informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Paweł Szkopek nie wystartuje w jedenastej rundzie World Supersport [02.10.2005] Jedyny polski reprezentant w motocyklowych mistrzostwach świata klas produkcyjnych - Paweł Szkopek, nie weźmie udziału w zawodach rozgrywanych na włoskim torze Imola, w ramach jedenastej rundy World Supersport... (info)

Stabilizacja cen - Raport z rynku komercyjnego [02.10.2005] Miesiące letnie bieżącego roku nie przyniosły spektakularnych zmian na rynku nieruchomości komercyjnych. Podobnie jak w analogicznym okresie w roku poprzednim widocznie wzrosło zainteresowanie wynajmem lokali użytkowych, zarówno tych wykorzystywanych na cele biurowe jak i tych mających walory lokali handlowych... (info)

Kostka z najwyższej półki [02.10.2005] Oferta kostek brukowych Libet S.A. powiększyła się o rodzinę szlachetnych kostek betonowych o wdzięcznej nazwie Elegante... (info)

MATRIX.PL podwójnie nagrodzony [02.10.2005] Matrix.pl, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji z sektora korporacyjnego, otrzymał kolejne dwie nagrody od polskiego przedstawicielstwa firmy Avnet Partner Solutions, oddziału największego światowego dystrybutora rozwiązań firmy IBM... (info)

CIA po polsku [02.10.2005] 16 listopada po raz pierwszy będzie można zdawać po polsku drugą część egzaminu CIA, warunkującego zdobycie międzynarodowych kwalifikacji w zakresie audytu wewnętrznego. Dotychczas, w Polsce, tę część egzaminu można było zdawać wyłącznie w języku angielskim... (info)

Crowley buduje system monitorowania [02.10.2005] Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta Radomia na opracowanie i wdrożenie systemu monitorowania wizyjnego starówki... (info)

Zdążyć przed grypą [02.10.2005] W Centrum Medycznym ENEL-MED trwa akcja szczepień przeciwko grypie. Grypa jest niebezpieczną chorobą zakaźną i może powodować groźne powikłania... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...