystrój wnętrz Sierra Ivory Apartments doskonale komponuje się z krajobrazem za oknem – bujną zielenią pola golfowego... (info)


Nowy bizhub C20– specjalista do spraw komunikacji w biurze

Nowy bizhub C20– specjalista do spraw komunikacji w biurze [02.12.2008] Nowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta - bizhub C20 to małe lokalne centrum komunikacji, które usprawnia tworzenie dokumentów biurowych i zarządzanie nimi... (info)


Dr Lucas pomaga ratować życie

Dr Lucas pomaga ratować życie [02.12.2008] Już od blisko roku urządzenie do automatycznej resuscytacji, LUCAS™, nazywany przez lekarzy i ratowników Dr. Lucasem, pomaga w kilku polskich szpitalach ratować ludzkie życie... (info)


Najpopularniejsze szkodliwe programy listopada 2008 wg Kaspersky Lab

Najpopularniejsze szkodliwe programy listopada 2008 wg Kaspersky Lab [02.12.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, prezentuje listę szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w listopadzie 2008 r... (info)

autoaukcje.pl dla Money.pl [02.12.2008] Dynamicznie rozwijający się motoryzacyjny serwis aukcyjny autoaukcje.pl nawiązał współpracę z Money.pl popularnym internetowym portalem finansowym i biznesowym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...