informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 02.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 12


Największy wyjazd narciarsko-snowboardowy 2008

Największy wyjazd narciarsko-snowboardowy 2008 [02.01.2008] „Trzy Doliny” to jeden z największych na świecie, doskonale zagospodarowanych obszarów narciarskich. Rozciąga się on na obszarze 400 km2, obejmując doliny St. Bon, des Allues, Belleville... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 02.01.2008 [02.01.2008] Pierwsza sesja w Nowym Roku zakończyła się spadkiem głównych indeksów. Przebieg dzisiejszej sesji miał dwa oblicza. W ciągu dnia na giełdzie widoczne były wzrosty... (info)

Oświadczenie Xella Polska Sp. z o.o. w sprawie postępowania UOKiK [02.01.2008] W odpowiedzi na publikacje, które ukazały się w mediach informujemy, że Xella Polska Sp. z o.o. jest zaskoczona zaistniałą sytuacją, ponieważ zapis, do którego wniósł zastrzeżenia Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ma charakter antydumpingowy... (info)


Antyczna elegancja w jadalni – zestaw mebli SPARTAN firmy Gawin

Antyczna elegancja w jadalni – zestaw mebli SPARTAN firmy Gawin [02.01.2008] Ascetyzm formy, subtelność kształtów, kontrast brązu drewna i bieli tkanin – to meble SPARTAN firmy Gawin. Sprawią, że nasza jadalnia stanie się miejscem nie tylko funkcjonalnym, lecz także pełnym niespotykanej, wysublimowanej urody... (info)


Centrala wentylacyjna DAYTONA 250 – niezbędna jak powietrze

Centrala wentylacyjna DAYTONA 250 – niezbędna jak powietrze [02.01.2008] Planując budowę domu pragniemy, aby było to miejsce, gdzie będą panowały idealne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy dla wszystkich domowników. Niestety często nie zdajemy sobie sprawy jak duży wpływ na komfort życia ma skuteczna wentylacja... (info)


97% rozpoznawalności !

97% rozpoznawalności ! [02.01.2008] „Pij mleko! Będziesz wielki” to najbardziej znana, rozpoznawalna i najdłużej trwająca polska kampania społeczna – co potwierdzają badania przeprowadzone przez Instytut MillwardBrown SMG/KRC... (info)


Inwestycyjne szaleństwo

Inwestycyjne szaleństwo [02.01.2008] A miało być tak pięknie… imponujący wzrost gospodarczy, rosnące płace, tanie kredyty. Z takimi perspektywami wkraczaliśmy w rok 2007. I owszem zamierzone cele zostały osiągnięte... (info)

Mio Technology znowu w czołówce. [02.01.2008] Mio Technology nadal jest liderem wśród producentów PDA i PND z nawigacją na rynku Europy Środkowej i Wschodniej.Mio Technology rozwija i wprowadza produkty umożliwiające użytkownikom korzystanie z najnowszych osiągnięć w dziedzinie rozwiązań mobilnych... (info)

Gold Finance: Podsumowanie roku 2007 na GPW [02.01.2008] Początek 2007 roku upłynął pod znakiem kontynuacji trwającej już od pięciu lat hossy. Indeksy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od początku roku systematycznie rosły i ustanawiały nowe historyczne maksima... (info)


Drukarka HP laserjet M1522nf mfp

Drukarka HP laserjet M1522nf mfp [02.01.2008] Niezawodne, łatwe w obsłudze urządzenie z funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Obsługa USB 2.0 oraz szybkie, zaawansowane funkcje sieciowe pozwalają łatwo i bezpiecznie korzystać z urządzenia wielu użytkownikom... (info)

Odtwarzacz MP3 Mode Com Maxo - Nowość w Komputronik.pl [02.01.2008] Doskonały dźwięk i wysoka jakość obrazu plasują MAXO w czołówce odtwarzaczy mp3 tej klasy na rynku. Rewelacyjne parametry oraz duży, 2.4 wyświetlacz LCD sprawiają, że oglądnie zdjęć, plików video i korzystanie z menu jest niezwykle wygodne... (info)

Furious.pl - Podsumowanie roku 2007 [02.01.2008] Rok 2007 już za nami, więc należałoby podsumować jaki był on dla Furious.pl. Wystartowaliśmy w listopadzie 2006 roku, a więc ubiegły rok można nazwać naszym debiutanckim rokiem działalności na scenie internetowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...