informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Drewno bez konkurencji

Drewno bez konkurencji [02.03.2007] Od niepamiętnych czasów otaczamy się przedmiotami z drewna. Pomimo postępu technologicznego i wykorzystywania innych materiałów nadal wyroby z tego naturalnego surowca są niezastąpione. Co sprawia, że wciąż jest doceniany i modny?.. (info)


Tynk dekoracyjny Tikkurila Optiva Formo – efekt murowany

Tynk dekoracyjny Tikkurila Optiva Formo – efekt murowany [02.03.2007] Dekoracyjne żłobienia i przetarcia na ścianach to hit ostatnich sezonów. Plastyczne powierzchnie ciekawie załamują światło i kolor oraz są w stanie zamaskować wszelkie niedoskonałości powierzchni. Duet specjalistycznych produktów marki TIKKURILA: tynku dekoracyjnego OPTIVA FORMO oraz bejcy FEELINGS EFFECT PAINT gwarantuje spektakularny efekt w każdym pomieszczeniu... (info)


FreecoNet nagradza za wiedzę o VoIP

FreecoNet nagradza za wiedzę o VoIP [02.03.2007] Dla najlepiej piszących o VoIP FreecoNet ufundował bramki VoIP "FreecoNet Ready". W ten sposób FreecoNet włączył się w konkurs zorganizowany przez wortal społecznościowy Voiper.pl. Nagrody dostaną ci, których prace na temat VoIP zostaną uznane za najlepsze... (info)

JCAuto z Novimedia CP [02.03.2007] JC Auto to nowy klient w portfolio Novimedia CP. Lider rozwiązań wydawniczych dla firm rozpoczął współpracę z JC Auto – spółką giełdową i potentatem na rynku części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych – od uruchomienia magazynu dla pracowników firmy i partnerów handlowych, jak również klientów – hurtowych oraz detalicznych... (info)

Technodat laureatem nagrody „Produkt Roku 2006“ przyznanej dla systemu emrm przez miesięcznik Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych. [02.03.2007] Firma Technodat została laureatem konkursu „Produkt Roku 2006“ miesięcznika Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych. 21 lutego 2007 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie nastąpiło oficjalne wręczenie nagród zwycięskim produktom... (info)


Prezentacja Lechii spełni marzenia dziewięciolatka z Gdańska

Prezentacja Lechii spełni marzenia dziewięciolatka z Gdańska [02.03.2007] W najbliższą środę, 7 marca, w centrum Fashion House Outlet Centre w Gdańsku, odbędzie się prezentacja składu drużyny Lechii Gdańsk na zbliżającą się wiosenną rundę rozgrywek... (info)

System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 wdrożony w oparciu o system emrm [02.03.2007] Firma Technodat w styczniu 2007 pomyślnie przeszła audit certyfikacyjny, potwierdzający zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001... (info)


TEQUILAPolska po raz siódmy agencją BTL roku

TEQUILAPolska po raz siódmy agencją BTL roku [02.03.2007] Agencja marketing services TEQUILAPolska została uznana agencją BTL roku w IX edycji konkursu Impactor. .. (info)


Strona i kampania dla marki Knorr od Artegence

Strona i kampania dla marki Knorr od Artegence [02.03.2007] Agencja Artegence przygotowała dla marki Knorr Gorący Kubek stronę www.tegomitrzeba.pl z grą w "Trzy kubki". Stronę uruchomioną pod koniec stycznia, w ciągu miesiąca odwiedziło ponad 1 110 000 użytkowników... (info)


HealthWay docenia doświadczenie

HealthWay docenia doświadczenie [02.03.2007] Katarzyna Kowalewska objęła stanowisko Senior Account Manager w agencji marketingu medycznego HealthWay Integrated Healthcare Communications. Do jej zadań należeć będzie koordynowanie prac jednego z zespołów Client Service agencji. „Stabilny rozwój agencji pozwolił na zmiany w strukturze firmy, których celem jest stały wzrost jakości prowadzonych projektów. Awans Kasi jest wynikiem zdobytego doświadczenia w pracy z klientami z branży farmaceutycznej, dużego zaangażowania w pracę, a także dobrego wyczucia rynku farmaceutycznego i medycznego.” – powiedział Mariusz Cierniak Prezes Zarządu agencji HealthWay... (info)

Skoda i Peppermint dla IV edycji „Szkoły Auto” [02.03.2007] Pod hasłem „Opanuj sztukę bezpiecznej jazdy” w piątek 23 lutego ruszyła IV edycja programu „Szkoła Auto” – Szkoła Bezpiecznej Jazdy, której twórcą i głównym sponsorem jest Skoda Auto Polska. Szkoła Auto to pierwsza profesjonalna szkoła doskonalenia jazdy w Polsce. Tegoroczna edycja projektu przyniosła wiele zmian m.in. strategii komunikacji programu, formuły programów telewizyjnych oraz charakteru strony internetowej. Za strategię komunikacji oraz obsługę programu „Szkoła Auto” w zakresie działań ATL oraz BTL, a także PR i eventów odpowiedzialna jest agencja marketing services Peppermint... (info)

Rekrutacja specjalistów w agencji SEM - Bluerank [02.03.2007] Bluerank zatrudni specjalistów ds. pozycjonowania stron WWW.. (info)


Kolejne strefy numeracyjne w IPFON

Kolejne strefy numeracyjne w IPFON [02.03.2007] Już od marca mieszkańcy dawnych województw - ciechanowskiego i suwalskiego (strefy numeracyjne: 0-23 i 0-87) - będą mogli skorzystać z usług operatora telefonii internetowej IPFON... (info)


II etap „Olimpiady Zdrowia”

II etap „Olimpiady Zdrowia” [02.03.2007] 28 lutego br. o godzinie 13.00 w dwudziestu ośmiu szkołach na terenie całej Polski odbył się II etap Olimpiady Zdrowia - konkursu sprawdzającego wiedzę młodzieży gimnazjalnej z zakresu zdrowego odżywiania... (info)


Kiełbasa Jałowcowa NOVE najlepsza do żurku wielkanocnego!

Kiełbasa Jałowcowa NOVE najlepsza do żurku wielkanocnego! [02.03.2007] Kiełbasa Jałowcowa NOVE z linii Exclusive o wyjątkowo delikatnym smaku i niepowtarzalnym aromacie jałowca to propozycja ZM NOVE na Wielkanoc, której nie może zabraknąć podczas świątecznego śniadania... (info)

Firma francuska poszukuje pracowników [02.03.2007] Francuska firma działająca na terenie całej Francji od 10 lat poszukuje pilnie siły roboczej w branży budowlanej.. (info)


Najlepszy w Polsce wynik w lutym (+6,11%) osiągnął notowany na GPW fundusz Investor FIZ zarobił (115% od początku)

Najlepszy w Polsce wynik w lutym (+6,11%) osiągnął notowany na GPW fundusz Investor FIZ zarobił (115% od początku) [02.03.2007] Warszawska giełda spadła w lutym bardzo mocno (Wig20 -6,9%, Wig -4,9%). Na tym tle lutowy wynik funduszu Investor FIZ (+6,11%) wygląda bardzo dobrze i pokazuje, że podczas spadków można również osiągać wysokie zyski z inwestycji... (info)


Surfland Systemy Komputerowe: Nowy Prezes z planami na debiut giełdowy

Surfland Systemy Komputerowe: Nowy Prezes z planami na debiut giełdowy [02.03.2007] Dariusz Kucharski został powołany przez Radę Nadzorczą do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu spółki Surfland Systemy Komputerowe SA, którą objął 1 marca br. Nominacja ta jest kolejnym krokiem spółki w przygotowaniach do debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...