informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 37

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 02.10.2008 [02.10.2008] Niepokojące dane z USA. Sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich wzrostów. Spokojny z początku przebieg notowań zakończył się mocną przeceną indeksów. Głównym powodem były słabe publikacje makroekonomiczne, które napłynęły ze Stanów Zjednoczonych... (info)

Nowe rozwiązania na nowy sezon [02.10.2008] Grupa Concordia jako jeden z pierwszych ubezpieczycieli na polskim rynku, podpisała aneks do umowy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie udzielania dopłat do składek za ubezpieczenia upraw rolnych... (info)

Inwestować bezpieczniej (2) [02.10.2008] Nieruchomości dają możliwość zarobienia, niejednokrotnie dużych pieniędzy, niezależnie od sytuacji na parkiecie giełdowym. Z tego rodzaju inwestycjami jest podobnie, jak z innymi..... (info)


Serwis internetowy marki Domalux – interaktywna wędrówka po świecie lakierów

Serwis internetowy marki Domalux – interaktywna wędrówka po świecie lakierów [02.10.2008] Nowy serwis internetowy marki Domalux www.domalux.pl to duże ułatwienie dla osób poszukujących optymalnych rozwiązań przy malowaniu drewna. Dzięki wędrówce po interaktywnym domu dowiemy się, które produkty będą odpowiednie do poszczególnych elementów... (info)


Zmieniamy się dla Ciebie - Wonderbox w nowej odsłonie.

Zmieniamy się dla Ciebie - Wonderbox w nowej odsłonie. [02.10.2008] Podążając za zmieniającą się modą, trendami oraz oczekiwaniami rynku i potrzebami klientów firma Wonderbox z końcem września 2008r. wprowadziła do sprzedaży rozszerzoną ofertę pudełek prezentowych Wonderbox w całkiem nowych layoutach... (info)

Co drugi przetarg w III kwartale dotyczył budownictwa [02.10.2008] Z raportu podsumowującego przetargi ogłoszone w Polsce, w trzecim kwartale 2008 r., wynika, iż w analizowanym okresie wzrosła liczba wszystkich ogłoszonych przetargów, a zamówienia na prace budowlane stanowiły ponad połowę wszystkich zamówień... (info)


Haltex - Mama piękna jesienią

Haltex - Mama piękna jesienią [02.10.2008] Po kilkunastu dniach niepogody i listopadowych wręcz chłodów, nareszcie wyszło słońce. Trudno powiedzieć, jak długo będziemy cieszyć się jego promieniami, chociaż synoptycy uparcie twierdzą, iż nastała, długo wyczekiwana Złota Polska Jesień... (info)


Relacja z konferencji

Relacja z konferencji "Dbam o zdrowie w ciąży" [02.10.2008] 30 września w budynku Focus w Warszawie odbyła się konferencja pt. "Dbam o zdrowie w ciąży". Zainaugurowała ona Akademię Zdrowiej Ciąży – cykl spotkań dla przyszłych mam... (info)


Print serwer Linksys przyspiesza drukowanie

Print serwer Linksys przyspiesza drukowanie [02.10.2008] Nowy bezprzewodowy print serwer Linksys WPSM54G przejmuje od komputera zarządzanie drukarką i tym samym przyspiesza przesyłanie i druk ciężkich dokumentów.. (info)

Upadłości firm w Polsce – wyniki po trzech kwartałach 2008 roku. [02.10.2008] Grupa Euler Hermes, lider w zakresie ubezpieczeń należności, przygotowała kolejny raport na temat liczby upadłości w Polsce w okresie styczeń-wrzesień 2008... (info)


Miniaturowa Nalewka od Babuni Seria limitowana

Miniaturowa Nalewka od Babuni Seria limitowana [02.10.2008] Marka Nalewka Babuni, czyli najsłynniejsza nalewka w Polsce, wprowadza kolejną nowość do kolekcji. Oryginalna, limitowana seria Nalewek Babuni, to miniaturki tego szlachetnego trunku, dostępne w smakach: wiśniowym, miodowym i brzoskwiniowym..... (info)


Dżem Fruta STOVIT® Owocowe delicje... zebrane latem

Dżem Fruta STOVIT® Owocowe delicje... zebrane latem [02.10.2008] Nowość Firma STOVIT® wprowadziła do sprzedaży limitowaną serię dżemu truskawkowego FRUTA oraz dżemu wiśniowego FRUTA z tegorocznych zbiorów owoców... (info)

Will Poole obejmuje stanowisko wiceprezesa i członka zarządu NComputing [02.10.2008] Warszawa, 01/10/2008 – NComputing, światowy lider w dziedzinie wirtualizacji, poinformował o zmianach w składzie zarządu firmy. Wiceprezesem oraz nowym członkiem zarządu został Will Poole... (info)


Największe targi branży internetowej w Europie - OMD 2008 - zakończone!

Największe targi branży internetowej w Europie - OMD 2008 - zakończone! [02.10.2008] Ponad 20 tysięcy odwiedzających, 412 wystawców, ponad setka najbardziej wpływowych mediów relacjonujących wydarzenie to tylko kilka faktów i liczb ilustrujących skalę właśnie zakończonych, największych w Europie targów branży internetowej... (info)


Domowy sposób na raka

Domowy sposób na raka [02.10.2008] Rak… Większość z nas przestaje czytać po tym słowie. Tak bardzo boimy się tej choroby, że wolimy się nie badać. Tłumaczymy się brakiem czasu na chodzenie do lekarza i czekanie w długich kolejkach do specjalisty lub zwyczajnie brakiem pieniędzy... (info)


Geox - nie prześpij jesieni

Geox - nie prześpij jesieni [02.10.2008] Koniec lata, to nie koniec świata! Jesień może być równie inspirująca, a nawet romantyczna. Trzeba tylko puścić wodze fantazji i po prostu wyjść z domu. Geox – marka obuwia z oddychającą podeszwą – proponuje uwolnić stopy i zapowiada aktywną złotą polską jesień... (info)


Najpopularniejsze szkodliwe programy września 2008 wg Kaspersky Lab

Najpopularniejsze szkodliwe programy września 2008 wg Kaspersky Lab [02.10.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, prezentuje listę szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników we wrześniu 2008 r... (info)

Nowy artykuł Kaspersky Lab: "Pokaż swoje konto, a powiem Ci kim jesteś..." [02.10.2008] Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował nowy artykuł "Pokaż swoje konto, a powiem Ci kim jesteś..." autorstwa niezależnego analityka Macieja Ziarka... (info)

Frost & Sullivan: Rozwój technologii wspiera rynek telemedycyny w Europie [02.10.2008] Podczas gdy w Polsce telemedycyna dopiero raczkuje, w Europe staje się coraz bardziej powszechna. Jakość oraz korzyści oferowane przez dostępne obecnie technologie RPM sprawiają, że ich atrakcyjność wzrasta... (info)

Raport On Board PR i PBS DGA: Milion Polaków zmieni operatora GSM [02.10.2008] Wyniki badań PBS DGA (www.pbsdga.pl) przedstawione w raporcie „Marka MVNO” firmy doradczej On Board PR (www.onboard.pl) jednoznacznie wskazują, że większość Polaków nadal nie wie o istnieniu wirtualnych operatorów telefonii komórkowej (MVNO)... (info)

„KhanWars” tylko w Wirtualnej Polsce [02.10.2008] Każdego dnia ponad 80 tysięcy osób toczy zacięte pojedynki w Strefie Gier MMO Wirtualnej Polski. Do Strefy włączono właśnie kolejną pozycję – „KhanWars”... (info)


Monitoring megapikselowy w praktyce

Monitoring megapikselowy w praktyce [02.10.2008] Monitoring IP ma tylu zwolenników co przeciwników. Wynika to z wielu powodów. Należą do nich: cena, wymagania co do medium transmisyjnego, jakość obrazu, mobilność, możliwość budowania systemów rozproszonych, stabilność działania itd... (info)

Komentarz Expandera: Kupuj plotki, sprzedawaj fakty - Part II (02.10.2008) [02.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Kolejny dzień nadzieja na uchwalenie planu ratunkowego dla sektora finansowego w USA ścierała się ze słabymi danymi makroekonomicznymi... (info)


Dziewczyny lubią brąz! - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

Dziewczyny lubią brąz! - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [02.10.2008] Marchewka, marchewka i jeszcze raz marchewka! Najlepsza jesienna rada dla wszystkich kobiet dbających o letnią opaleniznę. Zapomnij o solarium (niebezpieczne dla skóry!), suplementach (groźne dla żołądka!) i samoopalaczach (drogie!),..... (info)

Problemy deweloperów - kto przetrwa? [02.10.2008] Deweloperzy przecierają oczy ze zdziwienia... gdzie się podziała siła nabywcza? Na nowych klientów czekają tysiące lokali mieszkaniowych, a zainteresowanie niewielkie. Pełne obaw firmy budowlane wstrzymują planowane inwestycje.. (info)


Małopolska pod szyldem RuckZuck

Małopolska pod szyldem RuckZuck [02.10.2008] Województwo małopolskie to jeden z tych obszarów kraju, w których sieć RuckZuck rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Obecnie na jego obszarze działa już siedem salonów, oferujących bogatą ofertę paneli laminowanych, podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych... (info)

Firma SKK partnerem Wyższej Szkoły Logistyki [02.10.2008] Zastosowanie technologii RFID, sieci radiowych i wizyjnej kontroli jakości, funkcjonowanie systemów głosowych oraz sposoby zarządzania sklepem i obsługi procesów magazynowych..... (info)


Z Nice na Ekspedycję Sahara

Z Nice na Ekspedycję Sahara [02.10.2008] Nice Polska – lider w automatyce dla domu – po ogromnych sukcesach poprzednio wdrożonych programów lojalnościowych, wychodzi z nową propozycją do sieci partnerów handlowych... (info)


BRAUN Satin Hair Colour– do stylizacji włosów farbowanych.

BRAUN Satin Hair Colour– do stylizacji włosów farbowanych. [02.10.2008] Satin Hair Colour to linia przełomowych urządzeń, które zapobiegają blaknięciu koloru. Prostownica, suszarka i lokówka zostały wyposażone w technologię ochrony koloru, opracowaną przez naukowców marki BRAUN... (info)


Komfort w parze z ekologią

Komfort w parze z ekologią [02.10.2008] Zgodnie ze światowymi trendami w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii dla zasilania różnych urządzeń, Nice wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pro-ekologiczne produkty, wykorzystujące energię słoneczną... (info)

Inwestować bezpieczniej (1) [02.10.2008] Rodząca się nowa rzeczywistość na rynkach finansowych wymaga przebudowy naszego podejścia do sprawy inwestowania, a zatem zmiany sposobu tworzenia portfela inwestycyjnego. Oprócz instrumentów ryzykownych winien on zawierać..... (info)


Lipton Ice Tea Red – kiedy chcesz mieć dużo energii

Lipton Ice Tea Red – kiedy chcesz mieć dużo energii [02.10.2008] Pasja to niezbędny element życia. Jednak pozostaje coś jeszcze – energia! Siła, która jest motorem wszelkich działań. Dla tych, którzy na co dzień podejmują rozmaite, ciekawe wyzwania i potrzebują energii do intensywnych działań, powstała Lipton Ice Tea Red... (info)


Lipton Ice Tea Green – kiedy chcesz żyć zdrowo

Lipton Ice Tea Green – kiedy chcesz żyć zdrowo [02.10.2008] Zieleń to piękno, spokój i harmonia - idealne współgranie duszy i ciała. Warto zadbać o dobrą formę i właściwą oczyszczającą dietę, której znakomitym uzupełnieniem jest mrożona herbata Lipton Ice Tea Green... (info)


Lipton Ice Tea Peach – kiedy chcesz być pełen życia

Lipton Ice Tea Peach – kiedy chcesz być pełen życia [02.10.2008] Każdy doskonale zna świeży, słodki smak aksamitnych brzoskwiń zrywanych prosto z drzewa. Dla wszystkich, którzy pragną go odnaleźć powstała mrożona herbata Lipton Ice Tea Peach... (info)


Lipton Ice Tea Lemon – nowa formuła, bardziej intensywny smak świeżych cytryn

Lipton Ice Tea Lemon – nowa formuła, bardziej intensywny smak świeżych cytryn [02.10.2008] Lipton Ice Tea Lemon to orzeźwiająca, mrożona herbata pełna cytrynowej magii. Jej wyjątkowy, zawarty w nowej formule intensywny smak, w jednej chwili pozwala przenieść się nawet do najbardziej odległych, ciepłych krain... (info)


Prototypy od Galpostera dla Suzuki

Prototypy od Galpostera dla Suzuki [02.10.2008] Galposter Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji pierwszego etapu projektu zakładającego produkcję nośników reklamowych nowego typu (Totemy Dojazdowe Suzuki) dla dealerów Suzuki... (info)

Sklep NEO24.PL otwiera czwarty NEOPunkt w Szczecinie [02.10.2008] Z początkiem października sklep internetowy NEO24.PL zaprasza internautów do nowo otwartego Punktu Wydań Osobistych w Szczecinie przy ul. Lednickiej 6c. Jest to już czwarty po Warszawie, Wrocławiu i Krakowie NEOPunkt zlokalizowany w Polsce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...