informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Dzieckowyświetlone: 1 - 10 z 1901

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Niemowlak na Giewoncie

Niemowlak na Giewoncie [28.04.2013] Nie ma nic lepszego, niż aktywny wypoczynek całą rodziną. Wspólne planowanie górskich wycieczek, zwiedzanie ciekawych miejsc to świetna zabawa, nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci, nawet tych najmłodszych... (info)


Sojowe specjały od Primaviki

Sojowe specjały od Primaviki [01.12.2011] Dla wszystkich zapracowanych wegetarian oraz zwolenników zdrowego stylu życia firma Primavika ma dwie ciekawe propozycje. Są to produkty sojowe nie tylko smaczne ale także wolne od konserwantów i ulepszaczy... (info)

Zagraj o prezenty ze Świętym Mikołajem! [01.12.2011] W tym roku Święty Mikołaj pojawi się wcześniej. Już 3 grudnia specjalnie z Laponii przyjedzie do CH Korona we Wrocławiu, gdzie zorganizuje konkursy z nagrodami i będzie się uczył języka polskiego... (info)


Arbuzowe bąbelki Piccolo,czyli wymarzony smak dzieci na 18. urodziny marki!

Arbuzowe bąbelki Piccolo,czyli wymarzony smak dzieci na 18. urodziny marki! [01.12.2011] Czy wiesz, jaki smak dzieci lubią najbardziej? Arbuzowy! Z okazji swoich wyjątkowych 18. urodzin, Piccolo przygotowało dla pociech niezwykłą niespodziankę i spełniło ich marzenie... (info)


Świąteczne podróże z Mikołajem w Centrum Handlowym Osowa

Świąteczne podróże z Mikołajem w Centrum Handlowym Osowa [01.12.2011] Z okazji zbliżających się Mikołajek zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa przygotowało dla wszystkich dzieci wyjątkową niespodziankę. W sobotę 3 grudnia w godzinach od 13:00 do 17:00 odbędzie spotkanie ze Świętym Mikołajem... (info)


NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy.

NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy. [01.12.2011] Zapotrzebowanie na witaminy wzrasta wraz z intensywnym rozwojem psychofizycznym dziecka, w czasie wzmożonej nauki czy wysiłku fizycznego, a także po przebytych chorobach... (info)


Czwarta kampania rekomendacji produktów Nestlé Nutrition

Czwarta kampania rekomendacji produktów Nestlé Nutrition [01.12.2011] Nestlé Nutrition przeprowadza czwartą w ciągu roku kampanię marketingu rekomendacji konsumenckich, promującą produkty spożywcze dla niemowląt i małych dzieci... (info)

Kubuś GO! lubiany również przez dzieci Ekspertów Streetcom [01.12.2011] Trwa kampania marketingu rekomendacji dla znanego i lubianego soku przecierowego Kubuś dostępnego teraz również w nowej, poręcznej, plastikowej butelce z dzióbkiem... (info)


Najmodniejsze zabawki pod choinkę według Internautów

Najmodniejsze zabawki pod choinkę według Internautów [01.12.2011] Upiorni Uczniowie, Hello Kitty i Ben 10. Zabawki z tych serii to prawdziwe hity tegorocznej gwiazdki. Jak wynika z danych Okazje.info, przed świętami Internauci intensywnie poszukują figurek ze znanych telewizyjnych serii, zabawek interaktywnych oraz gier.. (info)


Mikołajki w Arkadach Wrocławskich

Mikołajki w Arkadach Wrocławskich [01.12.2011] Dzieci odwiedzające Arkady Wrocławskie już wkrótce będą miały potrójne powody do radości. Aż w trzy grudniowe dni – 3,4 i 6 grudnia będzie tam na nich czekał Święty Mikołaj... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...