informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Książka teleadresowa pkt.pl 2008 już w Białymstoku [02.11.2007] Firma pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne rozpoczęła dystrybucję książki teleadresowej pkt.pl Białystok. Książka pkt.pl zawiera kompleksowe i aktualne informacje o firmach i instytucjach na obszarze Białegostoku oraz w regionie białostockim... (info)

Książka teleadresowa pkt.pl 2008 już w Płocku [02.11.2007] Firma pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne rozpoczęła dystrybucję książki teleadresowej pkt.pl Płock. Książka pkt.pl zawiera kompleksowe i aktualne informacje o firmach i instytucjach na obszarze Płocka oraz w regionie płockim... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 październik 2007

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 październik 2007 [02.11.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w październiku 2007 roku... (info)


Najpopularniejsze wirusy października 2007 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy października 2007 według Kaspersky Lab [02.11.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w październiku 2007 r... (info)


Kierowco zadbaj o swój bagaż !

Kierowco zadbaj o swój bagaż ! [02.11.2007] HandiRack z myślą o wszystkich kierowcach, przygotował nietypowy, dmuchany bagażnik na dach samochodu. Jest on specjalnie zaprojektowany dla każdego, nawet najbardziej nowoczesnego modelu auta... (info)


Concept Publishing Polska nagrodzony Chimerą !!!

Concept Publishing Polska nagrodzony Chimerą !!! [02.11.2007] Lider polskiego sektora Customer Publishing (wydawca ponad 20 publikacji) Concept Publishing Polska został uhonorowany prestiżową nagrodą CHIMERA 2007 w kategorii Customer Publishing... (info)


E-integracja mediów

E-integracja mediów [02.11.2007] Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć zmieni naszą rzeczywistość? - na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy Kongresu "Internet i Media"... (info)

Livingston dla organizatorów konferencji [02.11.2007] Firma Livingston, największy europejski dostawca usług wynajmu sprzętu IT rozpoczyna działalność na rynku polskim. Jest to pierwsza firma na rynku oferująca organizatorom konferencji dostęp do tak szerokiej gamy rozwiązań sprzętu audiowizualnego... (info)


Heelys - najlepszy prezent dla nastolatka pod choinkę!

Heelys - najlepszy prezent dla nastolatka pod choinkę! [02.11.2007] Jeśli chcesz, aby twoje dziecko dostało wyjątkowy upominek na Gwiazdkę podaruj mu Heelys. Dystrybutor lifestylowych butów Heelys - firma SportConde - przygotował specjalną ofertę w związku z nadchodzącym okresem świątecznym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...