informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28

Gwarancje w sieci [02.07.2008] Zakup sprzętu AGD i RTV za pośrednictwem internetu cieszy się coraz większą popularnością. O ile przy kupnie urządzeń domowych w tradycyjnym sklepie, konsumenci sprawdzają kartę gwarancyjną, o tyle przy transakcjach internetowych rzadko o nią pytają... (info)

E-faktury w AGDMedia.pl [02.07.2008] Sklep internetowy AGDMedia Sp. z o.o. (www.agdmedia.pl), oferujący duży i drobny sprzęt gospodarstwa domowego, jako pierwszy w swojej branży wdrożył elektroniczne faktury podpisywane certyfikowanym kluczem cyfrowym... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 02.07.2008 [02.07.2008] Nieśmiałe próby odbicia na GPW. Środa na warszawskim parkiecie zaczęła się od niewielkiego odreagowania wcześniejszych spadków. Indeks WIG20 rozpoczął sesję blisko wczorajszego zamknięcia i przez większość dnia utrzymywał się na niewielkim plusie... (info)

Nowa linia lodówek Amica [02.07.2008] Firma Amica wprowadza na rynek nową linię lodówek Elegance, która dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznymi oraz eleganckiemu wzornictwu, wyznacza niepowtarzalny styl w polskiej kuchni. Lodówki z linii “Elegance” dostępne są np. w sklepie AGDMedia.pl... (info)


Styl i piękno ukryte w naturze

Styl i piękno ukryte w naturze [02.07.2008] Projektując naszą łazienkę mamy do wyboru różne modele i kształty umywalek, ale najczęściej jeden kolor - biały. Zazwyczaj są też wykonane z jednego materiału, a mianowicie z ceramiki... (info)


Nice i Krispol ponownie na Siatkarskiej Lidze Światowej!

Nice i Krispol ponownie na Siatkarskiej Lidze Światowej! [02.07.2008] Krispol – wiodący producent bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych; oraz Nice - lider na rynku automatyki dla domu, niejednokrotnie już udowodniły, że sport to ich prawdziwa pasja... (info)


Magiczny świat Carmen Oliwa Carmen Intenso

Magiczny świat Carmen Oliwa Carmen Intenso [02.07.2008] Któż zna się lepiej na sztuce uwodzenia niż Hiszpanie? W gorącym słońcu, pięknym krajobrazie i śródziemnomorskim klimacie budzą się uczucia za jakimi tęsknimy….. (info)


Koncentraty kolorowe Kwazar/EnerPlastics - Kolor, który trwa!

Koncentraty kolorowe Kwazar/EnerPlastics - Kolor, który trwa! [02.07.2008] Kwazar Corporation, firma należąca do światowej czołówki producentów opryskiwaczy ogrodowych i specjalistycznych, już od ponad dwudziestu lat współpracuje z producentami koncentratów barwiących tworzywa sztuczne... (info)


Kolejna wielka podróż z Wirtualną Polską rozpoczęta!

Kolejna wielka podróż z Wirtualną Polską rozpoczęta! [02.07.2008] Rok temu specjalni wysłannicy Wirtualnej Polski wyruszyli w Polskę, by udowodnić użytkownikom Sieci, że „ Polska jest fajna”. W tym roku globtroterzy WP postarają się odkryć polskie „naj”... (info)


Spotkanie sztuki ze sztuką

Spotkanie sztuki ze sztuką [02.07.2008] illy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek kawy. Często pojawia się tam, gdzie mowa o sztuce, współczesnym designie i architekturze. Nowa limitowana puszka illy ze zdjęciami Sebastiao Salgado udowadnia nam jak niedaleko pada ziarno od sztuki... (info)


Modna lekkość w sypialni

Modna lekkość w sypialni [02.07.2008] Czasy ciężkich, masywnych mebli, kojarzących się z przerośniętymi bibelotami, które dzień w dzień obrastały warstwą kurzu, na szczęście już dawno za nami. Firma INTERMEBLE doskonale wie jak idealnie wypełnić wnętrze sypialni, by stało się oazą wypoczynku... (info)


Seminarium Dzień z technologią i rozwiązaniami firmy IBM w BCC

Seminarium Dzień z technologią i rozwiązaniami firmy IBM w BCC [02.07.2008] 25 czerwca 2008r. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Komisję BCC ds. Informatyki i Telekomunikacji przy współpracy z firmą IBM, pod tytułem: "Dzień z technologią i rozwiązaniami firmy IBM w BCC"... (info)

Kolporter Expo kontra Polska Izba Przemysłu Targowego [02.07.2008] Zmowę ograniczającą konkurencję zarzuca Polskiej Izbie Przemysłu Targowego spółka targowa Kolporter Expo, operator centrum targowo-wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu... (info)

Kolejne obniżki cen połączeń we FreecoNet [02.07.2008] Od początku lipca br. użytkownicy FreecoNet dzwonią taniej na telefony komórkowe oraz numery stacjonarne abonentów TP SA. Niższe stawki połączeń wprowadził Crowley, który jest jednym z operatorów TelAreny - usługi w ramach FreecoNet... (info)

M. Szulikowski i Partnerzy Kancelaria Prawna prezentuje zmiany w polskim prawie [02.07.2008] M. Szulikowski i Partnerzy Kancelaria Prawna opracowała Biuletyn Prawny, który sygnalizuje wybrane zmiany w polskich przepisach prawnych, które weszły w życie w czerwcu 2008 r... (info)


Spotkania branżowe z firmą De Dietrich

Spotkania branżowe z firmą De Dietrich [02.07.2008] Firma De Dietrich Technika Grzewcza każdego roku organizuje spotkania z najważniejszymi grupami branżowymi, współpracującymi z firmą w zakresie projektowania, sprzedaży, instalacji i serwisu urządzeń grzewczych marki De Dietrich... (info)

Polman podpisał kontrakt z Kongsberg Automotive [02.07.2008] Polman S.A., podpisał umowę na świadczenie usług porządkowo-czystościowych z firmą Kongsberg Automotive. Kwota kontraktu wynosi 250 000 zł rocznie. Umowa została podpisana na czas nieograniczony i zakłada trzymiesięczny okres wypowiedzenia... (info)


Zabłocka Solanka Siła Serca na EXPO 2008 w Saragossie

Zabłocka Solanka Siła Serca na EXPO 2008 w Saragossie [02.07.2008] Czy polska solanka podbije świat? Tego nie wie nikt. Natomiast faktem jest, że za sprawą EXPO 2008 o leczniczych właściwościach Zabłockiej wody solankowej może się teraz przekonać cała Europa... (info)

Zyski a Społeczna Odpowiedzielność Biznesu [02.07.2008] Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to już nie tylko moda, ale też czynnik wpływający na zwiększenie sprzedaży, lojalności klientów oraz uzyskanie dostępu do nowych kanałów sprzedaży... (info)

Komentarz Expandera: Utrzymują się złe nastroje (02.07.2008) [02.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Zakończenie wtorkowej sesji w Ameryce daje nadzieję na odbicie po serii spadkowych sesji na naszym rynku. Choć nie ma co ukrywać, że podstawy do odbicia w USA były wątłe... (info)

Niepowtarzalne ozdoby do uszu w sklepie internetowym Arif.pl [02.07.2008] W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie niepowtarzalnymi ozdobami i biżuterią powstał sklep internetowy oferujący produktu ręcznie wykonane z bawolego rogu... (info)


Fach w rękach– Akademia Technik Malarskich poleca profesjonalne farby

Fach w rękach– Akademia Technik Malarskich poleca profesjonalne farby [02.07.2008] Wyroby przeznaczone dla profesjonalistów pozwalają fachowym wykonawcom w pełni zaprezentować kunszt, technikę i umiejętności zdobywane przez lata zawodowej praktyki... (info)

Najpopularniejsze wirusy czerwca 2008 według Kaspersky Lab [02.07.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w czerwcu 2008 r... (info)

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 czerwiec 2008 [02.07.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w czerwcu 2008 roku... (info)


Modna klamka

Modna klamka [02.07.2008] W domu znajdziemy wiele drobnych elementów, które mają znaczący wpływ na jego funkcjonalność i charakter. Niezwykle ważne są klamki. To niedoceniane, a przecież niezbędne detale, które mogą pełnić w mieszkaniu rolę wyrafinowanej dekoracji... (info)


Trzecia generacja dysków WD RE3

Trzecia generacja dysków WD RE3 [02.07.2008] Trzecia generacja dysków WD o wysokiej pojemności oferuje nowe możliwości i nowe komponenty elektroniczne zapewniając niezawodność w wymagającym środowisku.. (info)


BAKISTA Salon żeglarski w Szczecinie

BAKISTA Salon żeglarski w Szczecinie [02.07.2008] Szeroki asortyment produktów pozwala szczecińskim żeglarzom na robienie kompleksowych zakupów. Natomiast logiczne podzielenie według działów w bezpłatnym katalogu Bakista umożliwia szybkie porównanie jakości i ceny eksponowanych produktów... (info)

Na Szlaku Zdrowia z Żywiec Zdrój [02.07.2008] Na etykietach półtoralitrowej wody źródlanej Żywiec Zdrój pojawił się w kwietniu napis „Siła z gór. 14 dni”. Koncepcja kreatywna nowej kampanii dla firmy Żywiec Zdrój S.A oraz kreacja BTL i związany z nią znak – to efekt pracy Agencji Reklamowej Banah Group... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...