informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 37


II runda Rotax Max Euro Challenge, Wackersdorf (Niemcy) – raport z zawodów

II runda Rotax Max Euro Challenge, Wackersdorf (Niemcy) – raport z zawodów [02.06.2008] W ubiegły weekend uczestników II rundy Rotax Max Euro Challenge gościł kartodrom w Wackersdorf. W zawodach wystartowało trzech zawodników polskiego zespołu Univerpal Racing... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 02.06.2008 [02.06.2008] GPW w dół. Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się spadkami, którym towarzyszył niewielki obrót. Słabość byków na warszawskim parkiecie zarysowała się już w poprzednim tygodniu, a poniedziałek potwierdził..... (info)


Poczuj się lekko z firmą ORAVA

Poczuj się lekko z firmą ORAVA [02.06.2008] Najlepszym lekarstwem dla ciała i ducha jest śmiech oraz dieta. Odżywianie ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki firmie ORAVA z łatwością przyrządzimy zdrowe i pożywne dania, po których poczujemy się pełni energii i chęci do życia... (info)


Nowy serwer plików w obudowie rack 1U, model Qnap TS-409U

Nowy serwer plików w obudowie rack 1U, model Qnap TS-409U [02.06.2008] W czerwcu 2008 roku firma QNAP z Tajwanu wprowadziła na rynek nowy model serwera plików TS-409U w obudowie serwerowej typu rack 1U, skierowany dla użytkowników biznesowych, o pojemności do 4TB z trybem RAID 0,1,5,6... (info)


Zestaw dwóch adapterów Powerline 85Mb/s w ofercie TRENDnet

Zestaw dwóch adapterów Powerline 85Mb/s w ofercie TRENDnet [02.06.2008] Zestaw Adapterów Fast Ethernet Powerline 85Mb/s (TPL-202E2K) zawiera dwa adaptery w jednym opakowaniu. Zestaw zapewnia podstawowe komponenty wymagane do stworzenia sieci o wysokiej wydajności... (info)

SPEED READER PL 2.0 – Szybkie czytanie metodą komputerowego kursu. [02.06.2008] Dzięki temu kursowi możemy dołączyć do grona osób, które już kilkukrotnie zwiększyły swoją prędkość czytania. Działa i szybko widać efekty! To, ile zajmie nam nauka szybkiego czytania jest sprawą indywidualną... (info)


Innowacyjne rozwiązania przydatne przy prezentacjach

Innowacyjne rozwiązania przydatne przy prezentacjach [02.06.2008] Aby uczestnicy prezentacji byli w stanie dłużej skupić uwagę na przekazywanych im treściach, prowadzący musi zadbać o przedstawienie ich w ciekawy i przystępny sposób. Trudno to osiągnąć przy użyciu zwykłego flip-chartu czy projektora... (info)


Rewolucja w lodówkach Indesit

Rewolucja w lodówkach Indesit [02.06.2008] Oferta marki Indesit wzbogacona została o nową gamę zaawansowanych, niezwykle funkcjonalnych lodówek. Linia Iridium to urządzenia, które będą nie tylko ozdobą Twojej kuchni, ale i pomocą przy codziennym przygotowywaniu posiłków... (info)


Budowa domu na kredyt

Budowa domu na kredyt [02.06.2008] Niewielu Polaków stać na budowę domu, bez zadłużania się w banku. Z roku na rok coraz więcej osób zaciąga wieloletnie zobowiązania finansowe. Zabezpieczeniem dla nich jest najczęściej hipoteka... (info)

Wolters Kluwer Polska: SAP CRM dla 200 000 klientów [02.06.2008] BCC realizuje wieloetapowe wdrożenie SAP CRM w Wolters Kluwer Polska, wiodącej firmie na polskim rynku informacji prawnej. Konsultanci BCC wdrażają rozwiązanie SAP CRM w wersji 5.0, które będzie wspomagać zarządzanie relacjami z ponad 200 000 klientów WKP... (info)

Zmiany na podium, opiniotwórcze stacje RTV [02.06.2008] W kwietniowym rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanym przez Instytut Monitorowania Mediów zwyciężył Dziennik. W rankingu silnie reprezentowane są tygodniki opinii oraz stacje radiowe i telewizyjne, natomiast zabrakło tabloidów... (info)


ParadiseLine – nowy podajnik ręcznka bawełnianego

ParadiseLine – nowy podajnik ręcznka bawełnianego [02.06.2008] Podajniki ręcznika bawełnianego, tak popularne na świecie, zdobywają coraz więcej zwolenników również w Polsce. Firma CWS-boco zaprezentowała właśnie nowa kolekcję tych urządzeń... (info)

Szwajcarski klient PR Solutions [02.06.2008] NNV AG – działająca w całej Europie, szwajcarska firma związana z branżą hostingową i marketingiem internetowym – została kolejnym klientem PR Solutions... (info)

Grupa Concordia z Polskim Związkiem Łowieckim [02.06.2008] Grupa Concordia obchodzi wraz z Polskim Związkiem Łowieckim 85-lecie jego istnienia. Ubezpieczyciel już od 10 lat angażuje się we współpracę z myśliwymi, oferując im specjalistyczne ubezpieczenia.. (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 maj 2008

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 maj 2008 [02.06.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w maju 2008 roku... (info)


Najpopularniejsze wirusy maja 2008 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy maja 2008 według Kaspersky Lab [02.06.2008] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w maju 2008 r... (info)


„Miejski minimalizm”- prostota i elegancja

„Miejski minimalizm”- prostota i elegancja [02.06.2008] „Miejski minimalizm” – nowy trend kolorystyczny producenta farb Dulux® jest propozycją dla osób preferujących modernistyczny wystrój wnętrz i nowoczesny design... (info)

Wola Info buduje grupę kapitałową [02.06.2008] Wola Info przejmie 100% udziałów w firmie Noblestar Polska. Tym samym warszawska spółka rozpoczęła zapowiadaną budowę grupy kapitałowej. Do końca bieżącego roku Wola Info zamierza zrealizować kolejne dwie akwizycje... (info)

Zmiany w Radiu Wrocław [02.06.2008] Radio Wrocław zmieniło główne sygnały oraz hasło przewodnie. Stacja zmieniła też logotyp oraz skróciła nazwę. Kampania promująca odświeżony format przebiega pod hasłem „Nowe brzmienie Radia Wrocław.”.. (info)


Promocja w Vobis

Promocja w Vobis [02.06.2008] Vobis SA, największa detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe, stworzyły wspólną ofertę mającą na celu obniżenie kosztów zakupów oprogramowań... (info)

Targi ANGA Cable - nowe trendy [02.06.2008] Tegoroczne targi ANGA Cable były bardzo udane: więcej wystawców oraz więcej odwiedzających, porządek i sprawna organizacja, ciekawe nowinki telekomunikacyjne... (info)

Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski [02.06.2008] Z dniem 1 czerwca br. Stanisław Ulicki objął stanowisko Dyrektora Programowego w Wirtualnej Polsce. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Programowego powołany został Marcin Chmielecki... (info)


Xolid - panele wejściowe inox

Xolid - panele wejściowe inox [02.06.2008] Nowa linia wandaloodpornych paneli wejściowych, wykonanych ze stali nierdzewnej szczotkowanej AISI 304, przeznaczonych do montażu zewnętrznego.Modułowa konstrukcja panelu zapewnia pełną elastyczność przy doborze liczby przycisków wywołania lokatorów... (info)


Manta Panoramic MM265 – szerokie horyzonty.

Manta Panoramic MM265 – szerokie horyzonty. [02.06.2008] Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zaprojektować urządzenie o delikatnym, estetycznym designie. Pomimo smukłości odtwarzacza, leży on poprawnie w dłoni co sprawia, że może być w pełni obsługiwany jedną ręką... (info)

Wakacje z językiem obcym [02.06.2008] Lato to zwykle czas odpoczynku, ale także dobry moment na naukę języków. Z roku na rok szkoły językowe coraz bardziej wzbogacają swoje oferty kursów wakacyjnych... (info)

Dzień Kultury Romańskiej [02.06.2008] W dniu 7 czerwca Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w swoim warszawskim oddziale przy ul. Śniadeckich organizuje piknik rodzinny z kulturą hiszpańską, francuską i włoską... (info)


WIELTON ma nowoczesną lakiernię

WIELTON ma nowoczesną lakiernię [02.06.2008] Wieluński producent naczep, przyczep i zabudów do samochodów ciężarowych powiększył swoją fabrykę o nową inwestycję. W nowowybudowanej hali mieści się w pełni zautomatyzowana lakiernia służąca obecnie do malowania ram naczep... (info)

Polman rozpoczyna współpracę z Tauber Promotion [02.06.2008] Polman S.A., firma notowana na NewConnect zajmująca się świadczeniem usług porządkowych i dystrybucją produktów czyszczących, wybrała Agencję Tauber Promotion do obsługi działań z zakresu Public Relations i Investor Relations... (info)

Expander: Skromna oferta produktów związanych z Euro 2008 [02.06.2008] Do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zostało już tylko pięć dni. Jednak oprócz "Lokaty Polska Mistrzem" Banku Pocztowego i kart MasterCard z logo mistrzostw nie pojawiły się produkty finansowe związane z tą imprezą... (info)

Komentarz Expandera: Rozstrzygnięcia zapadną już niedługo (02.06.2008) [02.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Ciągle nie mamy pewności w którą stronę podąży nasza giełda. Ostatni tydzień nie dał w tym względzie wielu podpowiedzi. Dał jednak nadzieję, że rozstrzygnięcia zapadną już niedługo... (info)


Straż Graniczna wyposażona w ścianę wizyjną od Computex Telecommunication

Straż Graniczna wyposażona w ścianę wizyjną od Computex Telecommunication [02.06.2008] Firma Computex Telecommunication zainstalowała w Centralnym Ośrodku Nadzoru Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ścianę wizyjną, która będzie wykorzystana do nadzoru i monitoringu elementów zautomatyzowanego systemu radarowego... (info)

Nowy klient agencji 4D Media Relations [02.06.2008] Krakowska agencja 4D Media Relations rozpoczyna pracę na rzecz firmy Computex Telecommunication Sp. z o.o. Do zadań agencji należeć będzie: obsługa w zakresie komunikacji medialnej, koordynacja działań public relations oraz dbanie o wizerunek nowego klienta... (info)


Druga odsłona najmniejszego ARISTO

Druga odsłona najmniejszego ARISTO [02.06.2008] COMES S.A. największy producent notebooków w Europie Środkowej i Wschodniej, poszerza swoje portfolio urządzeń mobilnych o kolejny model Ultra Mobile PC... (info)

ITL Polska od 5 lat na polskim rynku [02.06.2008] ITL Polska, firma specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu IT, obchodzi w tym roku jubileusz 5 lat działalności. Do swoich największych sukcesów zalicza wprowadzenie na polski rynek nowej usługi, jaką jest wypożyczanie serwerów i macierzy... (info)


FARGUM raz jeszcze, nie tylko na dach

FARGUM raz jeszcze, nie tylko na dach [02.06.2008] Właściciel domu, garażu, altany czy szopy krytej papą zdaje sobie sprawę, że wymaga ona konserwacji. Zaniechanie jej kończy się z reguły stopniową utratą przez papę właściwości izolacyjnych, pękaniem , a w konsekwencji uciążliwymi przeciekami... (info)

Mistrzowski komputer w Vobis [02.06.2008] Z myślą o prawdziwych kibicach Vobis przygotował futbolowy rarytas – gwarantujący wysoką wydajność komputer, dzięki któremu można będzie również oglądać i nagrywać mecze piłkarskie... (info)

Wyjątkowy telefon Nokia N81 Football Edition dla kibiców [02.06.2008] Nokia N81 Football Edition to telefon, który każdy miłośnik futbolu powinien nosić w kieszeni. Aparat ten przygotowano specjalnie z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...