informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 9


Otwarte drzwi logistyków

Otwarte drzwi logistyków [02.04.2007] Z początkiem kwietnia Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu rozpoczęła rekrutację na kolejny rok akademicki. W sobotnich Drzwiach Otwartych WSL uczestniczyło blisko 130 osób... (info)

Otwarcie oddziału Dipola we Wrocławiu. [02.04.2007] Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Dipol otworzyła 2 kwietnia 2007 roku oddział we Wrocławiu... (info)


MOTORICUS zaprasza na wyścigi

MOTORICUS zaprasza na wyścigi [02.04.2007] Firma Motoricus.com zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wyścigach samochodowych. Na stronie internetowej www.motoricus.pl od 23 marca 2007 r. można wziąć udział w grze on-line „Motoricus Rally Championship”... (info)

Comtica współpracuje z Optimum PR [02.04.2007] Comtica wspólnie z agencją Optimum PR zadba o popularyzację autorskich rozwiązań. Comtica należy do pionierów rynku, którzy zajmują się projektami integrującymi nowe media (Internet- mobie-TV) na użytek klientów biznesowych i masowego odbiorcy... (info)

Pentacomp wdraża elektronicznego SZOP-a w Banku BGŻ [02.04.2007] W marcu 2007 r. zakończono pierwszy etap prac dotyczących wykonania części informatycznej Systemu Zintegrowanych Ocen Pracowniczych (SZOP) w Banku BGŻ... (info)

Droższe chińskie produkty? [02.04.2007] Pod koniec tygodnia złoty umacniał się w stosunku do pozostałych walut, a w szczególności euro. Dobry nastrój inwestycyjny panował wokół wszystkich walut naszego regionu... (info)

Nowe twarze w Avayo [02.04.2007] Agencja reklamowa Avayo powiększyła w kwietniu swój zespół o nowych pracowników. Na stanowiskach Account Managerów pracują Małgorzata Cecherz i Katarzyna Furmankiewicz. Do działu graficznego dołączył Marcin Szczepański... (info)

Najlepsi programiści na Podlasiu [02.04.2007] W zakończonym niedawno VI Podlaskim Turnieju w Programowaniu Zespołowym - którego jednym ze sponsorów była spółka Fild.NET - zwyciężył zespół studentów Politechniki Poznańskiej, a w kategorii uczniowskiej licealiści z Białegostoku... (info)


„Molom wstęp wzbroniony”

„Molom wstęp wzbroniony” [02.04.2007] Co wiesz na temat moli spożywczych? A może masz je w swojej kuchni? Jeśli nie chcesz się dłużej dzielić swoim jedzeniem z tymi uciążliwymi insektami wypróbuj nowy, innowacyjny produkt firmy SC Johnson – Raid przeciw molom spożywczym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...