informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Media informacyjnewyświetlone: 1 - 10 z 1171

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Jesień/zima w „Mieście Kobiet”

Jesień/zima w „Mieście Kobiet” [01.12.2011] Trendy na sezon wiosna/lato 2012 wprost z nowojorskich i łódzkich wybiegów mody, odwieczna walka płci i mnóstwo praktycznych porad – to tylko kilka tematów nowego numeru kobiecego magazynu „Miasto Kobiet”... (info)

Lubię to dla Zamku Królewskiego [30.11.2011] Lubię to - Social Media Agency wygrała konkurs na obsługę Zamku Królewskiego w Warszawie w mediach społecznościowych. Agencja przygotowała oraz zaimplementuje długofalową strategię komunikacji na Facebooku... (info)

Nokaut.pl współpracuje z Afiliant.com [30.11.2011] Nokaut.pl, jedna z największych porównywarek cen w polskim internecie przygotowała specjalną ofertę dla wydawców współpracujących z Afiliant.com... (info)

Szpital z innej bajki - 5 lat Humana Medica Omeda [24.11.2011] Prawie 26,5 tysiąca pacjentów, 65 lekarzy, 25 poradni specjalistycznych w tym takie, których próżno szukać w innych placówkach województwa, a do tego umowa z NFZ i pierwszy w regionie nowoczesny szpital chirurgii jednego dnia... (info)


Rusza 1 euro to majątek w IKEA Kraków

Rusza 1 euro to majątek w IKEA Kraków [21.11.2011] Kupując zabawkę dla dziecka, które kochasz, jednocześnie pomagasz innemu, którego być może nigdy nie zobaczysz - tak o akcji „1 euro to majątek” mówią jej inicjatorzy... (info)


Jak tworzyć skuteczne infografiki.

Jak tworzyć skuteczne infografiki. [18.11.2011] Infografiki są od lat używane z powodzeniem przez światowe media. Ich siłą jest zdolność do przełożenia rozbudowanych danych na prosty język obrazkowy. Internet dał zaś infografice nieograniczone możliwości dystrybucji,... (info)


Nowość w serwisie www.szkolenia24h.pl

Nowość w serwisie www.szkolenia24h.pl [16.11.2011] Serwis wprowadził dodatkową funkcjonalność w swojej strukturze. Administratorzy biorąc pod uwagę sugestie użytkowników rozbudowali podział kategorii szkoleń na dodatkowe podkategorie... (info)


Śląsk Wrocław i kolejne urzędy pracy z hostingiem Hostersów

Śląsk Wrocław i kolejne urzędy pracy z hostingiem Hostersów [10.11.2011] Na serwerach firmy Hostersi utrzymywane są strony internetowe powiatowych urzędów pracy w Kłodzku i w Białymstoku oraz system sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław... (info)


Postaw na bezpieczeństwo, czyli jak wybrać odpowiednią gaśnicę

Postaw na bezpieczeństwo, czyli jak wybrać odpowiednią gaśnicę [10.11.2011] Posiadanie gaśnicy w samochodzie, budynku użyteczności publicznej, czy też zakładzie pracy to niekwestionowany obowiązek każdego z nas. Jak ważne jest posiadanie gaśnicy oraz odpowiedni jej wyboru wyjaśnia specjalista z firmy D+H Przemysłam Knura... (info)


Internet szansą dla MŚP

Internet szansą dla MŚP [09.11.2011] W Polsce czynnie działa blisko 1,9 mln przedsiębiorstw z sektora MŚP. W związku z ilością podmiotów kwestia wyróżnienia staje się kluczowa. Jak pokazują statystyki już 51% małych i średnich firm aktywnie korzysta z internetu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...