informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Ubezpieczeniawyświetlone: 1 - 10 z 800

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Concordia w gronie najbardziej przyjaznych ubezpieczycieli

Concordia w gronie najbardziej przyjaznych ubezpieczycieli [29.11.2011] Concordia Ubezpieczenia znalazła się w gronie laureatów nagród „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2011“ przyznawanych już po raz drugi przez Redakcję „Gazety Bankowej“. Gala z udziałem zaproszonych gości odbyła się 21 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie... (info)


Polska: kryzys zagraża wzrostowi w perspektywie wieloletniej

Polska: kryzys zagraża wzrostowi w perspektywie wieloletniej [28.11.2011] Analiza ubezpieczyciela należności Euler Hermes: Prognoza wyhamowania inwestycji; nie powtórzy się scenariusz sprzed dwóch lat – radzenia sobie gospodarki z poprzednią falą spowolnienia.. (info)

ING Życie po raz drugi Najbardziej Przyjaznym Ubezpieczycielem [25.11.2011] ING Życie zajęło pierwsze miejsce w konkursie Gazety Bankowej, mającym na celu wskazanie firm z branży ubezpieczeniowej, które realizują strategię nastawioną na jak najlepszą jakość obsługi posprzedażowej... (info)


Lecznictwo z łódzkiej perspektywy

Lecznictwo z łódzkiej perspektywy [23.11.2011] Eksperckie debaty, fakty, najświeższe komentarze menedżerów rynku zdrowia, lekarzy, przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia, samorządów i administracji państwowej... (info)

Liberty Mutual przejmuje Quinn Insurance Limited's Insurance Operations [21.11.2011] Grupa Liberty Mutual ogłosiła finalizację planowanej transakcji akwizycji irlandzkiej firmy ubezpieczeniowej oraz proces przejęcia wszystkich obecnych pracowników instytucji przez nowopowstałą spółkę Grupy, która będzie działać pod nazwą Liberty Insurance... (info)


GTS już w Polsce

GTS już w Polsce [21.11.2011] Firma Crawford Polska wprowadziła we wrześniu na rynek polski GTS . Jest to system, który służy do likwidacji złożonych szkód. Od 27 września także polscy klienci mogą korzystać z pomocy ekspertów GTS przy likwidacji skomplikowanych szkód... (info)

Polski rynek się liczy [17.11.2011] Największa na świecie firma ekspercka działająca w sferze ubezpieczeń – Crawford & Company – ma swoje przedstawicielstwo w Polsce. Pod koniec września spółka, działająca dotąd pod nazwą Claim Consulting a Crawford Company, zmieniła nazwę na Crawford Polska... (info)


Nowy dyrektor warszawskiego oddziału Euler Hermes

Nowy dyrektor warszawskiego oddziału Euler Hermes [16.11.2011] Rafał Turski od listopada jest nowym dyrektorem oddziału Euler Hermes w Warszawie. Awansował ze stanowiska zastępcy dyrektora stołecznego oddziału. Z Euler Hermes związany jest od 1 listopada 2003 roku... (info)

Templeton Global Fixed Income – komentarz kwartalny [16.11.2011] Trzeci kwartał upłynął pod znakiem narastającej niepewności sytuacji politycznej zarówno w USA, jak i w strefie euro, która w połączeniu ze słabszymi danymi gospodarczymi wywołała falę awersji do ryzyka... (info)

Assistance 2.0 - nowa odsłona assistance [14.11.2011] Zmiany demograficzne i stylu życia, wzrost zamożności i mobilności klientów oraz zawansowane technologie. Aby sprostać zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów nie wystarczają dotychczasowe rozwiązania assistance... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...