informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Panele podłogowe Dąb Mocca – dąb z aromatem egzotycznej mokki

Panele podłogowe Dąb Mocca – dąb z aromatem egzotycznej mokki [02.10.2007] Nowe panele podłogowe Dąb Mocca firmy Classen to podłoga, w której uroda tradycyjnego dębu została wzbogacona ciepłym kolorem mokki. Połączenie drewna z kawą oraz siły z subtelnością zmienią każde mieszkanie w przytulną przestrzeń, pełną spokoju i energii... (info)


Wyprawa na Pico Orizaba

Wyprawa na Pico Orizaba [02.10.2007] 16 września 2007 roku na szczycie wulkanu Pico Orizaba (5660m n.p.m) w Meksyku stanęła dwójka Polaków - Magdalena Derezińska (BERGSON Team) i Jakub Osiecki... (info)


Wybory w Wirtualnej Polsce

Wybory w Wirtualnej Polsce [02.10.2007] Telewizyjne Studio Wyborcze WP, komentarze ekspertów, pojedynki wyborcze, aktualne sondaże, bieżące wiadomości oraz blogi polityków – ruszył serwis wybory.wp.pl... (info)


Jeszcze większa Appetyczna moc warzyw

Jeszcze większa Appetyczna moc warzyw [02.10.2007] Przyprawa Appetyczna, nowość w portfolio Appetity i ulepszona następczyni Warzywnej, zyskała nowe 500–gramowe opakowanie. Jeszcze większa Appetyczna jest odpowiedzią na zapotrzebowania konsumentów, którzy chcą przyprawiać więcej i zarazem ekonomiczniej... (info)

GonnaBe realizuje kampanię dla marki Braun [02.10.2007] 1 października rozpoczęła się kampania nowej golarki Pulsonic marki Braun (Procter&Gamble), której hasłem przewodnim jest „Najdokładniejsze golenie Braun”... (info)


Prawdziwe kino i salon gier w Twoim domu

Prawdziwe kino i salon gier w Twoim domu [02.10.2007] Panasonic prezentuje nowy projektor LCD kina domowego – model PT-AX200. Urządzenie to oferuje najwyższą w swojej klasie jasność 2000 ANSI lumenów oraz nową technologię Light Harmonizer 2 która sprawia, że wyświetlany obraz jest doskonale widoczny... (info)


Nowa kolekcja bielizny ekskluzywnej marki Wonderbra.

Nowa kolekcja bielizny ekskluzywnej marki Wonderbra. [02.10.2007] Jesień już zagościła u nas na dobre. Możemy się o tym przekonać nie tylko przez niższą temperaturę, czy wielobarwne liście na drzewach, ale także przez nowości w trendach mody..... (info)


ABIZOL – nowa generacja – już jest!

ABIZOL – nowa generacja – już jest! [02.10.2007] ABIZOL produkt od kilkudziesięciu lat utożsamiany z masami asfaltowymi do wykonywania hydroizolacji jest już ponownie dostępny na rynku. Niekwestionowany ekspert w izolacjach bitumicznych – ABIZOL powrócił..... (info)


Doradca Finansowy – zawód dla wybranych

Doradca Finansowy – zawód dla wybranych [02.10.2007] Dzisiejsza rzeczywistość to ciągłe zmiany, rozwój we wszystkich dziedzinach naszego życia. Zaawansowane technologie i komputeryzacja sprawiają, że część zawodów odchodzi powoli w zapomnienie... (info)


Alfa Romeo żegluje

Alfa Romeo żegluje [02.10.2007] Marka Alfa Romeo rozpoczęła współpracę z MT Partners, inicjatorem i organizatorem żeglarskich regat Polish Match Tour. W ramach współpracy Alfa Romeo objęła patronatem 2 teamy regatowe w składzie:.. (info)


Sierra Ivory Cup 2007

Sierra Ivory Cup 2007 [02.10.2007] W niedzielę 23 września br. w Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa odbył się niezwykły jubileusz – obchody V-lecia powstania pola golfowego. W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Klubu z całej Polski i ze świata, oraz zaproszeni goście... (info)

Większy zasięg WiFi w Vigorach [02.10.2007] Producent sprzętu sieciowego DrayTek wprowadza od października do oferty nowe dookólne anteny ANT-1107, znacznie zwiększające zasięg WiFi w routerach Vigor... (info)


Checkpoint zabezpiecza Makro

Checkpoint zabezpiecza Makro [02.10.2007] 25 samoobsługowych hurtowni Makro Cash & Carry, należących do METRO Group zostało wyposażonych w systemy ochrony towarów przed kradzieżą firmy Checkpoint Systems. Trafiają do nich produkty już zabezpieczone przez producentów podczas wytwarzania lub pakowania... (info)

Kawowe przysmaki [02.10.2007] Długie wieczory sprzyjają spotkaniom towarzyskim i nawiązywaniu bliższych kontaktów. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na zacieśnianie przyjaźni są chwile spędzone na długich rozmowach przy filiżance aromatycznej kawy i pysznym cieście... (info)


Praktycznie i panoramicznie z nowym MAGiem

Praktycznie i panoramicznie z nowym MAGiem [02.10.2007] W ofercie Veracomp dostępny jest już najnowszy monitor LCD marki MAG - model LB 2006W. Utrzymany w klasycznej stylistyce monitor dostarcza panoramiczny obraz w formacie 16:10 i wysokim kontraście 1000:1, a wszystko to za mniej niż 900 zł brutto... (info)


Podłogi do każdego wnętrza

Podłogi do każdego wnętrza [02.10.2007] Zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych podłogi PLATINIUM stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju. Każde pomieszczenie ma swój indywidualny styl i charakter, a szeroka oferta firmy Kronopol powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie... (info)


Płyty izolacyjne do samodzielnego montażu

Płyty izolacyjne do samodzielnego montażu [02.10.2007] Dużymi krokami zbliża się zima, dlatego jest to ostatni moment, aby ocieplić swój dom. Dzięki zastosowaniu oferowanej przez firmę Kronopol wełny drzewnej Kronotherm FG każdy z nas doskonale poradzi sobie z ociepleniem budynku... (info)


Postaw na Progress

Postaw na Progress [02.10.2007] W nowocześnie urządzonych mieszkaniach podstawą wystroju są przedmioty, które cechuje prostota i elegancja. Kolekcja podłóg laminowanych Kronopol Progress doskonale sprawdza się w takich warunkach... (info)


Przechytrzyć złodzieja - część II

Przechytrzyć złodzieja - część II [02.10.2007] Wyjazdy służbowe, urlop oraz wizyty u znajomych powodują, że nasz dom pozostaje bez właściwej opieki. Tradycyjne zostawianie kluczy sąsiadom warto zastąpić inwestycją w nową technologię, która zapewni nam odpowiednią ochronę przed nieproszonymi gośćmi... (info)


Przechytrzyć złodzieja - część I

Przechytrzyć złodzieja - część I [02.10.2007] Wyjazdy służbowe, urlop oraz wizyty u znajomych powodują, że nasz dom pozostaje bez właściwej opieki. Tradycyjne zostawianie kluczy sąsiadom warto zastąpić inwestycją w nową technologię, która zapewni nam odpowiednią ochronę przed nieproszonymi gośćmi... (info)


Tracer Rayon – zestaw z myślą o Tobie!!!

Tracer Rayon – zestaw z myślą o Tobie!!! [02.10.2007] Tego jeszcze nie było… Przedstawiamy hit nowego sezonu. Wraz z jesienią nadszedł czas na zmiany. Poczuj się bardziej kolorowo i wprowadź zmiany do swojego miejsca pracy... (info)


Oknoplast-Kraków rośnie w siłę

Oknoplast-Kraków rośnie w siłę [02.10.2007] W oddanej do użytku nowej hali o powierzchni 5 tys. m² uruchomione zostały cztery linie produkcyjne. Dzięki temu firma rocznie zwiększy udział w rynku o ok. 150 tys. najwyższej jakości okien... (info)

Communication Unlimited poszukuje Kobiety RoC [02.10.2007] Marka RoC® we wrześniu rozpoczęła ogólnopolską akcję, której celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie – jak wygląda współczesna kobieta.Pierwszym etapem akcji są sesje fotograficzne kobiet z Krakowa, Warszawy, Trójmiasta, Poznania i Wrocławia... (info)


Dwie drogi Audio w nowych kamerach IP marki TRENDnet

Dwie drogi Audio w nowych kamerach IP marki TRENDnet [02.10.2007] Boisz się zostawiać dom bez nadzoru, twoje dzieci wymagają ciągłej opieki, chcesz wiedzieć jak pracują twoi pracownicy? Teraz możesz trzymać rękę na pulsie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...