informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Dzień Dziecka w Altusie [02.06.2006] 4 czerwca br. w godz. 12:00-19:00 katowicki Altus zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Dziecka... (info)

HEYAH LOGITECH CYBERSPORT [02.06.2006] Logitech drugim sponsorem tytularnym największej Ligii Gier Komputerowych w Polsce... (info)

Marketing idei [02.06.2006] Shrek pije mleko, Kammel przestrzega piratów drogowych, Pajacyk prosi o chleb. Reklama społeczna musi przykuwać uwagę, nieraz kosztem szoku, czy złych odczuć wywołanych w odbiorcy... (info)

Nowe oszustwa internetowe - pay per click [02.06.2006] Laboratorium Panda Software zdemaskowało oszustów wykorzystujących bota Clickbot.A do wyłudzania opłat za klikanie banerów reklamowych... (info)

Imago podsumowuje Krasnale [02.06.2006] Imago PR w ramach stałej współpracy z Fashion House Outlet Centre, zrealizowało kolejną edycję kampanii charytatywnej z udziałem Krasnali... (info)

Logo do remontu [02.06.2006] Portal eGospodarka.pl rozwija współpracę z autorską pracownią projektowania logo Andrzeja-Ludwika Włoszczyńskiego... (info)

Dni Dziecka w Blue City [02.06.2006] Zabawy, konkursy i wiele innych atrakcji czeka na małych gości odwiedzających centrum handlowo - rozrywkowe Blue City w dniach od 1 do 25 czerwca 2006r... (info)

Klimatyzatory do samolotów [02.06.2006] Samsung Electronics przystąpienił do projektu Airliner Cabin Environment Research (ACER), finansowanego przez rząd Stanów Zjednoczonych, z opracowaną przez siebie technologią Micro-Plasma Ion (MPI)... (info)

SANYO – oficjalny przedstawiciel w Polsce [02.06.2006] Firma SANYO zdecydowała się na bezpośrednią obecność na polskim rynku... (info)

Zafira OPC ustanawia rekord okrążenia na torze Nürburgring [02.06.2006] Obecnie Opel jest posiadaczem dwóch sportowych rekordów... (info)

Reader's Digest największym wydawnictwem w Polsce [02.06.2006] Wydawnictwo Reader´s Digest zdobyło pierwsze miejsce w najnowszym rankingu polskich wydawnictw, publikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”... (info)

iriver znowu krok do przodu [02.06.2006] Oficjalny dystrybutor odtwarzaczy iriver, firma MIP poinformowała o nowych możliwościach odtwarzaczy z serii U, T i N... (info)

Firma Honda przedstawia plany dotyczące nowych fabryk i ośrodka badawczo-rozwojowego [02.06.2006] W swojej przemowie Pan Takeo Fukui opisał plany budowy nowych fabryk samochodów w Japonii (Yorii, Saitama) i w USA, fabryki silników w Kanadzie i nowego ośrodka badawczo-rozwojowego w Sakura, Tochigi... (info)

Romantyczne nowości Villi Italii [02.06.2006] Ciepłe dni to wymarzony czas na przyjęcia w ogrodzie. Dla wielbicielek przyjacielskich spotkań na świeżym powietrzu i romantycznych wzorów Villa Italia przygotowała dwie nowe kolekcje porcelany – Violetta i Olivia... (info)

Z poradnika aranżacji wnętrz [02.06.2006] Wybór mebli, lamp i ozdób wnętrza raczej nie stanowi problemu dla jego gospodarza... (info)

Tańsze rozmowy telefoniczne dla podróżujących [02.06.2006] Osoby przebywające za granicą Polski mogą jeszcze taniej rozmawiać przez telefon. Na rynku pojawiła się nowa usługa - Telekarta VTrip.pl. Usługa dostępna jest w Internecie pod adresem telekarta.vtrip.pl... (info)

MrTed w Polsce [02.06.2006] Firma MrTed, dostawca aplikacji MrTedTalentLinkTM, wspierającej proces rekrutacji, uruchomiła lokalne strony internetowe w Polsce (www.mrted.pl), Francji i Chinach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...