informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Polskie domeny .eu biją rekordy [01.02.2008] Serwis Domeny.pl, powołując się na dane EURid, poinformował, że pod koniec 2007 roku liczba zarejestrowanych w Polsce domen .eu osiągnęła 102,138 (pod koniec stycznia 2008 - 108 tys.). Jest to przyrost rzędu 48.64 procent w porównaniu z rokiem poprzednim... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 01.02.2008 [01.02.2008] Znaczne wzrosty na początku miesiąca. Ostatnia sesja w tym tygodniu okazała się udana dla inwestorów. Od początku dnia na giełdzie przeważali kupujący... (info)


Serce podam Ci na dłoni – LoveDay Organique

Serce podam Ci na dłoni – LoveDay Organique [01.02.2008] Jeśli kochać, to kochać całym sercem – to główna zasada miłości. W dzień Świętego Walentego dla naszych ukochanych mamy serca szczególne – pachnące mydełka Organique... (info)


Ukradnij własną domenę

Ukradnij własną domenę [01.02.2008] Rejestrator związał Ci ręce regulaminem i nie pozwala przenieść się z domeną gdzieś indziej?Obniżka ceny „opcji na domenę” otwiera furtkę przed sprytnymi internautami.Dzięki niej możesz obejść kruczki nakazujące przedłużenie ważności domeny w tej samej firmie... (info)


Zastosowanie Schöck Isokorb w biurowcu Skalski w Krakowie

Zastosowanie Schöck Isokorb w biurowcu Skalski w Krakowie [01.02.2008] Dogodna lokalizacja, wysokie standardy wykończenia, a także funkcjonalność i efektywność energetyczna budynku są niezwykle ważne nie tylko w przypadku wyboru mieszkania czy domu, ale także biurowca... (info)


Rockwool Budowlaną Marką Roku 2007

Rockwool Budowlaną Marką Roku 2007 [01.02.2008] Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu Rockwool Polska otrzymał główną nagrodę w konkursie Budowlana Marka Roku 2007 w kategorii Wełna Mineralna i Skalna... (info)


Rockwool rusza z rozbudową fabryki w Małkini

Rockwool rusza z rozbudową fabryki w Małkini [01.02.2008] W fabryce Rockwool w Małkini rozpoczęły się prace przy budowie nowej linii produkcyjnej. Uruchomienie trzeciej w tym zakładzie i jednocześnie siódmej z kolei w Rockwool Polska linii do produkcji skalnej wełny mineralnej planowane jest na lipiec 2008 r... (info)

Serwisy Agory w Cafe News [01.02.2008] Agora S.A. dołączyła do grona partnerów Cafe News S.A. Dzięki temu internauci mogą otrzymywać najświeższe informacje z serwisów Agory wprost na pulpit swojego komputera... (info)

Zdrowy człowiek w zdrowym środowisku [01.02.2008] W dzisiejszym świecie, pędzącym do przodu na złamanie karku, niewielu z nas ma okazję do refleksji związanej z otoczeniem w jakim się znajdujemy.Czasami warto zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, w jaki sposób żyjemy..... (info)

Twoje Kroki ku pracy [01.02.2008] Praca dla każdego. Taki był nadrzędny cel projektu Kroki ku pracy – program aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Przez okres dwóch lat projekt pomógł kilkuset osobom w zrealizowaniu ich marzeń o znalezieniu zatrudnienia. Ile kroków jeszcze przed nimi?.. (info)


Monitor BenQ nowej serii X900 dla graczy komputerowych

Monitor BenQ nowej serii X900 dla graczy komputerowych [01.02.2008] Monitor nowej serii X900 dla graczy komputerowych matryca 5 ms (2 ms GTG), 1280x1024, jasność 300cd/m2, kontrast 800:1, DVI, technologie Senseye+Game, PerfectMotion oraz AMA oraz oryginalny wygląd.. (info)

Ubisoft awansuje PR & Marketing Executiva [01.02.2008] Warszawa, styczeń 2008 – Ubisoft, jeden z największych producentów gier komputerowych na świecie, od roku koordynuje działania marketingowe i public relations bezpośrednio z Polski... (info)

www.aplikom.com.pl – nowy, uporządkowany świat CAD [01.02.2008] APLIKOM, autoryzowany sprzedawca oprogramowania Autodesku i rozwiązań dla CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) ułatwia dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich specjalistów... (info)

Akty prawne regulujące zagadnienie hałasu w środowisku z roku 2007 [01.02.2008] Na liście aktów prawnych regulujących zagadnienie hałasu w środowisku z roku 2007 znajduje się nowelizacja jednego z rozporządzeń, z którego usunięto metodologię oceny hałasu i zastąpiono ją odsyłaczem do anglojęzycznego dokumentu... (info)


Nashuatec SPC220S – wszystkie funkcje w kolorze

Nashuatec SPC220S – wszystkie funkcje w kolorze [01.02.2008] Euroimpex SA – dystrybutor Nashuatec – wprowadza do oferty serię trzech kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych. Wszystkie pracują w technologii laserowej, a także są w standardzie wyposażone w kartę sieciową... (info)


System „inteligentnego domu” HOASIS firmy Bpt

System „inteligentnego domu” HOASIS firmy Bpt [01.02.2008] Od wielu lat BPT intensywnie rozwija technologię automatyki „inteligentnego domu” (Domotica / HomeSapiens), a pierwsze gotowe rozwiązania zaprezentowała na 50-lecie swojego istnienia na targach w Mediolanie w 2003 roku... (info)

Tańsze Opcje na domeny w Domeny.pl [01.02.2008] Od 1 lutego jeden z największych serwisów hostingowych, Domeny.pl, obniżył cenę na usługę Opcja na domenę. Usługa ta jest tanim i legalnym sposobem na pozyskanie dobrych adresów www... (info)


Wentylator Visconti – nadmorski powiew świeżości

Wentylator Visconti – nadmorski powiew świeżości [01.02.2008] Skuteczna wentylacja i jednocześnie estetyczna dekoracja? Dzisiaj jest to możliwe dzięki nowoczesnemu wentylatorowi Visconti Aqua, który nie tylko gwarantuje nieustanny dopływ świeżego powietrza, ale również jest gustownym elementem dekoracyjnym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...