informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Elektryka, elektronikawyświetlone: 1 - 10 z 709

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Centrum Dystrybucji Grodno SA w Małopolu

Centrum Dystrybucji Grodno SA w Małopolu [01.12.2011] Centrum Dystrybucji GRODNO S.A., wiodącego dystrybutora artykułów elektrotechnicznych w Polsce, to najważniejsza w tym roku inwestycja firmy. Ma ona przynieść oszczędności dotychczasowych kosztów logistycznych na poziomie ok. 15 – 20 proc... (info)


Pancerny Handheld / Tablet PC NoteStar G560Z z Windows XP

Pancerny Handheld / Tablet PC NoteStar G560Z z Windows XP [30.11.2011] NoteStar zaproponowała kompaktowy tablet wielkości klasycznego handheld’a z matrycą 5.6 cala i rozdzielczości 1024x600 pikseli z systemem Windows XP.. (info)

Schneider Electric na VI Forum Energetycznym [29.11.2011] VI Forum Energetyczne w Sopocie jest miejscem, gdzie można wymieniać idee polityczne, dzielić się doświadczeniami oraz promować innowacyjne rozwiązania... (info)


Regulator dopasowany do potrzeb

Regulator dopasowany do potrzeb [28.11.2011] Coraz niższa temperatura za oknem każe na dobre pożegnać się ze złotą, polską i słoneczną jesienią. Kaloryfery w naszych domach rozpoczęły już pracę na wysokich obrotach, bo długa zima zbliża się nieubłaganie..... (info)


O(d)grzewana promocja

O(d)grzewana promocja [28.11.2011] Okres jesienny to czas kiedy pogoda za oknem ulega znacznemu pogorszeniu, a niskie temperatury zwiastują nieuchronnie zbliżającą się zimę. Warto zadbać o komfort cieplny w domu zanim przyjdą największe mrozy..... (info)

Frost & Sullivan: Rozwój europejskiego rynku napędów do systemów HVAC [23.11.2011] Przychody rynku do roku 2017 osiągną 611,9 mln USD - Europa Wschodnia nowym ośrodkiem zainteresowania producentów napędów do systemów HVAC, stwierdza Frost & Sullivan.. (info)


Salonowa egzotyka - kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting

Salonowa egzotyka - kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting [23.11.2011] Kto z nas nie lubi podróżować do egzotycznych zakątków świata. Z każdej wędrówki przywozimy więc pamiątki, starając się zatrzymać jak najdłużej nie tylko wspomnienia, ale i atmosferę dalekich krajów... (info)


Automatyka Pomiary Sterowanie rozszerza działalność projektową

Automatyka Pomiary Sterowanie rozszerza działalność projektową [22.11.2011] Białostocka spółka APS rozszerza działalność swojego biura projektowego na cały kraj. To sposób spółki na zdobycie nowych rynków i silnej pozycji w zakresie projektowania automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania i nadzoru... (info)


Pierwszy polski szyfrator na polu walki

Pierwszy polski szyfrator na polu walki [22.11.2011] Najnowszy szyfrator ETA-MIL 10P N7, który będzie miał premierę na Dniach Przemysłu 2011, to pierwsze takie urządzenie spełniające rygorystyczne wymagania pola walki... (info)


Tuner micro Cabletech do odbioru DVB-T dla zwolenników mobilnych technologii

Tuner micro Cabletech do odbioru DVB-T dla zwolenników mobilnych technologii [22.11.2011] Oferta marki Cabletech poszerzyła się o produkt idealny dla miłośników mobilnych technologii. W sprzedaży dostępny jest tuner micro Cabletech URZ0085, który umożliwia oglądanie programów naziemnej telewizji cyfrowej zarówno w domu, jak też w podróży... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...