informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Generacja dla każdego [01.12.2005] Portal społeczności internetowej Generacja Gadu-Gadu (http://generacja.gadu-gadu.pl) odwiedziło we wrześniu blisko 900 tysięcy użytkowników (tzw. real users; badanie Megapanel PBI/Gemius)... (info)

Kaspersky Lab chroni 64 bity [01.12.2005] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji programu Kaspersky Anti-Virus 5.0 for Windows File Servers (5.0.72) służącego do ochrony antywirusowej serwerów plików działających pod kontrolą systemów MS Windows... (info)

Samsung IT - podsumowanie 2005 i plany 2006 [01.12.2005] Samsung podsumował rok 2005 i przedstawił plany na 2006r. w branżach monitorów, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz dysków twardych i napędów optycznych... (info)

ASAP - Always Samsung, Always Partners [01.12.2005] W 2005 roku Samsung kontynuuje rozwój programu ASAP - "Always Samsung, Always Partners", który pozwala firmie na bardzo dobrą współpracę z dealerami... (info)

Jedyna w Polsce wystawa ABSOLUT MIASTA! [01.12.2005] Od 8 grudnia do końca tego roku w klubie 1955 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz pierwszy w Polsce będzie można obejrzeć wystawę kolekcji zdjęć ABSOLUT MIASTA... (info)

LOTOS - pewne inwestycje w olej napędowy [01.12.2005] Grupa LOTOS (GL) rozwija produkcję oleju napędowego w gdańskiej rafinerii wraz z rosnącym popytem na to paliwo zarówno w Polsce, jak i w Europie... (info)

Strażnik Systemu II ujawniony [01.12.2005] Zakończyła się druga edycja konkursu "Strażnik Systemu" - ogólnopolskiego internetowego testu wiedzy o bezpieczeństwie systemów komputerowych, organizowanego przez polski oddział Microsoft... (info)

Aloes - skarbnica życiodajnych substancji [01.12.2005] Aloes Live Laboratoriów Natury to nowa propozycja kompleksowych preparatów zawierających najwyższej jakości organiczny, certyfikowany sok z aloesu, zachowujący wszystkie aktywne składniki... (info)

Kaspersky Lab współpracuje z Copperfasten [01.12.2005] Copperfasten, producent rozwiązań służących do ochrony aplikacji, nawiązał współpracę z firmą Kaspersky Lab, w ramach której program Kaspersky Anti-Virus zostanie dodany do jej oferty rozwiązań Mail Firewall Appliance... (info)

Promocja oprogramowania enova - proste rozwiązanie trudnych problemów [01.12.2005] Krakowska firma Soneta do końca roku proponuje atrakcyjną promocję dla wszystkich firm poszukujących nowego oprogramowania do zarządzania i księgowości, które stanie się rozwiązaniem ich problemów, a jednocześnie będzie nowoczesne i przyjazne w obsłudze... (info)

Mieszkania dalej drożeją [01.12.2005] Już od kilku lat rynek nieruchomości mieszkaniowych wykazuje niesłabnącą tendencję wzrostową. Jednoznacznie można stwierdzić, że dynamicznie rozwijający się popyt kształtuje i tak już wysokie ceny nieruchomości... (info)

Matrix.pl rozszerza ofertę dla sektora korporacyjnego o systemy ERP ORACLE [01.12.2005] Matrix.pl, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla instytucji i przedsiębiorstw z sektora korporacyjnego, rozszerza swoją ofertę o systemy ERP Oracle oraz technologie Business Intelligence (m.in. Oracle Financial Analyzer)... (info)

Jeśli prezenty będą nietrafione... [01.12.2005] Klienci ogarnięci manią robienia świątecznych zakupów często zapominają o zdrowym rozsądku. Kupują dużo, szybko i nie zastanawiając się, nad kondycją portfeli... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...