informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Kosmetyczka w Portalu 4GIRLS już otwarta!

Kosmetyczka w Portalu 4GIRLS już otwarta! [01.12.2006] Kosmetyczka 4GIRLS to efekt współpracy z Perfumerią internetową Perfumeria.pl. Teraz użytkowniczki Portalu 4GIRLS mogą dokonywać zakupów w nowoczesnym i przyjaznym wizualnie sklepie internetowym... (info)

III Forum Oracle HR odbyło się w Warszawie [01.12.2006] Oracle Polska informuje, że w Warszawie odbyła się kolejna konferencja poświęcona omówieniu roli oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi w działalności firm i organizacji... (info)

Transakcje JARTOM w 2006 roku przekroczyły już 100 000 m2 sprzedanych i wynajętych magazynów [01.12.2006] Rekordowy rok 2006 dla Agencji Jartom. W tym roku, przy udziale Agencji Jartom sprzedane i wynajęte zostało już 100 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej... (info)

Z AutoMapą® zimą bezpieczniej [01.12.2006] Zima to trudny okres dla wszystkich kierowców. Śnieżyca, mgła, ciemność. Przez zmrożone okna samochodu niewiele widać. Śliskie drogi oraz zaśnieżone znaki drogowe to tylko niektóre z problemów, które lada dzień spotkają kierowców. Z AutoMapą pokonywanie dróg w trudnych warunkach jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. .. (info)

Trzy nowe produkty z segmentu LCV zwiększą dynamikę wzrostu [01.12.2006] Dział samochodów dostawczych Nissana zamierza przekroczyć założenia planu Value-Up na rok do przodu... (info)

Nissan Tiida zwycięża w kategorii "Amerykański Samochód Osobowy" w plebiscycie Car of Year 2007 [01.12.2006] Amerykańscy dziennikarze branży motoryzacyjnej ze Amerykańskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Motoryzacyjnych FIPA wybrali samochód osobowy i SUV roku... (info)

Nissan wprowadza program lojalnościowy obsługi posprzedażnej NISSAN Qx [01.12.2006] W celu zwiększenia zadowolenia klientów z obsługi posprzedażnej Nissan przygotował specjalny program, który pomoże im utrzymać samochód w idealnym stanie... (info)

Senior radzi [01.12.2006] Osoby dojrzałe, pomimo niewątpliwego własnego doświadczenia życiowego, stają czasami przez różnymi nowymi wyzwaniami, którego wymagają od nich pogłębiania wiedzy na różne tematy... (info)

Portal 4GIRLS patronem ośmiu filmów z siostrami Olsen [01.12.2006] Portal 4GIRLS po raz kolejny objął patronat medialny nad filmami wydanymi przez Warner Home Video. Tym razem jest to aż osiem filmów z Mary – Kate i Ashley Olsen... (info)

ICG laureatem programu „Inwestor w Kapitał Ludzki” [01.12.2006] ICON Consulting Group została laureatem V edycji Programu Certyfikującego INWESTOR w Kapitał Ludzki... (info)

Fleet & Business Day 2006 – biznesowo-motoryzacyjne wydarzenie roku organizowane przez miesięcznik FLOTA(IPM) [01.12.2006] Już po raz piąty odbędzie się Fleet & Business Day 2006. Jedna z największych w Polsce konferencji i targów biznesowo-motoryzacyjnych dedykowanych branży flotowej, pod hasłem „Koalicja na 5 lat – bezpieczeństwo, ekologia, globalizacja, outsourcing, redukcja kosztów” rozpocznie się we wtorek, 5 grudnia, w Hotelu Gromada w Warszawie... (info)


Jak celebrować kąpiel?

Jak celebrować kąpiel? [01.12.2006] Dobroczynne działanie kąpieli i ich pozytywny wpływ na organizm człowieka jest znany od wielu lat... (info)


Kartki pocztowe z wybranym przez Ciebie zdjęciem – nowe świąteczne pomysły.

Kartki pocztowe z wybranym przez Ciebie zdjęciem – nowe świąteczne pomysły. [01.12.2006] Kartki wysyłane każdego roku z okazji Świąt mogą przybierać różne formy. Na naszym rynku usług on-line pojawiła się nowa, warta uwagi oferta... (info)

TravelOne.pl wśród najlepszych agentów latem i zimą [01.12.2006] W zakończonym sezonie letnim 2006 Grupa Portali TravelOne.pl zdobyła kilka ważnych wyróżnień, wzmacniając swoją pozycję jednego z najlepszych agentów turystycznych w Polsce. Sezon zimowy także zapowiada się bardzo korzystnie dla firmy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...