informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Chemia dla przemysłu i domuwyświetlone: 1 - 10 z 635

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Linia TRIX do toalet

Linia TRIX do toalet [25.11.2011] TRIX do toalet Clovin to kompleksowa linia produktów, obejmująca żele do czyszczenia WC. W jej skład wchodzi m.in. unikalny, dezynfekujący preparat Trix do toalet 3w1 Hot Red. Uzupełnieniem linii są Trix do toalet Ocean Blue oraz Trix do toalet Forest Green... (info)

CEMEX Polska zorganizował seminarium na temat kruszyw łamanych [17.11.2011] W dniach 15-16 listopada odbyło się seminarium granitowe zorganizowane przez CEMEX Polska, podczas którego przedstawiono kwestie związane z zastosowaniem kruszyw granitowych w mieszankach mineralno – asfaltowych... (info)


Linia proszków do prania Spiro - kompaktowe i ekonomiczne pranie

Linia proszków do prania Spiro - kompaktowe i ekonomiczne pranie [16.11.2011] Spiro to kompaktowe proszki o wysokich właściwościach piorących, nie zawierające fosforanów i zeolitów. Linia obejmuje dwa warianty proszków: Spiro Color oraz Spiro Automat, w szerokim wachlarzu gramatur: od 300 g po 5 kg wiaderko... (info)


KONBET pomaga w odbudowie pałacu w Lubiechowie

KONBET pomaga w odbudowie pałacu w Lubiechowie [14.11.2011] Firma KONBET zaangażowała się w projekt renowacji neoklasycystycznego budynku w Lubiechowie w zachodniopomorskim.Producent prefabrykatów betonowych zagwarantował preferencyjne ceny systemu stropowego TERIVA LIGHT... (info)

HP usprawni zarządzanie dokumentami Grupy Azoty Tarnów [10.11.2011] HP rozpoczął pierwsze na polskim rynku wdrożenie aplikacji OpenText Employee File Management for SAP Solutions w Grupie Azoty Tarnów, które przyczyni się do usprawnienia zarządzania teczkami personalnymi ponad 10 tys. jej pracowników... (info)


Iconics i Mitsubishi Electric ogłaszają globalne partnerstwo

Iconics i Mitsubishi Electric ogłaszają globalne partnerstwo [08.11.2011] W ramach partnerstwa Mitsubishi Electric przekazało 19,9% inwestycji kapitałowych na rzecz ICONICS. Współpraca ma na celu wspieranie rozwoju zaawansowanych systemów zarządzania energią i systemów kontroli... (info)


Nadproża - jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Nadproża - jak wybrać najlepsze rozwiązanie? [08.11.2011] Nadproża to jeden z elementów konstrukcyjnych naszego domu, którego wybór wymaga rozważnej decyzji. Dzisiaj radzimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze nadproży... (info)


Auchan najtańszym hipermarketem w Polsce w 2011r

Auchan najtańszym hipermarketem w Polsce w 2011r [04.11.2011] W tegorocznej edycji badań SMG/KRC najtańszą siecią handlową z kategorii hipermarketów okazało się Auchan. Ranking powstał na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez ankieterów SMG/KRC... (info)


Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badań

Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badań [04.11.2011] Korona Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie popularnych produktów i marek w danych kategoriach, segmentach rynkowych i regionach... (info)


Nowe produkty CEMEX - chemia budowlana

Nowe produkty CEMEX - chemia budowlana [28.10.2011] W odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku budowlanego, firma CEMEX poszerzyła we wrześniu swoją dotychczasową ofertę o chemię budowlaną. Produkty skierowane są do klientów, którym zależy na wysokiej jakości materiałach budowlanych w konkurencyjnych cenach... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...