informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Nocleg za jaja

Nocleg za jaja [02.07.2007] Śmiech recz wyuczona, matematyczna i lecznicza. Ale to nie wszystko... Od dzisiaj za śmiech można dostać darmową ofertę noclegową dzięki nowej promocji serwisu turystycznego Polskie Szlaki.pl.. (info)


Donaldsons Polska zajmie się komercjalizacją Galerii Ostrowiec

Donaldsons Polska zajmie się komercjalizacją Galerii Ostrowiec [02.07.2007] Donaldsons Polska, firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu, doradztwie i komercjalizacji, podpisała umowę na świadczenie usług doradztwa komercyjnego i wynajmu powierzchni handlowej w centrum Galeria Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim... (info)


Dom bezpieczny to dom zautomatyzowany

Dom bezpieczny to dom zautomatyzowany [02.07.2007] Miejsce, gdzie możemy się zrelaksować, odpocząć i oddzielić się od świata zewnętrznego, miejsce spotkań z przyjaciółmi i najpiękniejszych w życiu chwil – dom. Najważniejsze w życiu każdego człowieka miejsce powinno być dobrze zabezpieczone... (info)


Przepisowe i bezpieczne ogrodzenie na lata

Przepisowe i bezpieczne ogrodzenie na lata [02.07.2007] Funkcjonalne, estetyczne, ekologiczne a przede wszystkim bezpieczne dla domowników – wszystkie te cechy powinno spełniać dobre ogrodzenie. Warto przed wyborem metody grodzenia, poczytać przepisy i przemyśleć jakie ogrodzenie chcemy mieć na długie lata... (info)


231 m - Nowy rekord Polski w nurkowaniu Głębinowym

231 m - Nowy rekord Polski w nurkowaniu Głębinowym [02.07.2007] INFOVIDE-MATRIX DIVING EXPLORATION 2007 Poszerzamy granice Świata. Jurek Błaszczyk dotarł na głębokość 231 metrów i tym samym ustanowił nowy rekord Polski w nurkowaniu głebinowym.To granica, której nie pokonał dotąd żaden Polak... (info)


Kiedy brakuje sił

Kiedy brakuje sił [02.07.2007] Nowy produkt ISOSTAR ENERGY CONCENTRATE to natychmiastowy zastrzyk zdrowej energii. Porcja lekkostrawnego żelu szybko dostarczy energię przed i w trakcie nawet najbardziej wyczerpującego wysiłku... (info)

Nowy artykuł Kaspersky Lab [02.07.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, opublikował nowy raport analityczny dotyczący ewolucji technologii wykorzystywanych przez szkodliwe programy do ukrywania się i walki z oprogramowaniem antywirusowym... (info)

Carpetright otworzy swój salon w Galerii Gala [02.07.2007] Do otwarcia Lubelskiej Galeria Gala „Dom i Wnętrze” już tylko kilka tygodni. W ostatnich dniach firma Carpetright podpisała umowę najmu lokalu w centrum handlowym o charakterze dom i wnętrze... (info)


Wielka podróż po Polsce rozpoczęta

Wielka podróż po Polsce rozpoczęta [02.07.2007] Polska naprawdę jest fajna – ruszył serwis polska2007.wp.pl. Specjalni wysłannicy Wirtualnej Polski przez dwa miesiące odwiedzą ponad 30 miejscowości w ramach akcji WP „Polska jest fajna”... (info)

Dobrowolne Porozumienie na rzecz zbierania i recyklingu kartonów [02.07.2007] Dobrowolne Porozumienie na rzecz rozwoju systemu zbierania i recyklingu odpadów opakowaniowych po kartonach do płynnej żywności podpisane w Ministerstwie Środowiska.. (info)

Bluepaper – raport o linkach sponsorowanych [02.07.2007] Wg Gemiusa 82% użytkowników Internetu klika w płatne odnośniki. Linki są fajne, użyteczne, nieinwazyjne, skuteczne i tanie… więc na linki jest szał. Wartość europejskiego rynku SEM w 2006 r. to - wedle danych DoubleClick - 2,16 mld euro... (info)

Aladdin walczy z piractwem komputerowym: HASP SRM [02.07.2007] Izraelska firma informatyczna Aladdin wprowadza na polski rynek HASP SRM (Software Rights Management), nową koncepcję rozwiązań wspomagających zarządzanie dostępem do oprogramowania oraz zabezpieczania go przed piractwem i niekontrolowanym wykorzystywaniem... (info)

TemplateEditor, produkt PYTON Management, uzyskał certyfikat Visty [02.07.2007] TemplateEditor, integralny moduł systemu PYTON Dynamic PDF, uzyskał certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Jest to pierwszy produkt PYTON Management z logo „Certified for Windows Vista”... (info)

Źródło radości Polaków [02.07.2007] Polacy są narodem radosnym, pieniądze nam szczęścia nie dają.Tych i innych informacji na temat radości życia Polaków dostarczają nam ogólnopolskie badania zrealizowanych w ramach programu: TOMA radość w sobie... (info)

Ona Toma uśmiech. Konkurs „Ona Toma” [02.07.2007] 15 maja ruszył ogólnopolski konkurs „Ona TOMA”, realizowany w ramach promocji soków i nektarów marki TOMA. Eksponowanie radości życia oraz wyróżnienie kobiet pełnych pozytywnych emocji to główne cele tej kampanii... (info)


Zapotrzebowanie na okna w obszarach aglomeracji miejskich - raport

Zapotrzebowanie na okna w obszarach aglomeracji miejskich - raport [02.07.2007] Oferta rynkowa okien jest bardzo szeroka, ale trudno znaleźć dostawcę w przypadku zamówienia okna o parametrach akustycznych określonych przez zamawiającego... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 czerwiec 2007

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 czerwiec 2007 [02.07.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych użyciu skanera on-line w czerwcu 2007 roku... (info)


Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS

Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS [02.07.2007] Firma Selena poszerza gamę produktów Tytan EOS, wprowadzając na rynek kolejną nowość - Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS. Do dyspozycji inwestora została oddana niespotykana dotąd gama barw – aż 72 oryginalne kolory... (info)


Gładki styl ogrzewania

Gładki styl ogrzewania [02.07.2007] Styl, smak i elegancja - taki efekt uzyskamy wybierając grzejnik z gładką płytą przednią. Jednak decyzję o montażu grzejników płytowych musimy podjąć już na etapie projektowania instalacji centralnego ogrzewania, by uniknąć problemu z ich podłączeniem... (info)


Najpopularniejsze wirusy czerwca 2007 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy czerwca 2007 według Kaspersky Lab [02.07.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w czerwcu 2007 r... (info)


Bioptron w leczeniu stopy cukrzycowej.

Bioptron w leczeniu stopy cukrzycowej. [02.07.2007] Stopa cukrzycowa to bardzo poważne powikłanie cukrzycy, które w ponad 50% przypadków kończy się amputacją, skazując chorego na inwalidztwo.Jest to nie tylko tragedia osobista chorego ale również poważny problem społeczny... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...