informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Amol nagradza...

Amol nagradza... [01.06.2007] Coraz mniej osób melduje się u lekarzy – nie ma to jednak związku z ich strajkiem. Receptą na zdrowie okazał się Amol, stosowany z powodzeniem już od 100 lat... (info)


7 point – nowe rozwiązanie analityczne

7 point – nowe rozwiązanie analityczne [01.06.2007] Ruszył nowy, polski system do badania oraz analiz Internetu stworzony przez firmę Lege Artis Sp. z o.o. Rozwiązanie to umożliwia m.in. analizę struktury i atrakcyjności serwisu, sprawdzenie zachowań użytkowników czy poznanie pozycji serwisu w Internecie... (info)


Artegence odświeża zapach www.Dr-Marcus.com

Artegence odświeża zapach www.Dr-Marcus.com [01.06.2007] Agencja interaktywna Artegence przygotowała dla firmy Dr Marcus International całkowicie nowy serwis internetowy. Dodane zostały nowe funkcjonalności, w tym wyszukiwarka zapachów... (info)

Infovide-Matrix o innowacyjności [01.06.2007] Firma Infovide-Matrix wraz z amerykańską spółką doradczo-analityczną Cutter Consortium przeprowadziły badania nt. innowacyjności przedsiębiorstw. W projekcie uczestniczyło 119 organizacji z całego świata... (info)

Donaldsons Polska zarządcą centrów handlowych ETC w Swarzędzu i w Gdańsku [01.06.2007] Donaldsons Polska, firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu centrami handlowymi oraz doradztwie na rynku nieruchomości, obejmuje zarządzanie dwóch centrów handlowych ETC w Swarzędzu i w Gdańsku, których właścicielem jest austriacki fundusz Akron... (info)


Pastelova Reklama Lisnera

Pastelova Reklama Lisnera [01.06.2007] W czerwcu 2007 roku rusza kampania reklamowa promująca Pastelle - pasty kanapkowe oferowane przez markę Lisner. Ma ona na celu zwiększenie znajomości produktów należących do tej kategorii... (info)


Nastała pora na biznesowe wideokonferencje w polskim Internecie

Nastała pora na biznesowe wideokonferencje w polskim Internecie [01.06.2007] Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po rozwiązania profesjonalnej komunikacji online. Ogólnodostępne, darmowe komunikatory nie spełniają wszystkich oczekiwań w przypadku zastosowań w biznesie... (info)


Dom taki jak my

Dom taki jak my [01.06.2007] Często patrząc na dom możemy powiedzieć, jakich ma lokatorów - np. dom utrzymany w nowoczesnej architekturze, z szarą elewacją, ekstrawaganckim dachem odzwierciedla ekstrawertyczne, odważne cechy jego właścicieli... (info)


Produkty z Przechlewa – ten sam ceniony przez konsumentów smak – nowe opakowanie

Produkty z Przechlewa – ten sam ceniony przez konsumentów smak – nowe opakowanie [01.06.2007] Po dwóch latach przerwy, produkcja wędlin marki Prime Food powróciła do Przechlewa koło Człuchowa. Firma postanowiła zaakcentować zmiany odświeżonym wyglądem etykiet oraz wprowadzeniem głównej linii produktowej pod nazwą „z Przechlewa”... (info)


ROY - producent luksusowych ubrań rozwija franczyzę

ROY - producent luksusowych ubrań rozwija franczyzę [01.06.2007] W Moskwie działają już trzy franczyzowe sklepy polskiej firmy ROY, Ostatni został uruchomiony 26 maja. Obok rozwijania franczyzy, spółka stawia na współpracę z rosyjskimi partnerami. Dziś ubrania firmy z Żywca można kupić w każdym większym rosyjskim mieście... (info)

Dramat Alicji Tysiąc nie ma końca [01.06.2007] Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał orzeczenie w procesie wytoczonym przez Alicję Tysiąc za pogwałcenie przysługujących jej praw określonych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.. (info)

HP Racketlon Cup 2007 – ostatnie dni zapisów [01.06.2007] Niebawem zakończy się przyjmowanie zgłoszeń do udziału w IV Mistrzostwach Polski w racketlonie, HP Racketlon Cup 2007. Chętni do gry w grupie mężczyzn Open mają czas na zgłoszenie uczestnictwa do 4 czerwca... (info)


Wakacje z Robotem

Wakacje z Robotem [01.06.2007] Studenci Politechniki Poznańskiej, z koła naukowego robotyki „CybAiR”, przygotowali dla dzieci i młodzieży półkolonie, na których pokażą młodszym kolegom jak budować oraz programować roboty... (info)


Produkty ngs w ofercie AJM Electronics

Produkty ngs w ofercie AJM Electronics [01.06.2007] Od 4 czerwca 2007 r. AJM Electronics wprowadza do oferty produkty NGS. Firma skoncentruje się przede wszystkim na sprzedaży świetnych jakościowo i mających atrakcyjny design toreb do notebooków, a także myszek komputerowych i słuchawek... (info)


Błonnik z ananasem – zdrowe odchudzanie

Błonnik z ananasem – zdrowe odchudzanie [01.06.2007] W Polsce spożycie błonnika kształtuje się na poziomie 10-15 g dziennie. Tymczasem zapotrzebowanie organizmu to 20-40 gramów na dobę (dane WHO). Błonnik wspomaga odchudzanie, obniża poziom cholesterolu, przeciwdziała zaparciom i oczyszcza organizm z toksyn... (info)

Visual UpTime Select – pełna kontrola VoIP [01.06.2007] Firma Passus wprowadza na rynek najnowszą wersję oprogramowania Fluke Networks: Visual UpTime Select 2.5. Umożliwia ona m.in. monitorowanie jakości połączenia dla poszczególnych segmentów sieci oraz prezentację danych za pomocą różnorodnych raportów... (info)

Ruszyła budowa nowoczesnej Stacji Dializ Fresenius Nephrocare w Bielsku-Białej [01.06.2007] Każdego roku przybywa pacjentów, którzy wymagają stałego dializowania. Właśnie rozpoczyna się budowa drugiej w Bielsku-Białej stacji dializ, która rozpocznie działalność pod koniec roku i zwiększy dostępność do terapii nerkozastępczej... (info)


Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent na Dzień Dziecka!

Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent na Dzień Dziecka! [01.06.2007] Marka Beckers ma w swojej ofercie pełną gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty − farby i tynki dekoracyjne − otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego... (info)
"Tańcowały dwa Michały" [01.06.2007] IX Festiwal Dziecięcej Piosenki i Tańca "Rytm i Melodia" na żywo z Lublina przez www i WAP. Dzieci będą śpiewały, będą tańczyły taniec towarzyski, układy dyskotekowe będzie break dance a nawet balet!.. (info)

Kolorowa metamorfoza Bondex Super Wall [01.06.2007] Osiem nowych kolorów farb o intrygujących nazwach kwiatów oraz równie interesujących barwach to najnowsza propozycja Dyrup. Pod roślinnymi nazwami kryją się bardzo dobre jakościowo farby Bondex Super Wall... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...