informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 01.10.2008 [01.10.2008] GPW pośród najsilniejszych giełd w Europie. Środowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem kontynuacji wczorajszych wzrostów. Indeksy rosły na fali nadziei inwestorów na przyjęcie planu ratunkowego dla sektora finansowego przez Izbę Reprezentantów... (info)


Capivit hydro control – perfekcyjne nawilżanie skóry po lecie

Capivit hydro control – perfekcyjne nawilżanie skóry po lecie [01.10.2008] Lato to dla skóry wielkie wyzwanie - intensywne opalanie, wiatr, słona woda, i klimatyzacja potrafią poczynić prawdziwe spustoszenia w jej zapasach wody. Aby przywrócić cerze dobrą kondycję same kremy i balsamy nie wystarczą. Potrzebujemy czegoś więcej... (info)

Seminaria dla branży meblarskiej! [01.10.2008] Na uczestników zbliżającej się edycji targów ProMaTap będzie czekało wiele atrakcji, a wśród nich możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy. II edycja targów ProMaTap zostanie zainicjowana 16 października... (info)


GoVault Quantum 320 GB jako alternatywa dla streamera

GoVault Quantum 320 GB jako alternatywa dla streamera [01.10.2008] Veracomp, specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych, informuje, że Quantum opracowała nowe rozwiązanie o pojemności 320 GB, które można używać zamiast steramera... (info)


Konkurs fotograficzny SuperLato2008 rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny SuperLato2008 rozstrzygnięty [01.10.2008] Zamrożona w klatce obiektywu woda z odrzucanych do tyłu mokrych włosów ekspresyjnie oddająca dynamikę sceny, to zwycięska fotografia konkursu SuperLato2008... (info)


Dzień Pamięci Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Jana Pawła II

Dzień Pamięci Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Jana Pawła II [01.10.2008] 4 października 2008, na lotnisku Kętrzyn Wilamowo odbędzie się uroczystość poświęcona pamięci Wielkich Polaków – Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Jana Pawła II... (info)


Tytan Professional Disprobit Grunt – solidny fundament

Tytan Professional Disprobit Grunt – solidny fundament [01.10.2008] Disprobit Grunt to wodorozcieńczalna emulsja bitumiczna, lekko modyfikowana kauczukiem syntetycznym, o dużej zawartości asfaltu, do gruntowania podłoży pod masy bitumiczne i papy oraz do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych... (info)


ARISTO pico840 - jedyny UMPC z gniazdem EspressCard

ARISTO pico840 - jedyny UMPC z gniazdem EspressCard [01.10.2008] Firma Comes SA - największy producent notebooków w Europie Środkowej i Wschodniej – poszerzyła swoje portfolio o nowy produkt – ARISTO pico840. Netbook posiada ekran o przekątnej 8.9” i rozdzielczości 1024x600... (info)

Najlepsi polscy prozaicy piszą dla WP! [01.10.2008] Jacek Dukaj, felietonista Wirtualnej Polski, został laureatem Nagrody Kościelskich. Otrzymał ją za powieść fantastyczną „Lód”. Książka nominowana została także do Literackiej Nagrody Europy Środkowej ANGELUS... (info)

Masz głos, masz wybór - powstał film o ogólnopolskiej akcji społecznej [01.10.2008] Trwa ogólnopolska akcja „Masz głos, masz wybór”, zainicjowana przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. We wrześniu powstał krótki film na temat działań organizacji zrzeszonych w akcji... (info)


Do trzech razy dłużej!

Do trzech razy dłużej! [01.10.2008] Co najmniej trzy razy rzadsza konieczność wymiany żarówek w samochodzie, nie męcząca wzroku kierowcy jakość emitowanego światła oraz efektowny wygląd - to cechy nowatorskiego produktu OSRAM LIGHT@DAY, stworzonego z myślą o wydłużeniu trwałości... (info)


Pokaż mi swój ogród...

Pokaż mi swój ogród... [01.10.2008] Oświetlenie akcentujące i dekoracyjne wokół domu dodaje wyjątkowego uroku. Nowatorskie rozwiązania niosą za sobą różnorodność barw światła, minimalne zużycie energii elektrycznej, a także ... odporność na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne... (info)


Złoty Laur Klienta dla OKNOPLAST-Kraków

Złoty Laur Klienta dla OKNOPLAST-Kraków [01.10.2008] Oknoplast-Kraków został nagrodzony Złotym Laurem Klienta 2008 w kategorii “Okna z PCV – Funkcjonalność i Bezpieczeństwo”. Laur Klienta to wyróżnienie przyznawane przez Przegląd Gospodarczy Gazety Prawnej na podstawie wyników plebiscytu konsumenckiego... (info)


Jak dbać o okna PVC?

Jak dbać o okna PVC? [01.10.2008] Okna wykonane z PVC słusznie są uznawane za najbardziej trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Mimo to, warto zadbać, by służyły nam jak najdłużej i pamiętać o ich prawidłowej konserwacji... (info)


Czy okno musi być białe?

Czy okno musi być białe? [01.10.2008] Lato już za nami, warto więc pomyśleć, co zrobić, żeby wakacje nie pozostały tylko miłym wspomnieniem. Ciepło na stałe wprowadząją do naszego domu żywe kolory, które pomogą zachować pogodę ducha, nawet wtedy, gdy za oknami nie widać słońca... (info)

Fortinet uzyskał 34% wzrostu dochodu w pierwszym półroczu 2008 roku [01.10.2008] Veracomp SA, wyłączny dystrybutor rozwiązań Fortinet w Polsce, informuje, że w pierwszej połowie 2008 roku, dochód producenta zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami wzrósł o 34%... (info)

System SANWatch w wersji 1.2 do zarządzania macierzami [01.10.2008] Veracomp SA, autoryzowany dystrybutor Infortrend w Polsce, informuje, że w ofercie dostępne są macierze EonStor wyposażone w darmowe oprogramowanie w nowej wersji SANWatch 1.2. do zarządzania pamięciami masowymi... (info)

Idealna para w biurze [01.10.2008] TwinTouch 750e Laser to najnowsza propozycja tajwańskiego producenta przeznaczona głównie do pracy w biurze lub w domu. Ten bezprzewodowy zestaw z pewnością ułatwi i przyspieszy prace a dzięki swojej kolorystyce będzie ładnie prezentował się na biurku... (info)

Debiut Suntech na NewConnect 2 października [01.10.2008] Dnia 29 września 2008 Zarząd GPW podjął uchwałę dotyczącą debiutu Suntech S.A. na rynku NewConnect. Notowanie akcji spółki planowane jest na 2 października b.r. Będzie to 45 debiut na NewConnect w tym roku i jednocześnie 69 spółka notowana na tym rynku... (info)

Kwazar Barwniki- stabilizatory UV do folii ogrodniczych [01.10.2008] Firma Kwazar Barwniki, dystrybutor produktów EnerPlastics na terenie Polski, wprowadza na rynek szeroką gamę stabilizatorów i filtrów UV. Addytywy te opóźniają proces starzenia się i degradacji elementów tworzyw sztucznych znajdujących się na wolnych powietrzu.. (info)


Architekt w więzieniu za hałas?

Architekt w więzieniu za hałas? [01.10.2008] Projektowana nowelizacja Prawa budowlanego daje architektom gwarancję, że branża Akustyka w Architekturze zaprowadzi ich przed oblicze sądu, gdyż zapisy zwiększą ich odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku błędów w projekcie budowlanym... (info)

Oracle prezentuje Business nową wersję pakietu BI Suite Enterprise Edition Plus [01.10.2008] Podczas konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco została ogłoszona dostępność pakietu Oracle Business Intelligence Suite Enterprise Edition Plus, wersji 10.1.3.4... (info)


Rękaw do pieczenia Paclan – smak zdrowia

Rękaw do pieczenia Paclan – smak zdrowia [01.10.2008] Prowadzisz zdrowy tryb życia? Jesteś na diecie? Jeśli tak, to powinieneś ograniczyć spożycie szkodliwych składników. W przygotowaniu pysznych, niskotłuszczowych potraw pomoże rękaw do pieczenia marki Paclan... (info)


Metrohouse zaczyna działalność w Trójmieście

Metrohouse zaczyna działalność w Trójmieście [01.10.2008] Metrohouse S.A., sieć biur nieruchomości otwiera swój pierwszy oddział w Gdańsku. Działalność oddziału została zapoczątkowana podczas Targów Mieszkań w dniach 20-21 września... (info)


Profesjonalne złącza BNC

Profesjonalne złącza BNC [01.10.2008] Ofertę profesjonalnych przewodów muszą uzupełniać profesjonalne i niezawodne złącza. W związku z tym od 17 września 2008 DIPOL wprowadził oferty złącza kompresyjne BNC z dedykacją do przewodów CAMSET... (info)


Profesjonalne okablowanie

Profesjonalne okablowanie [01.10.2008] Na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na kable wysokiej jakości. W trosce o profesonalizm oferty, DIPOL wprowadził nową rodzinę kabli do CCTV oraz skrętek... (info)


Złoty Laur Konsumenta 2008 dla AutoMapy!

Złoty Laur Konsumenta 2008 dla AutoMapy! [01.10.2008] Oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa zdobyło prestiżową nagrodę konsumentów – godło „Złoty Laur Konsumenta 2008” i zdeklasowała rywali w kategorii Mapy Cyfrowe... (info)

eSKY.pl konsoliduje rynek biletów lotniczych online [01.10.2008] eSKY.pl – lider na rynku agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych online wprowadza nowy system wyszukiwania, a także przystępuje do konsolidacji rynku polskiego oraz ekspansji zagranicznej... (info)

Grzegorz Gołba nowym prezesem spółki External Services z Grupy BCC [01.10.2008] Grzegorz Gołba został prezesem zarządu spółki External Services z Grupy BCC. Jego głównym wyzwaniem będzie wprowadzenie w życie nowej strategii spółki, zakładającej skoncentrowanie działalności firmy na outsourcingu procesów biznesowych... (info)

Nowa strategia firmy External Services z Grupy BCC [01.10.2008] Należąca do Grupy BCC, spółka External Services skoncentruje się na świadczeniu usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO) dla dużych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o systemy SAP... (info)

Konkurs Interactive Intelligence dla agentów call center rozstrzygnięty [01.10.2008] Powszechne głosowanie wyłoniło zwycięzcę konkursu “Niezwykłe Interakcje”, zorganizowanego przez Interactive Intelligence. Dwuosobową wycieczkę na Hawaje wygrała Tracy R., specjalista ds. obsługi klienta w banku z Tennessee w USA... (info)


Wystartowała GraFinansowa.pl

Wystartowała GraFinansowa.pl [01.10.2008] Startuje serwis GraFinansowa.pl, w którym doświadczeni inwestorzy spotykają początkujących adeptów tej sztuki, razem biorąc udział w grze polegającej na typowaniu wartości indeksów i spółek GPW, światowych indeksów giełdowych, funduszy oraz kursów walut... (info)


Krakowianie na ECCO Walkathonie

Krakowianie na ECCO Walkathonie [01.10.2008] W ostatnią sobotę, 27 września, na Małym Rynku odbył się ECCO Walkathon – jedna z największych imprez charytatywnych na świecie. Słoneczna pogoda zachęcała do spaceru w gronie rodziny i przyjaciół... (info)


Hattrick w zasięgu ręki

Hattrick w zasięgu ręki [01.10.2008] Już w pierwszy weekend października reprezentujący barwy Fastline Advertising Mariusz Miękoś weźmie udział w bardzo ważnych zawodach. Na obiekcie wyścigowym w Poznaniu rozegrane zostaną finałowa X runda WSMP oraz przedostatnia V eliminacja DSMP.. (info)

Puchar Europy w Bikejoringu 2008 [01.10.2008] Klub Sportu Psich Zaprzęgów Grey organizuje zawody Pucharu Europy w Bikejoringu które odbędą się 4-5.10.2008 w Józefowie koło Żyrardowa w ośrodku Jeżdzieckim Huzar... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...