informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Dietetyk radzi...

Dietetyk radzi... [01.10.2007] Portal ByćKobietą.pl został partnerem akcji Uwolnij się od toksyn! i zaprosił do współpracy dr Ewę Matyską-Piekarską – lekarza chorób wewnętrznych oraz dietetyka. Dr Ewa jako ekspert będzie udzielała porad Użytkownikom portalu ByćKobietą.pl.. (info)


Ruszyła akcja edukacyjna marki Knorr - „Czas na zupę”

Ruszyła akcja edukacyjna marki Knorr - „Czas na zupę” [01.10.2007] Aby przypomnieć Polakom o tym, jak ważne w diecie są zupy, marka Knorr zainicjowała ogólnopolską akcję edukacyjną „Czas na zupę”, w ramach której we wrześniu i październiku br. na ulice 9 polskich miast wyjadą specjalne tramwaje... (info)

Konica Minolta rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim [01.10.2007] Firma Konica Minolta Business Solutions Polska i Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego niebawem rozpoczną realizację wspólnych projektów wspierających działalność najstarszego polskiego uniwersytetu... (info)


Autobusy w Kielcach po raz piąty

Autobusy w Kielcach po raz piąty [01.10.2007] Tradycyjnie już pod koniec września do Kielc zjechali przedstawiciele i entuzjaści branży autobusowej. To już piąta edycja Międzynarodowych Targów Lokalnego Transportu Zbiorowego TRANSEXPO... (info)


Rewolucja Październikowa czyli ucztowanie po rosyjsku w Gościńcu Kołomyja

Rewolucja Październikowa czyli ucztowanie po rosyjsku w Gościńcu Kołomyja [01.10.2007] W październiku w Gościńcu Kołomyja w Konstancinie Jeziornie prawdziwa rewolucja. W każdą sobotę Goście będą ucztować przy muzyce na żywo i suto zastawionym specjałami rosyjskiej kuchni stole... (info)

Odwiedź psychologa on-line [01.10.2007] Profesjonalne poradnictwo psychologiczne on-line w Ośrodku Polana. Polana - Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej włącza do swojej oferty poradnictwo on line... (info)

Opcje na rynkach finansowych [01.10.2007] Top Consulting Sp. z o.o. zaprasza na seminarium pt. Opcje na rynkach finansowych – konstrukcja, metody wyceny, hedging i sprzedaż, w dniach 19-20 listopada 2007 r., które odbędzie się w Warszawie... (info)

Co dalej z energetyką? [01.10.2007] Energetykę polską czeka w najbliższym czasie wiele niezwykle trudnych i strategicznych wyzwań. Konferencja „ENERGETYKA 2008” (29-30 listopada 2007 r.) wpisuje się w cykl konferencji dla sektora energetycznego organizowanych od kilku lat przez firmę Top Consulting... (info)


Bacardi B-Live odwiedzi Warszawę!

Bacardi B-Live odwiedzi Warszawę! [01.10.2007] Zainaugurowany w czerwcu cykl imprez Bacardi B-Live odwiedził już najlepsze kluby w Krakowie, Sopocie, Poznaniu i Sosnowcu. 5 października porwie warszawskich amatorów klubowego szaleństwa. Imprezowy duch Bacardi B-Live ogarnie stolicę Polski!.. (info)

Oferta na październik Centrum Kultury Agora Wrocław [01.10.2007] Weekendowe Warsztaty Plastyczne Dla Dorosłych – „Witrażowe feng shui” Przystanek Poetycki – Kornelia Piela „Kto się boi Dolores Haze?” Wystawa Prac Malarskich Kazimierza Franczuka.. (info)

Netia powalczy o połączenia zagraniczne na TelArenie [01.10.2007] Zwiększa się konkurencja operatorów TelAreny dla połączeń międzynarodowych. Od 1 października, o obsługę zagranicznych rozmów użytkowników FreecoNet walczy także Netia... (info)


BenQ prezentuje dwa nowe modele wielofunkcyjnych projektorów – MP622/MP622c

BenQ prezentuje dwa nowe modele wielofunkcyjnych projektorów – MP622/MP622c [01.10.2007] BenQ prezentuje dwa nowe modele wielofunkcyjnych projektorów – MP622/MP622c *** Cyfrowe projektory zaprojektowano z myślą o zastosowaniach multimedialnych w szkolnictwie, edukacji i biznesie.. (info)


Boże Narodzenie z Jutrzenką

Boże Narodzenie z Jutrzenką [01.10.2007] Jeszcze tylko kilka miesięcy do najważniejszych dni w roku. Aby osłodzić ten świąteczny czas Jutrzenka przygotowała specjalną bożonarodzeniową ofertę promocyjną... (info)


Mała wielka uczta smaków

Mała wielka uczta smaków [01.10.2007] Jesienne dni obfitują w nowości produktowe Jutrzenki. Na przełomie września i października w sklepach pojawiły się trzy nowe batoniki Goplany w mlecznej czekoladzie... (info)

Licencja na usługi krawieckie [01.10.2007] Rekrutację franczyzobiorców rozpoczęła właśnie sieć Pracownia Poprawek Krawieckich. To nowatorski system franczyzowy oferujący licencję na prowadzenie małego zakładu świadczącego usługi w zakresie przerabiania, naprawy i dopasowywania odzieży... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...