informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

„Wakacje bez opłat” na aparaturę medyczną. [01.07.2008] Nadchodzą wakacje, a każdemu z nas należy się odpoczynek, w związku z tym firma P&P CITO proponuje państwu „wakacje bez opłat”... (info)


Bądź widoczny – reklamuj się efektywnie

Bądź widoczny – reklamuj się efektywnie [01.07.2008] Reklama dźwignią handlu – mówi marketingowe przysłowie więc warto postarać się aby reklama była efektywna i widoczna. Z pewnością duży sukces w okresie letnim przyniesie outdoor, bo kiedy jak nie w wakacje potencjalni klienci spędzają dużo czasu poza domem... (info)

WSKiZ - wyniki konkursu „Wytypuj Mistrza Europy” [01.07.2008] I stało się! Mistrzami Europy została reprezentacja Hiszpanii. Tym samym poznaliśmy finalistów konkursu organizowanego przez Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania.. (info)

Infovide-Matrix rozszerza Grupę o DahliaMatic [01.07.2008] Infovide-Matrix przejmuje za 20 mln zł 60 % udziałów spółki DahliaMatic. Spółka specjalizuje się w usługach z zakresu rozwiązań wspomagających zarządzanie... (info)

Kombinezon Roberta Kubicy wylicytowany za 25 tysięcy złotych! [01.07.2008] Sukcesem zakończyła się wielka aukcja charytatywna Wirtualnej Polski, w której internauci licytowali oryginalny kombinezon Roberta Kubicy. Aukcja charytatywna WP odbywała się pod hasłem „Poczuj na własnej skórze siłę bolidu i emocje z torów Formuły1”.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 01.07.2008 [01.07.2008] Nowe półrocze rozpoczęło się od spadków. Dzisiejszą sesję na GPW indeksy rozpoczęły blisko wczorajszego zamknięcia. Jednak tuż po rozpoczęciu sesji na warszawskim parkiecie zaczęła dominować podaż, która w trakcie dnia zepchnęła indeksy mocno w dół... (info)


Dookoła świata z porcelaną Villa Italia

Dookoła świata z porcelaną Villa Italia [01.07.2008] Każdy posiłek przy wspólnym stole to uczta dla ciała i chwila wytchnienia. Obiad może być jednak nie tylko miłą chwilą ale także podróżą w całkiem nowe miejsce. Villa Italia oferuje Ci porcelanę, która odmieni Twój stół i zabierze Cię dokądkolwiek zechcesz... (info)


Zgrupowanie Małych Pływaków HUGGIES® CUP

Zgrupowanie Małych Pływaków HUGGIES® CUP [01.07.2008] 28 czerwca producent pieluszek HUGGIES® - firma Kimberly-Clark - zorganizował pierwsze ogólnopolskie zgrupowanie niemowląt, które wraz z rodzicami regularnie biorą udział w zajęciach na pływalni... (info)


Jak złowić klienta w sieci?

Jak złowić klienta w sieci? [01.07.2008] Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych oraz prosty i zrozumiały przekaz, to najważniejsze czynniki gwarantujące sukces promocji w Internecie – takie wnioski płyną z wyników badania przeprowadzonego na firmach przez Firmy.net... (info)


Lista prezentów ślubnych

Lista prezentów ślubnych [01.07.2008] Ślub to najpiękniejsza chwila w życiu człowieka. Aby pomóc młodej parze na nowej wspólnej drodze, warto przemyśleć zakup prezentu. Villa Italia proponuje idealne rozwiązanie - Listę Prezentów Ślubnych... (info)


Daj sercu energię GP

Daj sercu energię GP [01.07.2008] GP Battery (Poland) wspólnie z siecią Media Markt prowadzi akcję charytatywną pod hasłem „Daj sercu energię GP”, której celem jest wsparcie dziecięcych oddziałów kardiologicznych... (info)

Foliówka na tapecie Sejmu [01.07.2008] Najpierw znalazła swe miejsce na drzewie. Potem stała się olbrzymią przeszkodą w przemieszczaniu się po chodniku. Szybko znalazła się na językach wszystkich mieszkańców Polski, aż w końcu jej producenci wzięli jej los w swoje ręce. Foliówka... (info)

Co z tą „foliówką”? [01.07.2008] Torebka foliowa i jej wpływ na środowisko to przedmiot trwającej od niespełna roku debaty społecznej. Jak sobie poradzić z niesforną „foliówką”? Czy faktycznie jest tak skomplikowana w obsłudze, że trzeba z niej zrezygnować?.. (info)


Ogólnopolski zjazd partnerów SOS PZMOT w podwarszawskiej Zbiroży

Ogólnopolski zjazd partnerów SOS PZMOT w podwarszawskiej Zbiroży [01.07.2008] 14 czerwca br. odbyło się spotkanie SOS PZMOT z partnerami świadczącymi na rzecz firmy usługi pomocy drogowej. Do najciekawszych punktów programu zjazdu należała m.in. prelekcja przedstawiciela Inspekcji Transportu Drogowego oraz pokaz ratownictwa medycznego... (info)


Nowe funkcje w dyskach sieciowych QNAP

Nowe funkcje w dyskach sieciowych QNAP [01.07.2008] W najnowszej wersji oprogramowania dla serwerów plików QNAP producent wprowadził oczekiwane funkcjonalności: obsługę kamer sieciowych i instalację niezależnego oprogramowania.... (info)

Komentarz Expandera: Słaby początek nowego kwartału (01.07.2008) [01.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W nowy giełdowy tydzień wchodzimy w kiepskich nastrojach. Zamiast oznak zapowiadających poprawę koniunktury mamy sygnały sugerujące dalsze jej pogorszenie... (info)

Wakacyjna promocja ATEN: kupuj i zbieraj bony na podróż lub wymarzone zakupy [01.07.2008] Warszawa, 1 lipca 2008r.: AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, ogłosił wakacyjną promocją na produkty ATEN oraz ALTUSEN (zaawansowana linia rozwiązań ATEN) pod hasłem: „Kupuj i zbieraj bony na podróż lub wymarzone zakupy”... (info)


Nature Parkettlack – testowany w szkołach

Nature Parkettlack – testowany w szkołach [01.07.2008] Jak co roku, w przerwie wakacyjnej w wielu placówkach oświatowych rozpoczną się prace związane z poprawą ich stanu technicznego. Na uwagę zasługują pomieszczenia sportowe, a w szczególności podłogi, które muszą być bezpieczne dla uczniów... (info)


Rekuperacja – odzysk ciepła z wentylacji

Rekuperacja – odzysk ciepła z wentylacji [01.07.2008] Stale rosnące koszty energii mobilizują nas do jej oszczędzania. Warto zatem wiedzieć, iż starty ciepła zimą powodowane są w dużym stopniu przez wentylację – tracimy je wraz z powietrzem usuwanym z pomieszczeń... (info)

On Board PR i PBS DGA: 1/2 Polaków czerpie inf. o hotelach z Sieci [01.07.2008] Badanie przeprowadzone przez firmę doradczą On Board Public Relations wspólnie z PBS DGA wykazało, że aż 49% Polaków szukając hotelu, sięga do Internetu... (info)


VEDIA i MEDIOMAT – Polska rewolucja multimedialna!

VEDIA i MEDIOMAT – Polska rewolucja multimedialna! [01.07.2008] VEDIA została oficjalnym partnerem firmy dMP4 Sp. z o.o., właściciela pierwszych na świecie samoobsługowych automatów stacjonarnych z muzyką. Dzięki zawarciu umowy kupując odtwarzacz VEDIA w zestawie otrzyma się specjalny kupon na całkowicie legalną muzykę!.. (info)


Marek Moczulski ponownie finalistą Konkursu „Menedżer Roku”

Marek Moczulski ponownie finalistą Konkursu „Menedżer Roku” [01.07.2008] Podczas uroczystej Gali – 24 czerwca br. wręczono nagrody finalistom XII edycji konkursu „Menedżer Roku”, organizowanego przez Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce... (info)


Magiczny Konkurs Wawelu rozstrzygnięty!

Magiczny Konkurs Wawelu rozstrzygnięty! [01.07.2008] Na ogłoszony w maju konkurs „Magiczna Fabryka Czekolady”, organizowany przez firmę Wawel SA, nadesłano prawie 1300 prac z 186 placówek opiekuńczo – wychowawczych z całej Polski! Wygrała praca Natalii, lat 17 z Domu Dziecka w Kożuchowie... (info)

97% klientów zadowolonych z usług outsourcingowych BCC [01.07.2008] Wyniki trzeciej edycji corocznego badania satysfakcji klientów, przeprowadzone przez TNS OBOB, potwierdzają dobrą ocenę rozwoju oferty BCC w zakresie usług outsourcingowych i serwisowych... (info)


Ekonomia deklaracji parametrów akustycznych

Ekonomia deklaracji parametrów akustycznych [01.07.2008] Konieczność deklarowania parametrów akustycznych budynku w określony sposób uporządkuje dane przedstawiane w projekcie budowlanym, a kompetencje opracowującego albo pozwolą obniżyć koszty inwestycji albo je nadmiernie zawyżą... (info)


Jaki rodzaj tynku wybrać?

Jaki rodzaj tynku wybrać? [01.07.2008] Trwałość wypraw elewacyjnych zależy od szeregu czynników, wśród których decydującą rolę odgrywa wybór odpowiedniego materiału wykończeniowego. Selekcja jednego spośród szerokiej gamy produktów nie jest łatwa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...