informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Saturn Aura, siostrzany model Opla Vectry, został amerykańskim Samochodem Roku

Saturn Aura, siostrzany model Opla Vectry, został amerykańskim Samochodem Roku [01.02.2007] Dziennikarskie jury wybrało Aurę spośród 31 samochodów ubiegających się o tytuł samochodu roku.. (info)


System WHIPS firmy Volvo zwycięzcą najnowszych testów Euro NCAP

System WHIPS firmy Volvo zwycięzcą najnowszych testów Euro NCAP [01.02.2007] WHIPS (Whiplash Protection System) Volvo Car Corporation zwyciężył w najnowszym teście Euro NCAP badającym stopień ochrony pasażerów przed urazami kręgosłupa (ang. Whiplash injury)... (info)

Odwilż na rynku badań klinicznych w Polsce [01.02.2007] Według prognoz PMR, wartość rynku badań klinicznych w Polsce może w bieżącym roku wzrosnąć o 10-12%. Przede wszystkim będzie to wynik poprawy jakości współpracy z CEBK, instytucją rejestrującą badania kliniczne w Polsce... (info)

Strategia Mobile IT Group Poland na rok 2007r. [01.02.2007] Mobile IT Group Poland wprowadzi dwie nowe marki: AdBasic i Payperclick.. (info)

Fundusze: dość gigantów [01.02.2007] W ubiegłym roku OFE wolały inwestować w walory średniaków kosztem spółek z WIG20.. (info)

Arka chce przegonić TFI Pioneer Pekao [01.02.2007] TFI chce rozpiąć nad klientami parasol podatkowy Po raz pierwszy Arka mówi otwarcie: chcemy być największym TFI w Polsce. Pomogą nowe produkty i dobre wyniki inwestycyjne... (info)

Skrzypek zmroził stopy [01.02.2007] Decyzja RPP nie zaskoczyła rynków. Nowy prezes też RPP nie zmienia stóp i nie zgadza się z projekcją inflacji. Sławomir Skrzypek bez większych wpadek debiutuje jako prezes NBP... (info)

Minister popełnia błąd [01.02.2007] Rząd tak bardzo chce zniechęcić od odbierania akcyzy za używane auta, że zapomina o literze prawa.. (info)


Nowa konstrukcja w La Defense pod Paryżem

Nowa konstrukcja w La Defense pod Paryżem [01.02.2007] W wyniku międzynarodowego konkursu architektury na konstrukcję budynku w dzielnicy 21-go wieku La Defense, wybrano projekt wieży, Morphosis... (info)


Wybory we Francji

Wybory we Francji [01.02.2007] W kwietniu tego roku Francuzi wybiorą nowego prezydenta ...... (info)

E-Region, platformy teleinformacyjny – zapraszamy na konferencję [01.02.2007] Z urzędu do szkoły czy szpitala na drugim kraniec miasta można by dzwonić za darmo. Na wielkich osiedlach mogłaby działać darmowa bezprzewodowa sieć komputerowa. Wiele spraw można by w urzędzie załatwić przez Internet... (info)


Paryż pozazdrościł Amsterdamowi rowerów

Paryż pozazdrościł Amsterdamowi rowerów [01.02.2007] Paryż chce się wkrótce stać miastem rowerów, na wzór Amsterdamu i niektórych innych miast europejskich. Rowery mają być dostępne za darmo... (info)

Perpetummobile.pl - podsumowanie pierwszego etapu [01.02.2007] W serwisie Perpetummobile.pl zakończył się pierwszy etap konkursu dla odwiedzających... (info)


BLI nagrodziło firmę Konica Minolta za bezpieczeństwo

BLI nagrodziło firmę Konica Minolta za bezpieczeństwo [01.02.2007] Konica Minolta została wyróżniona za bezpieczeństwo swoich rozwiązań nagrodą „Fall 2006 Pick of the Year” przyznawaną przez Buyers Laboratory Inc. - jedno z najważniejszych niezależnych laboratoriów testujących urządzenia biurowe. BLI ocenia ofertę producentów na podstawie ścisłej kontroli laboratoryjnej i nagradza te urządzenia i systemy biurowe, które wyraźnie wyróżniają się na rynku... (info)

Swisspor Polska budowlaną firmą roku [01.02.2007] Firma Swisspor Polska sp. z o.o.otrzymała 18 stycznia 2007 roku tytuł „Budowlana firma roku 2006”... (info)


Współpraca S3 Graphics z InterVideo w zakresie odtwarzania HD-DVD™ i Blu-Ray Disc™ podczas CES 2007

Współpraca S3 Graphics z InterVideo w zakresie odtwarzania HD-DVD™ i Blu-Ray Disc™ podczas CES 2007 [01.02.2007] Karty S3 Graphics Chrome S27 z akceleracją HD oraz obsługą Hi-Def™ w połączeniu z programem InterVideo WinDVD zapewniają doskonałe odtwarzanie treści high definition na standardowych platformach sprzętowych... (info)


Netgear wyróżniony pięcioma nagrodami za innowację na targach CES

Netgear wyróżniony pięcioma nagrodami za innowację na targach CES [01.02.2007] NETGEAR® prezentuje nowe odbiorniki mediów cyfrowych, telefony Skype®, serwery mediów oraz wielokrotnie nagradzane bezprzewodowe routery i adaptery Powerline na targach CES 2007... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...