informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 01.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Na Walentynki dwa noclegi w cenie jednego [01.02.2006] Za dwa tygodnie Walentynki. Może warto z tej okazji wybrać się w romantyczną podróż do Wrocławia... (info)

Akademia Wrocławska gości w Art Hotelu [01.02.2006] Wykładu Marka Perzyńskiego pod tytułem „Tajemnice wrocławskiego Ostrowa Tumskiego” będzie można wysłuchać w niedzielę 5 lutego w Sali Teatralnej Art Hotelu... (info)

Halibut z rusztu z sosem miętowym i czerwonym grejpfrutem [01.02.2006] Przepis Restauracji z Art Hotelu.. (info)

Szkolenia z Patentem ISSA [01.02.2006] Patent ISSA to międzynarodowy dokument, uprawniający żeglujących amatorsko do czarterowania jachtów... (info)

ADT wprowadza na rynek nowy, cyfrowy system zarządzania obrazem oparty na technologii IP [01.02.2006] ADT, lider rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz systemów przeciwpożarowych, wprowadza na rynek nową generację cyfrowego systemu zarządzania obrazem Intellex®, który przystosowany jest do pracy w sieciach IP... (info)

Do gamy kosmetyków Viviean dołączyły dwa nowe produkty. [01.02.2006] VIVLIFT MASK - maska wygładzająca, ujędrniająca, oraz VIV PREVENTIVE EYE CREAM Spf 15.. (info)

Produkty AVM na targach CeBIT [01.02.2006] Debiut urządzeń obsługujących VDSL i DECT/VoIP.. (info)

Bezpłatne seminaria Sage Symfonia w lutym 2006r. [01.02.2006] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz usług informatycznych dla sektora MSP zaprasza w lutym br. na bezpłatne seminaria w największych miastach Polski: Podatki w 2006 roku - ich kompleksowa i bezpieczna obsługa w systemach SYMFONIA(r) Premium... (info)

Nowa nagrywarka DVDRW Samsung z technologią LightScribe [01.02.2006] Samsung wyprowadził do sprzedaży nową nagrywarkę DVDRW z serii Writemaster obsługującą technologię LightScribe - model SH-W162L... (info)

Nowe konwektory GEA TC - estetyka i ogrzewanie [01.02.2006] Opolska firma GEA Technika Cieplna wdrożyła koncepcję konwektora stalowego opartego na unikalnej technologii eliptycznych rur żebrowanych... (info)

Rynek komercyjny - zagranica preferuje północny rejon Krakowa. [01.02.2006] Analizując rynek nieruchomości komercyjnych w Krakowie należy stwierdzić że zaczyna on nabierać coraz większego rozpędu. Nie widać wprost aby firmy walczyły ze sobą o powierzchnie w segmencie powierzchni biurowych, magazynowych czy handlowych ale obserwując ilość zapytań widzimy że coraz więcej przedsiębiorstw skłania się do otwarcia filii lub przedstawicielstwa właśnie w Krakowie... (info)

Fundacja FCSR organizuje wolontariuszy PEACE! [01.02.2006] Już w najbliższy poniedziałek, 6 lutego br., powitamy w Warszawie grupę 28 zagranicznych studentów reprezentujących różne kraje w ramach projektu PEACE realizowanego przez AIESEC i Fundację Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej (FCSR) pod patronatem Programu ONZ ds. Rozwoju (UNDP). Jego celem jest szerzenie tolerancji i przybliżenie kultury innych krajów polskim uczniom... (info)

Tydzień Komisji Europejskiej w polskich firmach [01.02.2006] Przedstawiciele Komisji Europejskiej przyglądają się działalności polskich firm od środka. Na początek trzech unijnych urzędników odwiedziło trzy przedsiębiorstwa. Studyjne pobyty w każdej z firm trwał tydzień i miały na celu przybliżenie urzędnikom codziennych zmagań przedsiębiorców. Inicjatorem akcji jest europejski komisarz ds. przedsiębiorstw i przemysłu Guenter Verheugen. Od strony polskiej projekt koordynuje Krajowa Izba Gospodarcza... (info)

Przedsiębiorczość bez wsparcia [01.02.2006] W IV kwartale 2005 roku i na początku tego roku Sejm zajmował się przede wszystkim sprawami mało ważnymi dla gospodarki. Partie w niewielkim stopniu wykorzystały swój potencjał sejmowy do wspierania ustaw korzystnych dla pobudzania przedsiębiorczości - wynika z "Barometru przyjazności legislacyjnej Sejmu dla gospodarki i przedsiębiorczości" opracowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą... (info)

Opinia Krajowej Izby Gospodarczej do projektu ustawy o wsparciu finansowym rodzin w nabywaniu własnego mieszkania [01.02.2006] Krajowa Izba Gospodarcza z zadowoleniem przyjmuje projekt ustawy o wsparciu finansowym rodzin w nabywaniu własnego mieszkania. Każde działania rządu, które zmierzają do wzrostu inwestycji mieszkaniowych i ustabilizowania wzrostu gospodarczego znajdą zawsze nasze poparcie... (info)

Wieczór na wystawie Kicz – między wstydem a zachwytem [01.02.2006] Co jest sztuką a co kiczem? Jak wyznaczyć pomiędzy nimi granicę? Kiedy kicz jest sztuką, a kiedy sztuka kiczem?.. (info)

Samsung E360 w Orange od 1 zł [01.02.2006] Niższe ceny ośmiu modeli telefonów przy zakupie aktywacji w Orange... (info)

Pomoc dla Katowic [01.02.2006] Wpłaty bez opłat.. (info)

Jakość okien - wyniki badań [01.02.2006] Związek Polskie Okna i Drzwi przeprowadził badania jakości okien PCV na polskim rynku. Przebadane zostały okna 10 producentów - zarówno tych największych, jak i z zakładów średnich, a nawet małych... (info)

Lokata bankowa. [01.02.2006] Z badań wynika, że ponad 83% Polaków lokuje swoje oszczędności w bankach. W Szwecji zaś, Wielkiej Brytanii czy we Włoszech jest to zaledwie ok. 20 % ogółu ludności... (info)

TORINO 2006 w telewizji interaktywnej iTVP [01.02.2006] Telewizja Interaktywna iTVP otrzymała prawa do transmisji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie... (info)

Światowa premiera w Genewie: nowy Opel GT [01.02.2006] Ekscytująca stylistyka i właściwości klasycznego samochodu sportowego... (info)

Całkowicie nowe Volvo S80 liderem w swojej klasie. [01.02.2006] Na rynek wkracza Volvo S80 o dynamicznej linii, komfortowym wnętrzu, doskonałych właściwościach jezdnych oraz najwyższej klasy systemach bezpieczeństwa... (info)

Nowy sześciocylindrowy silnik w Volvo S80 [01.02.2006] Wraz z prezentacją nowego S80, Volvo Cars wprowadza całkowicie nowy, zaprojektowany przez Volvo, sześciocylindrowy rzędowy silnik benzynowy o pojemności 3.2 litra... (info)

BUDMA 2006 - sportowa ekspozycja Barlinek S. A. [01.02.2006] Podczas Międzynarodowych Targów BUDMA 2006 Barlinek S.A. był jedynym polskim wystawcą, który zaprezentował bogatą ofertę drewnianych podłóg sportowych - Barkiet Sport, Prestige Olimpic, podłogę do sal fitness Training oraz Barkiet Squash... (info)

Pierwszy panoramiczny monitor firmy Nec Display Solutions [01.02.2006] Po monitorach o przekątnej 17 i 19 cali na arenę wkracza NEC MultiSync® 20 WGX2 z 20-calowym panoramicznym ekranem... (info)

Wirtualna Klawiatura [01.02.2006] Z dnia na dzień coraz więcej firm i instytucji kusi potencjalnych Klientów do korzystania ze swoich usług za pomocą Internetu. Najczęściej do wyobraźni Klientów przemawia możliwość bezpiecznej obsługi rachunku bankowego bez potrzeby wychodzenia z domu... (info)

Infolinia Prawna - innowacyjna usługa dostępna dla klientów BZ WBK [01.02.2006] Jednym z elementów nowego pakietu ubezpieczeń do kart kredytowych "Bezpieczne Pieniądze Komfort", dostępnego dla klientów Banku Zachodniego WBK, jest innowacyjna i użyteczna Infolinia Prawna organizowana przez Europ Assistance Polska... (info)

Jeszcze więcej irivera [01.02.2006] Oficjalny dystrybutor odtwarzaczy iriver, firma MIP poinformowała o rozszerzeniu sieci sprzedaży o prężnie działającą sieć salonów elektronicznych RTV MIX AGD - Mix Electronics... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...