informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Wirtualna Polska zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat [01.04.2006] Internetowe witryny nowych programów Telewizji Polsat „SHOW!TIME” i „Chcę Być Piękna” w Wirtualnej Polsce.. (info)

Mój Mistrz [01.04.2006] Comiesięczny konkurs fotograficzno-literacki „Biuletynu Fotograficznego” potrwa do lutego 2007 roku... (info)

Wieczór na wystawie „Mus mnie woła” Ludwik de Laveaux [01.04.2006] 4 kwietnia br. Muzeum Śląskie zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu „Wtorki z niespodzianką”, które tym razem odbędą się na wystawie „Mus mnie woła” Ludwik de Laveaux... (info)

Cennych informacji nigdy dość [01.04.2006] e-kobiety.pl znowu rozszerza swoją bazę publikacji. Tym razem współpraca została nawiązana z makijaz.net... (info)

Światowa premiera ABSOLUT RUBY RED w Polsce! [01.04.2006] Polska jest pierwszym krajem na świecie, gdzie jeszcze w marcu tego roku ABSOLUT RUBY RED, grejpfrutowy wariant smakowy ABSOLUT, zostanie wprowadzony do sprzedaży... (info)

Spektakularny sukces eksportowy firmy Stadler Rail [01.04.2006] Zamówienie na 64 pociągi FLIRT dla szybkiej kolei w Algierii.. (info)

itelligence rozpoczyna audyt SAS nr 70 [01.04.2006] itelligence, jako jedna z pierwszych firm wdrażających rozwiązania informatyczne i zajmujących się outsourcingiem IT sięga po audyt według standardu SAS nr 70.. (info)

Grupa Ożarów szybsza - od stycznia pracuje w mySAP ERP [01.04.2006] Grupa Ożarów, jedna z największych cementowni w Polsce, od początku stycznia br. pracuje na oprogramowaniu mySAP ERP... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...