informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Wiedza i naukawyświetlone: 1 - 10 z 1790

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Wirtualne światy z i3D na ŚLUM w Katowicach. [30.11.2011] Specjalizująca się w technologii wirtualnej rzeczywistości firma i3D wkracza na Śląski Uniwersytet Medyczny. Projekt eFizjologia, nad którym firma pracowała intensywnie w okresie ostatnich dwóch lat wszedł w etap komercjalizacji... (info)


Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl

Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl [30.11.2011] Militaria.pl po raz kolejny zdobyły uznanie klientów. Tym razem został laureatem plebiscytu Korona Konsumenta edycji 2011 w kategorii sklepy z bronią... (info)


Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie

Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie [30.11.2011] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, największe szanse na zatrudnienie mają kandydaci z dużym doświadczeniem i wyższym wykształceniem, którzy szukają pracy przez Internet... (info)

Scopus-Perspektywy Award przepustką do kariery [30.11.2011] 23 listopada br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala wieńcząca czwartą edycję prestiżowego konkursu dla wybitnie uzdolnionych młodych naukowców SCOPUS - Perspektywy Young Researcher Award... (info)


Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze!

Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze! [29.11.2011] „Po pierwsze nie szkodzić” – ta jedna z naczelnych zasad etyki lekarskiej przyświecała również uczestnikom I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, która odbyła się 28 listopada w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego... (info)


Pingu's English w Twoim mieście

Pingu's English w Twoim mieście [29.11.2011] W ubiegłą sobotę 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI w Gdańsku odbyła się impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent... (info)


Studia z przyszłością

Studia z przyszłością [28.11.2011] Człowiek nie jest istotą idealną. Niejednokrotnie nie jest odporny na szkodliwe działanie nieprzyjaznego środowiska. Nie może pracować bez przerwy, a w trakcie wykonywania żmudnych i powtarzalnych czynności mogą pojawiać się liczne błędy... (info)


Po pierwsze nie szkodzić - pomagamy dzieciom mądrze

Po pierwsze nie szkodzić - pomagamy dzieciom mądrze [28.11.2011] „Po pierwsze nie szkodzić – pomagamy dzieciom mądrze” to tytuł I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, organizowanej przez Fundację Rosa we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kołem Naukowym DPR Edukacja Krytyczna... (info)


Okna zawsze na końcu

Okna zawsze na końcu [25.11.2011] Wykańczając mieszkanie na koniec stawiamy sobie zawsze pytanie „Co z oknami?” Moda w ich dekoracji zmienia się co roku, należy pamiętać, że firany, zasłony czy rolety chronią nas od słońca, to są również elementem wystroju mieszkania, jego zewnętrzną wizytówką... (info)


Olśniewające wnętrza w stylu Glamour

Olśniewające wnętrza w stylu Glamour [25.11.2011] Każdy z nas chce być wyjątkowy, posiadać coś własnego, intymnego, czego nie będą posiadali inni. Dla jednych może być to styl tego jak się nosimy i zachowujemy, dla innych zaś styl tego, co posiadamy... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...